2703
2553
عنوان

سرماخوردگی پسر 6 ماهه ام

3832 بازدید | 6 پست
پسرم الان اخرای 6 ماهگیش هست و بد جوری سرما خورده و شبها بینیش میگیره و فقط گریه میکنه شیر هم نمیتونه بخوره به نظرتون چه جوری میشه این مشکل رو برطرف کرد ؟ داروهاش هم کم کم دارن تموم میشن ولی هنوز تاثیری نکرده که هیچ تازه مثل اینکه داره بدتر میشه خیلی ناراحتم لطفا راهنماییم کنید ممنونم
عزیزم مگه دکتر بهش آمپول نداده معمولا آمپول بتامتازون با یک چرک خشک کن میزنن خیلی حالش بهتر میشه انشاءالله زودخوب بشه
عسل من هم سه روز هست سرما خورده سه شب هست هیچ کدوممون نخوابیدیم
خدایا با هر نفس که می آید و می رود تو را شکر دوست دارم در هر نفس به یاد تو باشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
به نظر من چرک خشکنها و مخصوصآ آمپولهاش در مواقع ضروری باید استفاده شه خیلی از سرماخوردگیها نیاز به آنتی بیوتیک ندارند خواهر من خودش پزشکه تا حالا به دختر 5 سالش 1 بار آنی بیوتیک داده و بقیه موارد رو با رزیم غذایی و داروهای شناخته شده عطاری درمان کرده و خودش میگه متاسفانه سیستم پزشکی اخلاقی نیست و بیش از هر چیز به اقتصاد و بازار گرمی اهمیت می دن ..... هوای بچه هاتونو داشته باشین متاسفانه نظارت بر کار پزشکان نیست و اونا هم همش به جیب خود فکر می کنند حتی خواهرم می گفت من به بچه های شما دارو الکی تجویز نمی کنم اما به دیگران اگه دارو و آزمایش ندم منو بازخواست می کننند ........
یک کلید بهتون می دم وقتی بچه هاتون سرما خوردگی می گیرن و دکتر تجویز آنتی بیوتیک میده بهش بگین ویروسی یا باکتریایی .... ویروس با آنتی بیوتیک درمان نمیشه دوره ای هست که باید بگذره ولی باکتریایی که کمتر از ویروسی شیوع داره عفونتی هست که با انتی بیوتیک خوب میشه
عزیزم فقط زیاد دارو خورش نکن متاسفانه باید کمی صبر داشته باشی درست میشه ولی برا باز شدن بینیش میتونی آب ولرم که البته کمی هم گرم باشه بد نیست و بینی اش رو باش شستشو بده
مشاوره دندانپزشکی در هرزمینه تخصصی با متخصص مربوطه جوابدهی پنج شنبه ها از ساعت 9 الی 2 ،9099071635 کلینیک دندانپزشکی رسا rasaclinic@