2737
2734
سلام مامانا من از هفته ی ۶ حالم خیلی بد بود اوایل معده و دلم خیلی درد میکرد و مداوم خیلی ببخشیدبعد از خوردن هر چی بادگلو میزنم و بعدش حالت تهوع هم اضافه شده الان هفته ی۱۳ رو تموم کرد و احساس میکنم چند روزیه کمی بهتر شدم اواخر هفته ی ۱۲ هم همین حسو داشتم البته گاهی اوقات دوباره حالم بد میشه من دیگه خسته شدم یعنی این ویار لعنتی و مشکلات گوارشیم کی خوب میشه؟؟؟
مادرم خورد زمین و جگرم تیر کشید........
اوه اوه یادم ننداز که تنم‌میلرزه تا هفته۱۶ همه چی خوب میشه دو سه هفته دیگه تحمل کن

😙گل پسرم قندعسلم فتوکپی برابر اصل خودمه😙 شوهرم خیلی خوشبخته ازمن یه کپی کوچولو شده داره مگه نه🤗😍              اسمم دانا س دوستان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من من منِ بیچاره الان هفته ۱۶ ام. به خدا رو به موت بودم. الان دو هفته اس یه کم بهترم بدترین دوران زندگیم و بدترین خاطراتم همین بارداریه... تاپیکشم زیاد زدم. میتونی بری بخونی عزیزم
2728
2738
آره یهویی میدیدم چهار پنج روز علائمی ندارم. باز نگران میشدم میگفتم تهوعم قطع شده نکنه مشکلی پیش اومده باشه.. ولی باز یکی دو روز دوباره تهوعم برمیگشت باز قطع میشد الانم هفته ای یه بار تهوع شدید دارم. معده درد، حال بد، از زندگی سیر میشم. مزه دهنمو که دیگه نگو. اه اه
2706