2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میخوام به دکتر بگم برام این هفته عکس رنگی تجویز کنه.آخه وقتی به قول خودش مشکل خاصی ندارم و روز 12 فولی توپل دارم پس مشکل چی میتونه باشه؟! دیشب فکر کردم شاید لوله رحم من اشکال پیدا کرده.
فقط نمیدونم اگه هفته بعد برم عکس رنگی بگیرم میتونم دوباره همین ماه برای بارداری اقدام کنم؟ اگه کسی اطلاعاتی داره راهنماییم کنه!
دعایت را اجابت می کند آنکس که آسمانی را می گریاند تا گلی بخندد!
2731
صفو جان من ماه قبل ۸پری عکس رنگی گرفتم گفت همه چیز خوبه:-)۱۲پری بزرگترین فولیکول ۱۷ بود که دکی گفت باید بالای ۱۸ باشه اقدامکردم ولی خبری نشد الان این ماه که کلومیفن میخورم ببینم چی میشه اخه هرکی عکس رنگی میگیره بعداز یکی دو ماه مامان میشه میگن باعث پسرشدن نی نی هم میشه برو عکس بگیر خیلی خوبه:-)
2738
زبیده جون خیلی درد داشت؟ من احتمالا بتونم روز 10 برم عکس بگیرم. آخه قبلش کار مهمی برام پیش اومده و نیستم. روزش فرقی میکنه؟
دعایت را اجابت می کند آنکس که آسمانی را می گریاند تا گلی بخندد!
اره کتی جون یکی از فامیلامون گفت یخ گذاری کردم منم دیگه نپرسیدم چرا!اخه واسه چی اینکارو میکنن سرچ کردم مثل اینکه به زحم رحم یا عفونت بستگی داره!صفو جون دکی به من گفت ۸پری عکس بگیر فک کنم تو برگه عکس نوشته بود از ۸ تا ۱۰پری عکس میگیرن خیلی استرس داشتم اره درد داشت ولی خودمو برا یه درد بزرگ اماده کرده بودم ولی درد داشت بلند داد زدم ولی وقتی تموم شد اصلا درد نداشت یه قرصی میخوری برا کاهش درد شیاف میزنی برا کاهش درد!دلو بزن به دریا برو انجامش بده خیلی خوبه اگه لوله‌ها مشکل داشته باشن دردش بیشتره!!
2706