2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من نگرفتم اون تا شب سر کاره عصر میرم تا شب میارمش پیش خودم شب یا اون میاد میبردش یا من میبرمش تهویل میدم گاهی وقتا جند روز هم پیش هودمه اما از وقتی جدا شدم زندگی شخصی و روحیم بهتر شده
2728
سلام عزیزم منم تو شرایط توام
قُلْ یَا عِبَادِیَ الَّذِینَ أَسْرَفُوا عَلَى أَنْفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ یَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِیعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِیمُ ﴿۵۳﴾ بگو اى بندگانم که زیاده بر خویشتن ستم روا داشته‏اید، از رحمت الهى نومید مباشید، چرا که خداوند همه گناهان را مى‏بخشد، که او آمرزگار مهربان است‏ (۵۳)
ابته هنوز جدا نشدم ولی پنج ماهیه از هم بی خبریم بعد عید تکلیفمو روشن میکنم.پسرت کدومتونو ترجیح میده چرا طلاق گرفتی؟
قُلْ یَا عِبَادِیَ الَّذِینَ أَسْرَفُوا عَلَى أَنْفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ یَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِیعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِیمُ ﴿۵۳﴾ بگو اى بندگانم که زیاده بر خویشتن ستم روا داشته‏اید، از رحمت الهى نومید مباشید، چرا که خداوند همه گناهان را مى‏بخشد، که او آمرزگار مهربان است‏ (۵۳)
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1582346&T=%D9%81%D9%82%D8%B7_%D8%B7%D9%84%D8%A7%D9%82_%DA%AF%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%87_%D8%A2%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86%D9%87_%D8%AC%D8%AF%D8%A7%DB%8C%DB%8C_%D8%A8%DB%8C%D8%A7%D9%86_&postID=60354415 دوستان خواستین بیاین اینجا.برای خانوماییه که جدا شدن
وای منم عین توام مامان آرش.میشه بگی از کدوم شهری.کاش تبریز بودی.من خیلی دلم یه دوست واقعی میخواد تو شرایط خودم نه مجازی
مامان ارش درست میگه. من جدا که شدم محل کارم هیچکی نفعمید غیر یکی از دو تا از دوستایرصمیمیم. بعد که مجدد ازدواج کرده بودم و خبرش تو اداره پیچیده بود همه از تعجب مونده بودن که من که شوهر داشتم چه جوری دوباره ازدواج کردم!!! اصلا بروز ندادم وگرنه مردا رو که می شناسین به زن مطلقه نگاه خاصی دارن. مثل یک طعمه
2706