2726
سلام یاسی و افتاب.منم دقیقا همین مشکل و دارم و برای منم هیچ اتفاقی نیفتاده و الان 1سال و 5 هست که تحت نظر دکتر هستم ولی هیچ اتفاقی نیفتاده.
من که سپردم به خدا شما هم همینکارو کنین .هرچی خودس مصلحت بدونه همون میشه
امیدوارم که همه اونایی که در انتظاره نی نی هستن به زودی خدا بهشون یه سالمشو بده.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام کسی هست
خدایا با تو که باشم تمام دورها نزدیکند و ناممکن ها ممکن بعد از ۶سال سختی بالاخره خدا بهترین فرشته های اسمونی رو بهم هدیه داد نازنین زهرا و یاسمین زهرا در تاریخ ۹۵/۰۴/۱۱بدنیا امدن خدایا شکرت بابت همه خوبیهات 
سلام خانوما دکتربهم قرص کلومیفن داده وبایداز روز3 پریودتا 5 روزبخورم ولی نمیدونم بایدازچه زمانی نزدیکی داشته باشیم منکه خیلی استرس دارم میترسم حامله نشم ترخداراهنماییم کنین
2728
منم این ماه خوردم کلومیفن دکتر بهم گفت روزای 12و14و16و18 نزدیکی کن من کردم وروز 23 و 28 هم کردم ولی توی اون روزایی که دکی گفته بود نطفه نگرفته بوده با تاریخ سونو فهمیدم روز 23 گرفته یعنی اگه به حرف دکی گوش کرده بودم و شبای دیگه نمی رفتم اقدام بی نتیجه بود شما هم از روزی که پاک میشین تا اخر دوره یه شب در میون برین اقدام چون همه چیز ممکنه
خدا جونم خودت دخترم رو سالم بذار توی بغلم.Lilypie Pregnancy tickers
من این ماه قرص کلومیفن میخوردم ولی پریود شدم فکرکردم این ماه باردارم چون 2 روزپریودم عقب افتادراستی خون ریزیمم شدیدتر شده نمیدونم مال قرصایه؟خیلی دلم گرفته خوش بحال اونایی که باردار شدن
سلام بچه ها خسته نباشید من به تازگی تو این سایت عضو شدم ما یک سال ونیمه هست که جلوگیری نمیکنیم خودم مشکلی نداشتم اما بعد از ارمایش متوجه شدیم اشکال از شوهرم هست واون الان یک ماهه که قرص کلومیفن و زینک پلاس مصرف میکنه میخواستم بدونم کسی این مورد رو تجربه کرده که به نتیجه رسیده باشه
سلام بچه ها من این ماه کلومفین خوردم. و روز 14 پری که همیشه ترشح داشتم این ماه اصلا ندارم. یعنی میشه اثر برعکس داشته. و تخمکگذاری نداشته باشم. ؟چون من همیشه تخمکگذاریم دل درد داشتم و ترشح. اما این ماه ندارم.
به امید خدا توی سیکل ای وی اف قرار گرفتم.خدای مهربونم به حق 6 ماهه امام حسین این ماه دل همه دلشکستگان را شاد کن. آمین
سلام
من تنبلی تخمدان داشتم 6 ماه متفورمین خوردم که نتیجه نداشت بعد از اون یکدوره آمپول فوستیمون زدم که هایپر شدم یعنی تعداد خیلی زیادی فولیکول ایجاد شد و بی فایده بود بعد لاپاراسکوپی کردم و تخمدانهامو کوتر کردم و بعد از لاپارا یک دوره کلومیفن خوردم و شکر خدا باردار شدم
عشق من 14 دی پاهای کوچولوشو به این دنیا گذاشت
2706