2410
2713
خانه تکونی . حس و حال و خوبیاش یا خستگیاش

الان همه تون شدیدا درگیر خونه تکونی هستین ، می دونم ( شاید هم نباشین ! در این صورت واقعا خوش به حالتون اما خب توی این مسابقه نمی تونین شرکت کنین حیف!)

حالا دوربین هاتون رو بردارین و وسط کمد های بیرون ریخته و خونه ی بازار شام و سطل و شیلنگ و دستمال شیشه پاک کن یه سوژه ی خوب پیدا کنین و از یه زاویه ی عالی ازش عکس بگیرین و برای ما بفرستین. بزارین این روزا براتون خاطره بشه و خاطره هاتون رو با دوستای دور و نزدیک این جا شریک بشین. ببینین دیگران چه حسی از عکساتون می گیرن؟ بزارین حال و هوای عید شما به خونه ی اونا هم بره .

از چی عکس بگیرم؟
از این موضوع ها ایده بگیرین
حس حال خونه تکونی
بچه ها در خانه تکونی
اگه آقای همسر کمک می کنه یا خواهر ی برادری چیزی دارین که میاد کمک ( در این صورت برنده هم نشین خوشبختین به خدا!)
قبل و بعد اتاق در خانه تکونی
چای بعد از خانه تکونی
خستگی یا کلافگی روز های خونه تکونی( خب دنیا رو که از شیر و شکر نساختن !)
مردای فراری از خونه تکونی( البته اگه تونستین برای عکاسی گیرشون بیارین، برای این یکی باید کمین کنین گمونم!)
تمام عکسهای ارسال شده برای مسابقه در تاریخ مشخص شده بدون ذکر نام کاربر ، به شکل همزمان نمایش داده می شوند و 3 تا از عکسهایی که بیشترین لایک رو به خودشون اختصاص دادند از برندگان این دوره محسوب میشوند.

تا کی وقت دارم؟
مهلت ارسال عکسا از سوم اسفند تا سیزدهم اسفندماهه. عکساتون چهاردهم اسفند به شکل همزمان در تاپیک نمایش داده می شن تا فرصت و شانس برابر داشته باشن . از چهاردهم تا بیستم هم همه می تونن عکس ها رو ببینن و لایک کنن.

شرایط شرکت در مسابقه:
کاربران عزیز اجازه تبلیغ در امضا و تاپیکها وجود نداره فقط می تونید لینک تاپیک مسابقه رو اطلاع رسانی کنید و از دوستان عزیزتون بخواید که در این تاپیک از عکسها دیدن کنند

عکسها را مطابق با شئونات اسلامی ارسال فرمایید

کجا بفرستم؟
لطفا عکس هاتون رو همراه با نام کاربری به ایمیل mosabeghe@ninisite.com بفرستین. می دونین که عکسای بی نام از مسابقه کنار گذاشته می شن.

اما جایزه !

سه پکیج ست روتختی یکنفره دو تکه به ارزش 140هزار تومان که می تونین به انتخاب و سلیقه ی خودتون از فروشگاه پرنیان که حامی این مسابقه هستن انتخاب کنین. برای دیدن مدل رو تختیها روی لوگوی پرنیان کلیک کنید

دو جایزه به عکسی که بیشترین تعداد لایک رو گرفته تعلق می گیره اما جایزه ی دیگه به بهترین عکس به انتخاب داورهای نی نی سایت که عکاس های درجه یکی هستن.

این چند تا عکس رو هم داشته باشین. برای ایده گرفتن بد نیستن!
خانم تهرانی اگر میشد به عکسها کد تعلق بگیره و بدون اینکه مشخص بشه متعلق به کدوم کاربره رای گیری بشه به نظرم بهتر بود چون انگار کاربرها رای می گیرن بدون توجه به عکس
من به آمار زمین مشکوکم ،‌ اگر این سطح پر از آدمهاست ، پس چرا دل این همه تنهاست؟!!!!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
واى امیدوارم این دفعه بتونم شرکت کنم ممنونم خانم تهرانى یه دنیا ارادت
تمام زندگى ام در دو کلمه ختم مى شود همسرم و فرزندم😘😘😘😘👍🏻 علاقه مندان به زبان المانى بیاین با هم باشیم 😜😜😜😜🤣 http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1560331
اجازه نداریم تَو امضا هامون بزاریم
تمام زندگى ام در دو کلمه ختم مى شود همسرم و فرزندم😘😘😘😘👍🏻 علاقه مندان به زبان المانى بیاین با هم باشیم 😜😜😜😜🤣 http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1560331
2714
من خودم یه روزایی سر حال بودم رای دادم به همه یه روزایی شاکی بودم... کلن توجهی به کیفیت و موضوعیت عکس ها نشد در مسابقه قبلی
من به آمار زمین مشکوکم ،‌ اگر این سطح پر از آدمهاست ، پس چرا دل این همه تنهاست؟!!!!!
چه خوب این دفه شرایط بهتره حالا باید بریم تو فکر ایده و عکس
تو میتونی از حادثه رد شی ... در هیبت دریا جزر و مد شی      پسرای گلم مامان عاشقتونه👬 نخودچی کیشمیش مامان دوستتون دارم💞💖  
2706