2737
2734
دوستای عزیز ،من دو هفته پیش سقط کردم با قرص و امروز رفتم سونو واژینال انجام دادم که نشون داد 17 میلی متر از بقایای حاملگی باقیمونده.اینو باید چیکار کرد؟!؟ خودش دفع می شه یا نیاز به اقدامات بعدی داره؟! هنوز هم لک بینی دارم. دوم اینکه بعد از سقط خیلی ضعیف شدم.سرگیجه و افسردگی و درد قفسه سینه و تنگی نفس هم سراغم اومده.اینا بعد سقط طبیعیه؟!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گلم نگران نباش دوست من سه سانت بقایا داشت کورتاژ کرد ابان ماه,الانم ۲ماهه دوباره بارداره اون بارداری پوچ داشت که خوشبختانه الان خوبه همه چی و نی نی قلب داره,,شما هم زود زود باردار میشی,کورتاژ اگه درست انجام بشه خیلی خوبه چون هم رحم رو تمیز میکنه و هم اندومتر رحم رو ضخامتش رو کم میکنه و برای بارداری اماده میکنه
من جهانم رو به لبخند تو مدیوووونننننمممممم😆😆😆
2731
هلن جون من دکترم گفت سعی میکنیم کارت به کورتاژ نرسه چون حاملگی اولمم بود و اصلا سابقه هیچ مشکل زنانگی نداشتم! البته یه سونو معمولی کردم که توی اون نشون داد 10 میلیمتر باقی مونده که دکترم گفت احتمالا خودش دفع میشه مشکلی نیست ولی این خانم دکتر که سونو واژینال انجام داد گفت 17 میلیمتر مونده و باید کورتاژ کنی!
2738
بچه ها بیشتر از این نگران وضعیت جسمیم هستم.خیلی به هم ریختم و همش حالتهای اضطراب دارم، سرگیجه دارم و احساس ناراحتی قلبی.ایا نشونه اینه که دچار کم خونی شدم؟ چون شب اول سقط خونریزی شدید داشتم.
منم 20 بهمن سقط کردم .سقطم از نوع فراموش شده بوده.هفته 16 بارداری بودم اما جنینم 13 هفته و 5 روز رشد داشته.خودم دفعش کردم هم حنین و هم حفت.4 روز پیش رفتم سونو بقایای بارداری داشتم 12 میلیمتر.ب دکتر گفتم من خودم زجر کشیدم و درد کشیدم دفع کردم.لطفا کورتاژ نشم.بهم قرص میزوپروستول تجویز کرد.دیروز مصرف کردم.خیلی حالم بد بود.اسهال شدید.خالت تهدع و استفراغ.زیر دلم شدیدا درد میکرد.کمر درد.خوتریزی داشتم.امروز تا حدی بهترم.1 هفته بعد باید برم واژینال لنجام بدم تاببینم دفع شدا یا نه.دعام کنید که دفع شده باشه.واقعا ب لحاظ جسمی و روحی خیلی خسته ام.
2706