2703
2553
من از هفته 15 حرکات رو واضح حس کردم. قبلا هم توصیفشو اینجا گفتم. اون شب دورم خیلی شلوغ بود بچه هامم زیاد ضربه میزدن. بعدش دیگه حرکات عادی و کمتر شد. الانم که اخرای هفته 16 هستم حرکاتشون خیلی کمتر شده. اینم بگم دوقلو باردارم
شما ژانر اینایی رو تصور کنید که تازه با هم ازدواج کردن و توی مهمونی جلو فک و فامیل تو یه بشقاب غذا میخورن … اه اه اه اه اه همه با هم هووووووووووووووووووق !!!
الان دوسه روزه خیلللی کمتر به نسبت قبل تکون دارن. شاید در حد یکی دوتا نبض در طول روز. خیلی هم شدتش آرومه. جای نگرانی داره؟
شما ژانر اینایی رو تصور کنید که تازه با هم ازدواج کردن و توی مهمونی جلو فک و فامیل تو یه بشقاب غذا میخورن … اه اه اه اه اه همه با هم هووووووووووووووووووق !!!
چرا کسی نمیاد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

الوچه جان یهو میبینی یه روز شدیدا تکون میخورن یه روز اصلا تکون نمیخوره. تو هفته های اولی که حرکت رو حس میکنی طبیعیه.نگران نباش.از هفته 28 به بعد هر روز تکون باید بخوره.
خدایا همیشه شکرت.کمکم کن
2456
عزیزم من کلا تا 23 هفته تکون درست و حسابی حس نکردم تازه بعد از اون شروع شد در ضمن بچه دومم هست که میگن زودتر تکون می خوره ولی برا من دیرتر شروع شد
دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊