2703
2713
دوستان عزیز سلام من متاسفانه چندین ساله دنبال پرونده ناباروری بودم و بعلت افسردگی و استفاده از داروهای هورمونی خیلی اضافه وزن پیدا کردم. حالا این ماه بهمون وقت دادن برای لقاح مصنوعی. از وزن زیاد میترسم . میخوام یه رژِیم سالم بگیرم از قبل بارداری. امروز زنگ زدم کلینیک لاغری نوین از دکتر فرشچی بهم گفتن من بهت برنامه ای میدم که اگر باردار هم بشی حین بارداری ماهی سه چهار کیلو کم کنی. میخوام بدونم این اصولیه؟ که /ادم حین بارداری وزن کم کنه؟ و اگر شما ها رژیم کرمانی یا نوین یا دکتر کابلی رو امتحان کردید چه نتیجه ای گرفتید و بهم چه پیشنهادی میدید؟
«پناه»؛ میبرم «به خدا»، از عـیبی که؛ «امروز» در خود می بینم، و؛ «دیروز»؛ «دیگران را» به خاطر، «هـمان عیـب»؛ ملامت کرده ام. محتاط باشیم؛ در «سرزنش»؛ و «قضاوت کردن دیگران». وقتی؛ نه از «دیروز او» خبر داریم؛ نه از «فردای خودمان».

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا جایی که اطلاعات دارم نه باید غیر نرمال وزن زیاد کنی نه کم کنی همینجوریش ممکنه بخاطر ویار اوایل چند کیلو کم کنی ولی اینکه تا تهش کم کنی منطقی نیست بنظرم
اندکی صبررر سحر نزدیک است
2456
2714
گفتم که ممکنه بعضیام ویار خوردن دارن عزیزم و چاق میشن بر عکس از من رژیم زیاد گرفته به تو نصیحت سعی کن حجم خوراکت رو کم کنی و پرخوری نکنی همین و خوراکیهای مضر و ر کالری رو تا جایی که میشه حذف کنی مثلا ی پرس غذا واقعا برای ی نفر زیاده حداکثر نصفش رو بخوری نه بیشتر
وای دخترا من سی کیلو اضافه وزنمه بخدا دارم روانی میشم
«پناه»؛ میبرم «به خدا»، از عـیبی که؛ «امروز» در خود می بینم، و؛ «دیروز»؛ «دیگران را» به خاطر، «هـمان عیـب»؛ ملامت کرده ام. محتاط باشیم؛ در «سرزنش»؛ و «قضاوت کردن دیگران». وقتی؛ نه از «دیروز او» خبر داریم؛ نه از «فردای خودمان».
مخصوصا سس و چربی و برنج ما خودمون هر وعده به جز صبحانه باید برنج میپختم الحمدالله الان ی مدته همسرم با اینکه نونی دوست نداره ولی بخاطر من و دخترم خودش اصرار داره زیاد برنج نپز که چاق نشید و ..😊
2706