2410
2553
سلام دوستان
من این ماه، ماه هشتم اقدام هستم
ماه پیش هم لتروزول خوردم و سونو نرفتم و آمپول نزدم و نینی هم نیومد!!!!

این ماه هم لترزول خوردم. دیروز که روز 14 بود رفتم سونو.
تخمدان راست 4 تا فولی7- 14-15-16 داشت و چی دو دونه 8-12
البته سونو از رو شکم رفتم و دکتر گفت چون مثانت خیلی پره به فولیکولها فشار آورده و سایز بزرگترینشون حدود 18 میشه!!!

به نظرتون سایزشون خوبه؟ کی آزاد میشه؟
البته کیت مکس 14 گرفتم تست کنم ولی خیلیها میگن این تستها خوب جواب نمیده...

این ماه هم نمی خوام آمپول بزنم.. شنیدم آمپول شانس حاملگی خارج رحم رو زیاد میکنه...

کلا دوستان هر نظر و مشورتی دارن بهم بگن ممنون میشم....
رهی جون به نظرم فعلا آمپول نزن و بگذار طبیعی بشه من ماه پیش لتروزول کلو میفن و آمپول زدم و نشد رفتم یه دکتر دیگه واسم از هورمونی نوشت حالا شما عجله نکن ببین با این لتروزل چی میشه بعد هم یه کم صبر کن.اگه شوشوت مشکلی نداشته باشه حامله میشی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
فرزانه جون همسری آز داده و خدا رو شکر خوب بوده
من پریم نا منظمه و دکتر گفت تو بعضی سیکلها اصلا تخمک گذاری نداری
به خاطر همین هم لتروزول داد

به نظرت اگه خدای نکرده این ماه نشد همین طوری خودم لتروزول بخورم یا برم دکتر دوباره؟ دکتر بهم نگفت چند دوره بخور...

شما آز هورمونیت چی بود نتیجش مگه؟ چرا با این داروها جواب نگرفتید؟ فولی خوب داشتی؟
من فولیکولهام 19 18 بود دکی گفت خوبه ولی من سونوم خوبه تخمدون هام مشکل نداره دکتر گفت شاید از نظر هورمونی مشکل داشته باشم ولی لتروزل خیلی خوبه ایشالا نتیجه می گیری از های من prolactin lh fsh tsh و یه چند تا دیگه یادم نیست هنوز جواب نگرفتم زیر نظر دکتر باش دارو الکی نخور نه با این دارو ها جواب نگرفتم 3 دوره خوردم فایده نداشت
2714
خدا کنه این ماه نین بیاد اگه نشد ماه بعد میرم دکتر
فرزانه جون ایشالله شما هم زود خبر خوش بدی
آز هورمونیت خوب بود؟ تیروءید و پرولاکتینت بالا نبود؟؟؟؟؟؟؟؟
من 9 ماه پیش آز دادم خوب بود
البته تیروئیدم خیلی کم بالاست ولی قرص لازم نداشتم
سلام رهی جون صبح بخیر
من ماه پیش روز 14 پری رفتم دکتر بهم گفت که اصلاً فولیکول خوب نداری و بهم متفورمین داد و لتروزول ، الان دارم متفورمین رو می خورم و منتظرم 10 روز دیگه پری بیاد و لتروزول روزی 3 عدد رو شروع کنم.......

البته من پری منظمی دارم.
شما روزی چند تا لتروزول خوردی؟
نمی دونم محبت جون...من هم رازیانه رو شنیدم این دوره هم دو سه روز خوردم
آخه شنیدم این درمانهای گیاهی هم ممکنه ضرر داشته باشه
پیاز رو که هر روز تو غذاها میخوریم... رازیانه رو هم من خودش رو از عطاری گرفتم و کمی خوردم...

کلا این درمانهای گیاهی هم باید زیر نظر متخصص باشه
یکی از بچه های سایت با خوردن عرق رازیانه روزی یک لیوان دچار لکه بینی شده بود...
2706