2410
2553
عنوان

پایین بودن پلاکت خون در بارداری

17713 بازدید | 7 پست
سلام بچه ها کسی می تونه منو راهنمایی کنه الان هفته 25 بارداری هستم آزمایش خون دادم دکتر گفت پلاکت خونت پایینه به نظر شما خیلی خطرناکه اصلا چطوری میشه جبرانش کرد در ضمن گفت مقداری هم کم خونی داری؟ اگر کسی اطلاعاتی داره لطفا کمک و راهنمایی کنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
منم تو آزمایش خونم پلاکتم پایین بود . دکی گفت مهم نیست و برای نینی هم مشکل ایجاد نمیکنه . ولی من جاییم زخم میشه خونش خیلی عادی بند میاد و مشکلی ندارم نمیدونم چرا تو 2 تا آزمایشم پلاکتم پایین بود

درمان بالا و پایین بودن پلاکت خون
۱ ـ درمان پایین بودن پلاکت خون :

ترکیبی از ( ۲ واحد مغز شتر + ۱ واحد مغز گوسفند) را بپزید و سپس آنها را له کنید. ازاین ترکیب روزی

یک قاشق مرباخوری تا یک قاشق غذاخوری بسته به میزان پلاکت خون استفاده نمایید. پس از ۴۰ روز

آزمایش بدهید و میزان افزایش پلاکت خون را مشاهده نمایید. اگر نیاز بود یک دوره دیگر تکرار نمایید.

* به طورکلی خوراک گرمیها باعث افزایش پلاکت خون می گردد. بهترین آنها ارده با شیره انگور است.

۲ ـ درمان بالا بودن پلاکت خون :

الف) سرکه انگبین (۲ واحد عرق نعنا + ۲ واحد عسل + ۱ واحد سرکه انگور طبیعی)

یک سوم لیوان از این شربت ریخته الباقی را آب ریخته یک ساعت بعد از شام میل شود.(۱۲۰ شب)

ب ) حجامت عام ۲ الی ۳ مرتبه هر ۴۰ روز یکبار

*توجه : ترک غذاهای سودازا (بادمجان ـ چای ـ گوشت گوساله و گاو ـ عدس ـ سوسیس و کالباس و...)
همه ﭼﻴﺰﺍﯼ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻝ ﻣﺮﺩﺍﺱ ... ﻧﻤﻮﻧﺶ ﻣﺎ خانم ها ... ! ﻭﺍﻻ!! ☝️ خدا سایمونو از سرشون کم نکنه!! *** http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1258877&T=%D9%87%D9%85%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%87_&PageNumber=1
2714