2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یادمه یکی از دوستای منم میخورد. پزشک زنانت میدونه؟
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2728
سلام . من پروپرانولول میخوردم . دکتر زنان رفتم گفت اصلا نخور اگه قصد بارداری داری . باید خوردن چای و قهوه رو کم کنی و آب زیاد بخوری تا طپش قلبت کمتر بشه عزیزم.
آرتین عشق من و بابایی
نه نخور شاید یه مدت خوبت کنه ولی بعدن عوارضشو می بینی من خودم به چشم دیدم هم عادت می یاره هم واقعا عصبی ت می کنه یه جند روز تحمل کنی شاید خوب شدی . اسم قرص سرچ کن وبنویس تو بارداری ببین جزئ کدوم ردیفا هست کامل توضیح داده

من بدون قرص طپش قلبم شدید میشد نمی تونستم بخوابم. بعد چند وقت که نخوردم خیلی بهتر از قبل شدم الان 4 ماهه نخوردم و خوب شدم. فقط 1 یا 2 هفته اول سخته بعد خوب میشی.
آرتین عشق من و بابایی
2738
اکثر دکترا میگن ضرر نداره .ولی من از بعضی دکترا شنیدم ضرر داره و جلو رشد جنین رو میگیره.من خیلی تو بارداری طپش قلب داشتم(دارم) نبضم تا 125 هم میرفت ولی تحمل کردم و قرص نخوردم.خدارو شکر الان که چیزی به پایان بارداریم نمونده کمتر میاد سراغم
اینم بگم یکی از دوستام که ماما هم هست بخاطر میگرنش تا ماه آخر شبی یه دونه خورد که سردرد نیاد سراغش خدارو شکر الان بچش سالمه
هر چه تو بارداری دارو نخوری که یقینا بهتره
خدایا شکرت بابت تمام داشته هایم