2726
سلام مامانهای عزیز
خوش اومدین
لطفا برا شروع اشنایی تاریخ تولد گلهای خوشکلتون رو با قد و وزن تولد و قد و وزن ۹ماهگی بگید.

انشالله درمورد غذاها کمکی ها شیر دادن نظافت و ...... هم باهم تو این گروه صحبت میکنیم.
دوستان برای جمع و جور بودن تاپیک بعضی کامنتهای غیر مرتبط حذف میشه عذرخواهی میکنم
خدایا شششکر...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دختر خودم ۲ اریبهشت بیمارستان محب کوثر بدنیا اومد وزن ۳۱۰۰ قد ۴۸ متاسفانه تا ۶ماهگی عالی بود رشدش الان دوسه ماهه کم و این ماه ثابت شده علی رغم رسیدگی زیاد بخاطر دندون و تحرک زیادم میشه باشه احتمالا نه ماهگی ۸۸۰۰ و قدش ۷۰ بود که قدش نگرانم کرده البته قد بیشتر ارثیه ولی خودم و شوهرم متوسطیم نمیخوام بلندم باشه و حداقل رو میانگین باشه... البته بچه ها رو نباید مقایسه کرد و ممکن یه ماه قد بکشن یه ماه نه اما مادریم دیگه... هرکدوم یه دغدغه داریم
خدایا شششکر...
2728
مرسی مامان پارسا جونی، ولی متاسفانه به خاطر زود به دنیا اومدن یکی از بیصه هاش پایین نیومده قرار هفته بعد ببرمش سونو ممکنه نیاز به جراحی داشته باشه واسه اش دعا کنین از تصورش حالم بد میشه
من سقوط شبنم از گلبرگ یاس را آغاز یک پرواز می دانم.
ای جان مامان پارسا پسر منم وقتی ما غذا میخوریم اونم جیغ میزنه از عذای سفره میخواد ولی چون مشکل رفلاکس داره اصلا نمیتونیم غذای سفره بدیم چون ادویه و افزودنی داره
من سقوط شبنم از گلبرگ یاس را آغاز یک پرواز می دانم.
2706