2737
2739
عنوان

آمپول فشار

5274 بازدید | 26 پست
سلام.باردارم و الان ۴۰ هفته و ۴ روز هستم البته طبق سونو ان تی. خبری از درد نیست.کسی تجربه استفاده از آمپول فشار رو داره.میترسم کارم به القای درد زایمان بکشه.دردی که با آمپول فشار ایجاد میشه چطوریه؟
پروردگارا تو را سپاس
تو هفته چهل یک دهانه رحمم پنج سانت باز بود اصلا درد نداشت آمپول زدن
‍ 🎭پولدارى،منش است و ربطى به میزان دارایى ندارد! ⛄️گدایى؛صفت است ربطى به بى پولى ندارد! 🎆دانایى؛فهم و شعور است و ربطى به مدرک تحصیلى ندارد!🍓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم زایمان دومم بود اولی بدون آمپول زایش کردم دومی امپول زدن هیچ فرقی با دردای زایمان اولم نداشت درداش عین هم بودن
‍ 🎭پولدارى،منش است و ربطى به میزان دارایى ندارد! ⛄️گدایى؛صفت است ربطى به بى پولى ندارد! 🎆دانایى؛فهم و شعور است و ربطى به مدرک تحصیلى ندارد!🍓
من زدم البته من 6 ماهم بود ولی خیلی سخت نبود یک ساعت و نیم بعدش زایمان کردم
💕خداجونم خیلی ممنونم که تا چندروز دیگه دختر کوچولومو میگیرم بغلم❤ان شاالله امسال عید به همه منتظرا یه نی نی سالم بدی💕
مال من با آمپول نیم ساعت کشید تا دنیا اومد
2738
من 40 هفته تمام شده بود بستری شدم.البته 3 سانت بی درد دهانه رحمم باز شده بود با انقباض هایی که تو ماه 9 داشتم ساعت حدودا 7 صبح تزریق کردن من ساعت 1.50 دقیقه ظهر زایمان کردم. دردای شدید هم حدود 10.30 11 شروع شد
من همونم ها😆فقط عکسم رو عوض کردم😎 پسر گلم 9 ماه کااامل تو دل من بودی.یککم شبیه منم میشدی خب😆😐😄
عزیزم زایمان چه با آمپول باشه چه بی آمپول باشه بلاغره درد داره
البته ماما پیش بینی میکرد من تا شب طول میکشه تا زایمان کنم.اما یهو باز شد
من همونم ها😆فقط عکسم رو عوض کردم😎 پسر گلم 9 ماه کااامل تو دل من بودی.یککم شبیه منم میشدی خب😆😐😄
انشالله الان دردات میگیره و میری بدون آمپول زایمان میکنی
2706