2733
2734
عنوان

مامانهای گل یه لحظه میایید

2 بازدید | 9 پست
پسرم جوش های ریز زده دور باسنش از چی میتونه باشه
سوختگیه یا حساسیت
این هشت ماه اصلا یبارم قرمز نشده بود
به پوشکش هم حساسیت نداره که اگه داشت از اول باید میسوخت و اذیت میشد
خواهشا اگه میدونین راهنماییم کنین
ایروکس و کالاندولا زدم
از تو حرکت از من دوست داشتن...برکت از این زیباتر...!؟❤️ ❤❤️عاشقم باش که عاشقتم عشقم‌‌❤‎‎‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌ ‎‌ ‌‌‌‌‌‌
وازلین خوبه؟
از تو حرکت از من دوست داشتن...برکت از این زیباتر...!؟❤️ ❤❤️عاشقم باش که عاشقتم عشقم‌‌❤‎‎‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌ ‎‌ ‌‌‌‌‌‌

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
الی باهم میزدی زینک و کالاندولا به چند روز خوب شد؟
نه جدا جدا میزدم مثلا یه بار زینک میزدم دفعه بعد کالاندولا یا یه روز زینک یه روز کالاندولا اگه تاثیر داشته باشه از همون روز اول متوجه میشی
تو یه طوفان من جزیره... من ناپلئون تو دزیره...جز تو کی میتونست از من همه دنیامو بگیره...
مرضی هرچی فکر میکنم دلیلی پیدا نمیکنم اولش،گفتم شلید چیزی خوردم حساسیت هست ولی نبود یه روز باخودم بردمش بیرون مجبور بودم دویاسه ساعت پوشکشو باز نکردم واسه اونه فک کنم
2738