2737
2734
عنوان

تجربه با دکتر فرشته دانشمند

7084 بازدید | 14 پست
سلام بچه ها. من ماه 5 ام و دکترم فرشته دانشمند هست. بعد شنیدن این خبر جراحی اشتباهش و درآوردن کلیه به جای توده خیلی نگرانم. نظرتون چیه؟ اونا که باهش بودن راضی ان؟ کدوم دکتر برم؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

وااای بیچاره مریضی که زیر دست این دکتره،،دراوردن کلیه بجای کیست؟
خدایا چرا هدیه‌ای که بعداز ۹سال انتظار بهم دادی رو پس گرفتی؟خدایا یعنی منو لایق ندونستی؟خدایااا خستم،خیلی خستم..به منم نظری کن😔💔💔
2731
بچه ها یه دختر جوونی بوده دکتر بجای کیست تنها کلیش رو دراورده الان دیالیز شده
خدایا چرا هدیه‌ای که بعداز ۹سال انتظار بهم دادی رو پس گرفتی؟خدایا یعنی منو لایق ندونستی؟خدایااا خستم،خیلی خستم..به منم نظری کن😔💔💔
کیست با کلیه خیییییلی فرق داره همه داستان این نیست که بجای کیست کلیه در اومده بهتره تا روشن شدن کامل اتفاق صرفا از روی خبرهایی که تو شبکه های اجتماعی انتشار پیدا میکنن قضاوت نکنیم
تازه میگن کلیه اش غیرطبیعی بوده و خطای پزشکی اتفاق نیفتاده است و برای نجات جان بیمار درآوردن توده کلیه کار درستی بوده
https://www.tasnimnews.com/fa/news/1395/11/28/1330525/توضیح-دانشگاه-علوم-پزشکی-اصفهان-درباره-یک-خبر-خارج-کردن-کلیه-به-جای-کیست-از-بدن-بیمار-خطای-پزشکی-نبوده-است
2738
فامیلمون توی اون بیمارستان دکتره و کار میکنه. میگه خطا بوده و حالا با پول و قول پیوند میخواد رضایت بگیره. اصلا کیست و سرطان هم نبوده و حتا اگر بوده وقتی یک کلیه مریض داره درش نمیارن که مریض دیالیزی بشه.

سلام دکتر میخواستم بدونم شما هنمین دکتری هستی که باهمکارهایت دکترمستاجران ودکترباقری دربیمارستان امین تخمدانم راباکیست دراوردی بدون اینکه به من بگیدسال 65 شایداینکارتون باعث شد 13سال بجه دارنشم من ان موقع 16سال پیش نداشتم اگران دکترهستی حق الناس کردی

2706