2733
2734
عنوان

زنجانیها بیمارستان موسوی یا بهمن؟

2551 بازدید | 14 پست
سلام. خانمهای زنجانی برای زایمان طبیعی بیمارستان بهمن رو پیشنهاد میدین یا موسوی؟ من شنیدم پرستارهای بیمارستان بهمن کم تجربه هستن. اما برام مهمه بیمارستانی برم که کادرش مودب و با حوصله باشن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهمن اتفاقا خوبه هرکی رفته میگه از موسوی بهتره بیمه داری؟
دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
2728
2738
فاطیما جون من اطلاع دقیقی از بیمارستان بهمن ندارم فقط تعریف شنیدم ازش .... درمورد بیمارستان امام حسین یا موسوی باید بگم امام حسین کادر با تجربه داره ولی امکاناتش خوب نیس حالا موسوی همه کارآموزن ولی امکانات خوبی داره خصوصا برای بچه منم ترجیح دادم ماما خصوصی بگیرم ولی تو موسوی زایمان کنم اینجوری با یه تیر دو نشون میزنم مامای با تجربه که مال خودمه و بیمارستان خوب اگه خدای نکرده زبونم لال بچه مشکلی پیش بیاد براش مث زردی تنفسی دستگاه های موسوی عالیه برای بچه ها ... حالا خودت میدونی اگه وقت داشتی برو بهمن اطلاعات بگیر ببین اونجا بهت ماما میدن یا نه
داشتن مغز دلیل قطعی برای انسان بودن نیست ........ پسته و گردو هم مغز دارند ..... برای انسان بودن باید شعور داشت !!!!!
عزیزم من بهمن زایمان کردم و واقعا راضیم اگه دوباره بخوام زایمان کنم بازم میرم بهمن.در واقع پول میدى امکانات میخرى دیگه.ماماى خصوصى هم بخواین بهتون میدن که دیگه همه کاراتون با همون ماما هستش اگه خودتون از بیرون ماما بگیرین میشه ماماى همراه که اگه کادر بیمارستان نباشه مثل ماماى من اونجا یه نفر ماما رو هم مسئول شما میکنن که البته مال ن وقتى ماماى همراهم اومد پیشم اومد بالا سرم قبلش ماماى دیگه اى معاینم کرد
 لا حول و لا قوة الا بالله العلى العظیم 
زیبا جون اونم خوبه که البته بازم میشه ماماى همراه یعنى نمیتونه معاینتون کنه حتما باید از ماماهاى بیمارستان معاینه کنن ولى هواتون رو دارن دیگه چون یه آدم کار بلد پیشتون هست ولى من ترجیح دادم به جز راحتیه خودم خانوادم هم راحت بیان ملاقات اذیت نشن برا این موضوع. خوبیه دیگش اینه که بیمارستان موسوى بخش نوازادانش خیلى قویتر از بهمنه اما خداروشکر دختر من مشکلى نداشت
 لا حول و لا قوة الا بالله العلى العظیم 
2706