2733
2734
من نمیدونم چرا همه یا باید دکتر بشن یا مهندس؟؟؟ تو تموم دنیا پزشکی و مهندسی شغل های پر زحمت و پر دردسر و با درآمذی برابر شغل های دیگست همون قدر پزشک تو جامعه اجر و قرب داره که یه پرستار بچه اما اینجا ایران همه میخوان یا دکتر شن یا مهندس. حتی اگه کار نباشه و بخوان بمونن تو خونه بابا خوب بیان درسای این پرستاری بچه رو بزارن یه رشته کنن تو دانشگاه برن درسشو یه عده بخونن. من به هر جا زنگ میزنم برا درخواست پرستار بچه میگن یه خانوم سن بالا که سواد نداره داریم . میخواین ؟؟ !!!!!! آخه کجای دنیا پرستار بچه مسن و بیسواده ؟؟؟؟؟؟؟؟ تازه میگن خیلی هم خوب مواظب بچه هاتونه !!!!!!! دیگه خسته شدم از بس دنبال پرستار بودم مهدکودک پیدا کردن هم شده مثه پرستار پیدا کردن ای خدااااااااااااااااااااا
عزیزجان اینجاجاییه که بهش میگن جهان سوم.کلاهمه چی ب عکسه.
مردمی که به بهشت ایمان دارند,,,,ولی عجیب ازمرگ می ترسند.......!,اینجاپراست ازدستهایی که خسته نمی شوندازنگه داشتن نقاب.....!فریدون فرخزاد......... وقتی مروجین مذهبی به سرزمین ماآمدنددردستشان کتاب مقدس داشتندومازمینهایمان راداشتیم. پنجاه سال بعدماکتاب مقدس دردست داشتیم وآنهازمینهای مارا.جوموکنیاتا
تواین خراب شده کی سرجای اصلی وشغل واقعیش هست که پرستاربچه باشه؟مافوق شوهرمن توی شرکتشون یه آدم بیسواده که حتی درست وحسابی بلدنیست حتی باموبایل اس بده اماباپارتی شده مدیریه قسمت
مردمی که به بهشت ایمان دارند,,,,ولی عجیب ازمرگ می ترسند.......!,اینجاپراست ازدستهایی که خسته نمی شوندازنگه داشتن نقاب.....!فریدون فرخزاد......... وقتی مروجین مذهبی به سرزمین ماآمدنددردستشان کتاب مقدس داشتندومازمینهایمان راداشتیم. پنجاه سال بعدماکتاب مقدس دردست داشتیم وآنهازمینهای مارا.جوموکنیاتا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هستن پرستارهای جوان.ولی اکثرا سریع استخدام میشن.
فرض کن من ادعا کنم تو.خونمون یه اژدهای بزرگ دارم و تو بگی اژدها افسانه است و وجود نداره.آیا درسته من بهت بگم ثابت کن نیست؟نه..من که ادعای وجودش رو دارم باید ثابت کنم اژدها تو خونمون هست :))...
2728
عزیزم پرستار خوب هست ولی انقدر بعضی دوستان بی انصافن توی پرداخت و میزان دستمزد که کسی حاضر نمیشه این کارو بکنه. کار پر مسئولیت و نیازمند اختصاص دادن زمان زیاد که اغلب هم بیمه نمیشن. مسلما با این شرایط یک فرد تحصیل کرده و جوان این کار رو نمی کنه.

مدرس زبان انگلیسی با 12 سال تجربه تدریس آموزشگاهی، خصوصی، ونیمه خصوصی. مترجم کلیه متون تخصصی و عمومی.      ghazi_chemist@yahoo.com

کسی که هزینه میکنه و درس میخونه و میره دانشگاه مسلما هدفش این نیست که بچه پرستار بچه یه ادم تحصیل کرده که خودش شاغل شده ولی توقع داره که ما بشیم پرستار مگه اینکه از روی ناچاری و نیاز این کارو کنه نه عشق و علاقه من خودمم برا بچم پرستار گرفتم ولی همینکه کسی باشه که غذا و لباسش و وقت خوابش رسیدگی کنه و دست و دل پاک باشه برام کافیه چون میدونم نباید توقع مادر بودن ازش داشته باشه نباید توقع اموزش ازش داشته باشم شما هم بهتره توقعاتت رو کمتر کنی و به چشم یه پرستار که هدفش مراقبته بهش نگاه کنی انشالله خودت وقت برا اموزشش بزار
خوب ایراد همینه دیگه باید پرستاری بچه مثه هر شغل دیگه یه سندیکایی چیزی داشته باشن یه نرخ مشخصی داشته باشن. بر حسب کیفیت خدماتی که ارایه میدن نرخ مصوبی داشته باشن و بیمه هم بشن اما تو ایران این چیرا ابدااااااااااااااااا وجود نداره

سلام  هرچند خیلی دیر دیدم آگهی تو ولی من ستم عزیزم .کارشناس ارشد اموزش زبان انگلیسی دارم و بجز موسسه زبان و دانشسرا سابقه کار تو مدارس و موسسات خلاقیت کودک هم دارم .کار به عنوان پرستار بچه هم نه تنها برام عار نیست بلکه اگر محیط امنی باشه خیلی هم کار با بچه ها رو دوست دارم .غیر از زبان تو هنر و روانشناسی هم مطالعه زیادی دارم و علاقمندم با کوچولوها کارای هنری انجام  بدم .اگر خودت یا دوستات هنوز دنبال پرستار کودک تحصیلکرده و با حوصله هستین من در خدمتم . 

پرستار تحصیلکرده و مربی خصوصی کودک شما درمنزلتان 
2738
سلام  هرچند خیلی دیر دیدم آگهی تو ولی من ستم عزیزم .کارشناس ارشد اموزش زبان انگلیسی دارم و بجز ...

عزیزم بله اگهی مربوط دوسال پیشه و من دیگه پسرم میره مهددکودک اما ممنون میشم شماره تماست رو برام براری برای معرفی به دوستانی که نیاز به پرستار تو کرج دارن