2733
2739
عنوان

مامانای شهریور ۹۰ بیان از کارای نی‌نی‌هاشون بگن

| مشاهده متن کامل بحث + 466384 بازدید | 10735 پست
سلام بچه ها
صبحتون بخیر وخوشی
دلارام جونم قبل از لینکه عکس بزارم مریض شده بودم ههههه
فیتونیا جون دیشب هم خودم هم نی نی بردم دکتر تو 4 ماهگی بدون لباس 7500 بود الان که 3 روز دیگه 5 ماهش میشه 7700 یعنی فقط 200 گرم اضافه کرده بود ولی دکتر گفت بازم بزار کمکیو 15 روز دیگه شروع کن ولی من امروزم بهش لعاب برنج دادم برای پی پیشم گفت چون خودم آنتی بیوتیک میخورم نی نی شکمش بد شده...ولی من هنوز بعد از 3 روز خوب نشدم:((((
وای فیتونیا جون چقدر جالب که نارمینا کوچولو میره زیر پتوش من عاشق این جور کارای نی نیا هستم.
آوا جون مرسی از اطلاعات خوبت کیف کردم.
وای اگه بدونید چقدر دلم برای تهران تنگ شده..اینجا یزد واقعا شهر کوچیک و خفه ایه..البته نمیگم بد ها ولی واسه خود یزدی ها خوبه من تو ش خفه میشم خیابوناشم پرنده پر نمیزنه...دو تا پاساژ داره که میشه با نی نی رفت هر هفته هی برو این پاساژ برو اون پاساژ..........پپپپپپپپپپپپپپووووووووووووووااااااااااااااا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام مامانا

نمیدونم نارون چشه اینقد اذیتم میکنه. اصلا خواب نداره این بچه همش باید تو بغل باشه. کلا روزی 2 ساعت هم نمیخوابه.

دیروز و امروز خیلی بداخلاق شده. احتمالا بخاطر دندونه.
خیلی خستممممممممممم
می گویند شکستنی رفع بلاست... ای دل تحمل کن! شاید حکمتیست...
2728
سلاااااااام همگى خسته نباشید مریم جان به شاینا براى رفلاکسش رانیتیدین میدم خیلى هم تلخ و بد مزست طفلى شاینا ١٠قطره صبح١٠قطره شب،أوا جان مرسی از مطالبت وارش جان شاینا هم همین مدلیه روزام نمیخوابه،شادى جان ایشالا زودتر بیاین تهران
قبول سفارش انواع کیکهاى تولد و نامزدى با هر طعم و شکلى که شما بخواین درsama_cake_homeاینستاگرامhttps://instagram.com/p/BHhQujyDyYv/
سلام سلام روز بخیر.
نمی دونم شادی چرا بدقلقی می کرد.فکر کنم بخاطر دندونشه. خیلیییییییییی هم وابسته شده یک بند باید پیشش باشم.
خوبی وارشییی؟؟ نی نی کیانمهر هم همینجوریییییییییییییییییییییییی شدهههههه:((
دست هایی که کمک میکنند بسیار مقدس تر از لبهایی هستند که دعا میکنند(کوروش بزرگ)
2738
2706