2726
سلام دوستان.من در هفته 16 بارداری سقط داشتم.که سونو سن جینمو 13 هفته و 5 روز گزارش کرد.غربالگری اولم همه چیز خوب بود.نمیدونم چی شد که ی دفع قلبش وایستاد.جنینمو خودم دفعش کردم که خیلی وحشتناک بودو سخت.آز غربالگری دومم کرونوزوم های 18 و 21 اینگونه بوده.ب نظرتون جنینم مشکل کروموزومی داشته یا ژنتیک؟ کهمنحر به مرگش شده.خیلی نگرانم واس بارداری بعدیم.خدا نکنه درگیر دوا و درمون بشم.واسم دعا کنید.
مشکل کروموزومی مگه همون ژنتیک نیس؟
زندگی بافتن یک قالیست 💗نه همان نقش و نگاری که خودت می خواهی 💗نقشه را اوست که تعیین کرده 💗تو در این بین فقط میبافی 💗نقشه را خوب ببین💗نکند آخر کار قالی زندگیت را نخرند💗

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من داشتم و همین دو روز پیش سقط کردم متاسفانه تو یازده هفته قلبش نزده دیگه در حالی که باید سیزده هفته بود تو غلبالگری فهمیدیم هنوزم داغونم
يــه دخـــــتر دارم شــ😊ـا نــداره صــــــورتی داره مــ🌛ــا نـداره از خوشــــگلی تا نــداره😍😍😍😍 
عزیزم کوچیک بوده که واقعا دفن کردین؟ من سرماخوردگی شدید گرفتم بعد سقطم رفتم دکتر بخاطر سرفه هام که گفتن انفولانزا بوده و 50 درصد از اون بوده دقیقا از همون وقت متوقف شده نمیدونم والا به شما چی گفتن؟؟
يــه دخـــــتر دارم شــ😊ـا نــداره صــــــورتی داره مــ🌛ــا نـداره از خوشــــگلی تا نــداره😍😍😍😍 
نفس جان جنینم 8 سانت بود حدودا.همه جیزم داشت فقط گوشت بود پوست نداشت.خدا بهم لطف کرد و دفعش کردم.خیلی سخت و دردناک بود.بقایا داشتم .فردا میخوام برم سونو واژینال ببینم دفع شده یا نه.دکتر گفت علتش معلوم نیست.خیلی آزارم میده چی شد ی دفعه آخه
برا من که اوایل یازده هفته بود یه تکه گوشت سفید دراز اندازه ی یکم کوچیکتر از یه دست بود همین نمیدونم مونده به بدن هرکس کاش از اون باشه از بارداری بعدی خیلی میترسم که تکرار بشه من هنوزم عوارض انفولانزا تو بدنمه یه ماهه خوب نمیشم
منم باید چند روز دیگه برم سونو کاش بقایایی نمونده باشه
منم خیلی استرس بارداری بعدی دارم نفس جون.ازینکه نکنه خدای نکرده دوباره اینطوری بشه.سقط داغونم کرده هم جسمم ضعیف شده هم روحم آزرده شده.کلی هم کاچی و چیزای گرم میخورم.من زعفرون دم کرده خوردم بعدش روش دوییدم.یکمی خونریزی دوباره داشتم.الآن قطع شده.دیگه نمیدونم هر ازگاهی رحمم سمت راست درد میگیره نمیدونم چیه.آهان داشت یام میرفت من 3 بار عنبر نسارا دود کردم.خیلی عالیه واس اینکه عفونت نگیری.طب سنتی خیلی خوبه.و بدون ضرر.
2706