2703
2713
عنوان

اززندگی سیر شدم

2715 بازدید | 26 پست
من کلا ده روز پاکم همش لکه بینی و خونریزی دارم بجز پریودیم سه بار سونو دادم یه بار پاپ اسمیر دادم دو ماهه ویتاگنوس و دوفاستون مصرف میکنم ولی تغییری ندیدم یا دارم یائسشه میشم یا سرطان گرفتم
آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
یکی خودشو بذاره جای من همش صبح میرم دستشویی یهوووووو خونریزی دارم ظهر پاکم یهو لکه بینی دارم
آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲
2714
بانووو دکتر معاینه کرده یعنی 2سال لکه بینی فقط واسه عفونته؟ شما چقد لکه بینی داشتین؟
خانم عسل بانو سویق عدس وقرص خون یا درنهایت سماق رومی مشکل شمارا حل میکنه البته این داروهای طب اسلامیه همه جا نداره
میشه منو از خودت پرکنی خدا( واجعلنی فیه من المقربین الیک)دلمو برای مهربون موندن نرم کن( حبب الی فیه الاحسان)
من بعد پریودم لکه بینی داشتم.خونریزی نبودا در حد خیلی کم که لباس زیرم رو فقط کثیف میکرد. بعد به توصیه یه ماما 1ماه روزی یه دونه قرص اهن خوردم خوب شدم. الیته من هنوزم اهن رو میخورم
خدای من همان خدای حیوانات است‌.ای انسان ! از ظلم هایی که به من میکنی پیش همان خدایی شکایت میبرم که تو آرزوهایت را پیشش میبری
2706