2733
2734
سلام اول میخوام بدونم از شرایطتون و زندگی اونجا راضی هستین؟کلا اطلاعات راجع به زندگی اونجا میخوام از همه نظر و شغلی.لطفا کمک کنید خیلی برام مهمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام من چهارسال و نیم که کانادا هستم خیلی هم راضیم هر کس هم بگه بیام کانادا میگم حتما اصلا شک نکند ولی به 2شراط یکی اینکه تو ایران هستی روی زبانتون کار کنی یعنی هرچقدر بگم چقدر مهمه باورتون نمیشه اگر کار بخواین بکنید که خوب بلاخره باعث درآمدتون هست باید زبان بلد باشید و باید حوصله درس خوندن هم داشته باشید چندین دوره درسی در کالج یا دانشگاه بگذرونیدمگه به روش سرمایه گذاری بیاید که باز هم زبان لازمه مردمش که خیلی خوبن اصلا نژادپرست نیستند هزینه زندگی هم خیلی نسبت به اروپا معقول هست اولش هم که وارد کانادا میشید تا جا بیوفتد میتوانید از کمکهای دولتی استفاده کنید -کمک هزینه کودک هم هست -مسائل درمانی و پزشکی هم که مجانی هست با تمام اینها باید حداقل 2سال پر از زحمت و تلاش رو برای سالهای اول مهاجرت در نظر بگیرید
2738
اگر زبان بلد باشید کار براتون هست هر چه زودتر هم اقدام کنیدبهتر هست یعنی تا جوان هستید بیاید موضوع دیگه هم این هست که مها جرت با مسافرت فرق میکنه هرچقدر زبانتون بهتر باشه زودتر جا میوفتید
صد گل جان همسرم از نظر زبان مشکلی نداره دو سال پیش که اومده بودیم به یکی از موسسه های کاریابی مراجعه کرده بود و گفته بودن زبانت اکی هست .فقط اینکه میگن کار سخت پیدا میشه نگرانم میکنه ،من یه دختر ٦ساله هم دارم بخواد اونجا بره مدرسه زبانش مشکلی پیش نمیاره؟
برای دخترتون اصلا نگران نباشیدزودتر از اونچه که فکر میکنید زبان یاد میگیره توی سایتهای کاریابی سرچ کنند همسرتون ببیند برای رشته ایشون چه مهارتهایی لازمه تا ایارن هستند برن دوره ببینند یا اپر مدرک بین المللی داره بگیرند بهشون بگید روی link inکار کنند و بصورت حرفهای افرادی که در زمینه ایشون فقط تخصص دارند رو به برنامه"لینک این "اضافه کنند شما که بچه دارید که اصلا نباید شک کنید برای اومدن در ضمن هر استانی که کار براشون هست برن بعد که سابقه کار پیدا کردند میتوانید به شهر دلخواهتون برگردید همش دنبال ونکورو ترونتو نباشید برای مدت شش ماه هم در نظر بگیرید که ازایران سرمایه بیارید برای خودتون
حقیقتش رو بخواین من همسرم بعد 2سال کار پیدا کرد ولی کار خوبی که کرد رفت اول دنبال دانشگاه و کالج یکسال درس خوند بعدش بلافاصله کار گرفت خیلی 2سال سختی بود و همش از جیب خوردیم البته دولت پول کالج رو کامل داد و برای هر 2تا بچه هام هم هزینه میداد درضمن 300 دلار هم هزینه مسکن به ما میدادند ولی بقیه رو باید خودمون هزینه میکردیم
2706