2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام کتایون جون، خوبی؟
این ماه بعد از دو دوره استاده از لتروزول و کلومیفن از دکتر خواستم برام عکس رنگی بنویسه و روز دهم عکس گرفتم و هیچ داروئی هم استفاده نکردم و باردار شدم. فک کنم عکس تأثیر زیادی داشته و اگه انسداد جزئی هم بود رفع کرد که این اتفاق افتاد. تو تا حالا عکس گرفتی؟
دعایت را اجابت می کند آنکس که آسمانی را می گریاند تا گلی بخندد!
2728
سلام کسی هست؟
منم دیشب دو تا قرص کلومیفن رو خوردم با قرص استروزن
برای اولین بار البته با تجویز دکتر
خیای نگرانم
متفورمین هم میخورم
میترسم کیست نشه یا مثل خیلی ها که نوشتن بارداری پوچ یا سقط نشه

کسی بوده که بارداری موفق با کلومیفن داشته باشه؟
***حسبی الله و نعم الوکیل ***
2738
سلام به عزیز های نی نی سایت بچه ها من خیلی خوشحالم خدا بهم یه نی نی داده الان نمیدونم چند روزه است عصر میرم دکتر الهی که خدا حاجتتونو بده ولی نگران نباشید کلومیفن بدجور جواب میده اگه نداد متفورمین 500بخورید جواب میگیرید
فرقی نمیکنه دوتاش مثل همه لتروزول کمی بهتره
ربِّ لا تَذرْنی فَرْداً و انتَ خیرُ الوارِثینَ واجْعَلْ لی مِن لدُنک وَلیّاً یرثُنی فی حیوتی و یستغفِرلی بعدَ وفاتی و اجعلهُ سویّاً و لا تجعَل للشیطانِ فیه نصیباً اللهم اِنّی استغفرُکَ و اتوبُ الیکَ انّک انتَ التّوابُ الرّحیم
البته یه بارداری با کلومیفن داشتم که سقط شدددددددددد
ربِّ لا تَذرْنی فَرْداً و انتَ خیرُ الوارِثینَ واجْعَلْ لی مِن لدُنک وَلیّاً یرثُنی فی حیوتی و یستغفِرلی بعدَ وفاتی و اجعلهُ سویّاً و لا تجعَل للشیطانِ فیه نصیباً اللهم اِنّی استغفرُکَ و اتوبُ الیکَ انّک انتَ التّوابُ الرّحیم
2706