2733
2734
عنوان

پوشک لمسر

1839 بازدید | 17 پست
سلام مامان جونیا کسی تابحال از این مارک پوشک استفاده کرده من قبلا جان ب ب استفاده می کردم خیلی راضی بودم الان شماره 3 فقط کوچیکش تو بازار و بنی هاشم پیدا میشه 3 متوسطش نیست فروشنده پیشهاد داد لمسر بگیرم خوب هست
قدمهایت را بر روی چشمانم بگذار تا چشمانم بهشت را نظاره کنند …

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
مامان گل پسر جون نستا بی بی کجایی چتد تایی و چه قیمتی می خری لمسر گفته به شوهرم هم کفیت جان ب ب سنسور تعویض داره و قیمتش 62 تایی 33 تومن
منم از مولفیکس راضی نیستم باز صد رحمت به همون مای بی بی نم پس میده و از پشت پی پی بچه می زنه بیرون از هر 5تا دونه دوتا چسبای کنارش خرابند
دماوند جون سایز 3 متوسطش الان به پای پسرم می خوره که تو بنی هاشم پیدا نکردم ماشاله تو روزم پنچ شش بار پی پی میکنه همه ایرنی ها رو امنحان کردم هر کدوم یه ایرادی دارند پمپرز و بی بی لینو هم خوبن ولی به صرفه نیستند برام با ایت حجم پی پی جان ب ب 54 تایشو 36 تومن خریدم اخرین بار الان پمپرز همین تعداد 80 تومنه اگه اشتباه نکنم
هانی فروشنده گفت پوشکش ترک با بسته بندیه ایرانی منم برای امتحان یه بسته کوچیک گرفتم قیمتش با ایرانیا خیلی فرق نداشت ولی جالبه کیفیتش خوب بود منتها وسایل زیاد گرفتم یادم نیست شماهم کوچیک بخر امتحان کن تموم بشه بسته بزرگشو میخرم راضی بودم,پوشکای ایرانی داغونن مخصوصا مولفیکس و بارلی
مرسی ،هپی بی بی ،بارلی ،مولفیکس ،بنبه ریز ،مای بی بی این مارکای ایرانی رو امتحان کردم هیچ کدم خوب نیستند
2706