2703
2713
سلام وقت همگی به خیر فروشگاه اینترنتی خانومی هدایای این دوره رو تقبل کردند اسامی برندگان عزیز این مسابقه به فروشگاه خانومی ارائه گردید و تا روز دوشنبه مورخ 25 بهمن، کدهای مورد نیاز برای خرید هدایا به آدرس ایمیل این عزیزان ارسال می شود کاربران عزیز می توانند از طریق این لینک، کالاهای فروشگاه خانومی را مشاهده کنند شماره پشتیبانی فروشگاه: 43905050 اسامی برندگان: نیلوفری ، دختر نازم نفس، عطر و ادکلن، حسنا، پارمیدا 91، آنجلا، شیگوای مگولی، مری طلا،مامان مهربون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان گل جوائز مسابقه عکس میزآرایش و جوائز مسابقه لباس عید کوچولوی من ، امروز به ایمیل تمامی برنده های عزیزی که از طرف سایت محترم نی نی سایت، در اختیار ما قرار گرفته است ، ارسال می شود. شما می توانید با کد هدیه خود که ارزش آن برابر با مبلغ جایزه تون هست ، وارد سایت فروشگاه اینترنتی خانومی شوید و از بین تمامی محصولات آن ، به دلخواه خود انتخاب نمائید و در مرحله تکمیل خرید ، کد هدیه خود را وارد کنید تا مبلغ هدیه از صورتحساب شما کسر شود. در صورت داشتن هرگونه سوال در خصوص خرید و یا پشتیبانی با شماره 43905050 بخش پشتیبانی فروش خانومی تماس بگیرید. آدرس وب سایت خانومی : www.khanoumi.com
" یک کلیک تا جذابیت " فروشگاه اینترنتی خانومــــی ، اولین و جامع ترین فروشگاه تخصصی لوازم آرایشی بهداشتی و عطر در ایران هر آنچه یک بانوی آراسته و زیبای ایرانی می خواهد را در فروشگاه ما ببینید و خریداری کنید: www.khanoumi.com
2456
سلام عزیزم خواهش میکنم خانووم
" یک کلیک تا جذابیت " فروشگاه اینترنتی خانومــــی ، اولین و جامع ترین فروشگاه تخصصی لوازم آرایشی بهداشتی و عطر در ایران هر آنچه یک بانوی آراسته و زیبای ایرانی می خواهد را در فروشگاه ما ببینید و خریداری کنید: www.khanoumi.com
دوستان نازنین هدیه هاتون هم اینک براتون ارسال شده است، شما می تونید از همین امروز و به محض دریافت ایمیل و تا یک هفته ، یعنی آخر بهمن ماه ، به اندازه هدیه اتون ، از فروشگاه اینترنتی خانومی خرید داشته باشید. یادتون نره حتماً حتماً در همین یک هفته خریدتون رو انجام بدید، چون کدهای هدیه اعتبارشون بعد از بهمن ماه ، از بین میره و دوست نداریم شرمنده شما بشیم. سریع ایمیل هاتون رو چک بفرمائید و امشب با خیال راحت بشینید و محصولاتتون رو از سایت انتخاب کنید و اقدام به تکمیل خرید کنید. اگر به مشکلی برخوردید با شماره 43905050 تماس بگیرید و با پشتیبانی فروش صحبت کنید و بفرمائید کد هدیه دارید. موفق باشید ، راستی یادتون نره خریدهاتون به دستتون رسید ، ازش عکس بگیرید و اینجا برامون بزارید تا ما هم لذت ببریم. شاد باشید
2714
سلام خانم تهرانی هنوز کدی به ایمیل من نیومده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
«رَبِّ أَوْزِعْنی‏ أَنْ أَشْکُرَ نِعْمَتَکَ الَّتی‏ أَنْعَمْتَ عَلَیَّ وَ عَلى‏ والِدَیَّ وَ أَنْ أَعْمَلَ صالِحاً تَرْضاهُ وَ أَصْلِحْ لی‏ فی‏ ذُرِّیَّتی‏ إِنِّی تُبْتُ إِلَیْکَ وَ إِنِّی مِنَ الْمُسْلِمین
اومدش دیدمش ممنونم
«رَبِّ أَوْزِعْنی‏ أَنْ أَشْکُرَ نِعْمَتَکَ الَّتی‏ أَنْعَمْتَ عَلَیَّ وَ عَلى‏ والِدَیَّ وَ أَنْ أَعْمَلَ صالِحاً تَرْضاهُ وَ أَصْلِحْ لی‏ فی‏ ذُرِّیَّتی‏ إِنِّی تُبْتُ إِلَیْکَ وَ إِنِّی مِنَ الْمُسْلِمین
خانم تهرانی کدم همین الان اومد ممنونم
ثنا این مسابقه قدیمی هستش به این علت شما متوجه نشدید . برندگان این مسابقه به خاطر بدقولی اسپانسر جوایزشون رو دریافت نکرده بودند ما بهشون قول داده بودیم هدیه جایگزین براشون درنظر بگیریم به امید خدا مسابقات بعدی رو بهتر اطلاع رسانی میکنیم
سلام .دیروز کد واسه من ارسال شد و خریدم رو هم انجام دادم منتظرم که به دستم برسه

از پشتیبانی سایت خانومی هم خیلی متشرم .در روند خرید واسه من مشکلی پیش اومده بود که به مخض اینکه به تل گرام خانومی پیام دادم رسیدگی کردن و مشکل برطرف شد ازشون ممنونم
💚در چشم کسانی که پرواز را نمیفهمند هر جه اوج بگیری کوچکتر خواهی شد💚
2706