2733
2734
پسر ده ماهه من شبا تا صبح هر نیم ساعت یه بار بیدار میشه. شیر خشک میخوره. دیگه کلافم کرده منم صبح زور باید برم سرکار و این خیلی سخته برام.حتی شبایی هم که شام خوب میخوره بازم بیدار میشه.تو رو خدا راهکار بدین
دختر منم همینطوریه. ۷ ماهشه. نیم ساعت به نیم ساعت با نق زدن و گریه بیدار میشه. تا صبححح کلافم میکنه. نمیدونم چرا اینطوری شده. شیرش میدم. عوضش میکنم ولی بازم فایده نداره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بچم دو ماهشه شیر خودم رو تا الان میدادم اما چون رفلاکس داره و آلرژی هم داره و وزن نگرفته دکترش گفت شیر خشک بدم بیومیل سوی گرفتم با شیشه چیکو.اصلا شیشه نمیگیره با قاشق هم که میدم نمی خوره و تف می کنه بیرون.مزه شیرخشکش رو دوست نداره فکر کنم.تو رو خدا بگید چی کار کنم؟

2738
نگ نگ مزه ی شیر رو دوس نداره یا شیشه رو؟
از تو حرکت از من دوست داشتن...برکت از این زیباتر...!؟❤️ ❤❤️عاشقم باش که عاشقتم عشقم‌‌❤‎‎‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌ ‎‌ ‌‌‌‌‌‌
سورنا موقع خواب مطمعنی سیرمیشه؟
از تو حرکت از من دوست داشتن...برکت از این زیباتر...!؟❤️ ❤❤️عاشقم باش که عاشقتم عشقم‌‌❤‎‎‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌ ‎‌ ‌‌‌‌‌‌
2706