2737
2739
عنوان

فردا میرم زایشگاه معاینه بشم..

97 بازدید | 14 پست
سلام دوستان.امروز ۴۱ هفته هم تموم شد.ولی بازم خبری از درد نیست.شربت زعفرونم خوردم ولی انگار نه انگار.رابطه هم داشتم ولی بازم خبری از درد نیست.به خاطر برف نمیتونم برم پیاده روی ولی تو خونه تا جایی که تونستم فعالیت داشتم ولی.... حالا فردا میرم زایشگاه معاینه کنن نمیدونم قراره چه اتفاقاتی بیوفته بعد از اینکه معاینه کنن چی میگن بهم؟ همون جا نگه ام میدارن آمپول فشار میزنن یا باز یه هفته بهم فرصت میدن؟ اگه آمپول بزنن دردها چه جوریه و چقدر بعد از آمپول دردها شروع میشه؟ دوستانی که میدونن لطفا راهنماییم کنن. خیلی دلشوره دارم.بیشتر برای بچه.تکونهاشو زیر نظر دارم.تکونهش خوبه.میترسم تو کیسه آب پی پی کنه. دوست ندارم سزارین کنم.
پروردگارا تو را سپاس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فعالیت معمولی.قبل از اینکه ۳۹ هفته بشم میخواستم یه کم فقط یه کم دیرتر دنیا بیاد واسه امتحانهام.نمیدونستم اینقدر دیگه ناز میکنه .فعالیتمو کم کردم آخر بارداری.
پروردگارا تو را سپاس
مامان محمدمعین جان ورزش در حد پیاده روی قبل از هفته ۳۹.چون زایمان دوم بود مثلا به خودم مغرور شدم که راحتره اینبار خیلی خودمو درگیر ورزش نکردم ناگفته نماند که کمردرد و لگن درد شدیدم داشتم مزید بر علت شد
پروردگارا تو را سپاس
2738
به نظر من که دیگه بهت نمیگن برو بعدا دوباره بیا ولی اگه گفتن زود قبول نکن.۴۱هفته بسه دیگه.چه خبره.بگو امپول فشار بزنن.منم دوتا بچه هامو یکی ۴۰ یکی۴۱هفته اصلا درد نداشتم امپول فشار برام زدن.ریسک نکن اصلا که برگردی خونه برو بخواب برا زایمان
2706