2733
2734
دختر منم خیلی تکون میخورد مشکلی نیست
فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آخه چرا ما مادرا در هر حالت نگرانیم ؟؟؟ استرس بیخودی نده به خودت نی نیت بهش خوش میگذره اونجا حالشم خوبه نگران نباش منم اینجوریم
داشتن مغز دلیل قطعی برای انسان بودن نیست ........ پسته و گردو هم مغز دارند ..... برای انسان بودن باید شعور داشت !!!!!
2738
عزیزم خودت رو اماده کن که وقتی هم دنیا می اد ناارومه و خیلی دل درد داره ، دختر من دقیقا اینجوری بود ، بعد به دوستم که پزشکه گفتم ، گفتند کلا تجربه اینو ثابت کرده .
توکلت علی الحی الذی لا یموت
شیرین جون، بچه من توشکمم اینقده تکون میخورد، که منا ازخواب بیدارمیشدم، یا اینکه حرکاتش ازرولباسم معلوم بود، ماشالله اینقده الان شیطونه که بیاوببین
همیشه سرم بالاست، چون بالا سرم خداست
کم میشه منظورشون اینه دیگه هی دور نمیزنه سرش بیاد بالا هی سرش بره پایین منظورشون اینه ثابت میمونه اما دست وپا تکون میده یا سرشو میچرخونه
چـادرِ مـن نـه بـرای نشـان دادن فقـر در سریـال هـای کشـورم است … نـه لبـاس متهمـان ِ دادگـاه و زنـدان هـا … چـادر مـن تـاج بنـدگـی مـن است … سنـد زهـرایی بـودنـم را امضــا میکنـد …!
شیرین جون من فکرکنم شما دیگه هفت ماهگی رد کردین، آره دیگه بچه دوماه آخر دیگه بزرگ شده، تکون زیاد میخوره، چون جاش توشکم تنگ شده، آرامش داشته باش، وفقط چای وقهوه وشکلات نخور
همیشه سرم بالاست، چون بالا سرم خداست
2706