2703
2553
خیر سرش رفته تو 6 سال دیوونه شدم از دستش هر جا میرم نگرانم اصلا میخوام دیگه جایی نرم تو خونه حرف گوش کنو با ادب هم پامونو میزاریم بیرون جلوی دیگران فحش میده بی ادبی میکنه به منو پدرش بچه های دیگرانو هم میزنه دلم میخواد اونوقت هم چین بخوابونم زیر گوشش .ولی چمدونم میگن نباید تنبیه بدنی کنید .خب وقتی داره کسی رو میزنه باید نگاهش کرد؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
یمدت برلش قانون بذار که تنبیهشکنی و از خواسته اش محروم بشه و از انورم نقاط مثبتشرو تقویت کن تو جمع میریمثبتهاش رو بالا ببر و منفیاشمببرش ی جای خلوت گوش زد کن بهش بعدم با قصه درمانی و حرف زدن منطقی و اروم در حد سنش توجیهشکن که کارش اشتباهه یادت باشه بگی کارت رو دوست ندارم نه اینکه خودت رو دوست ندارم بعدم ی علاقهمندی داری دیگه ورزشی و ... بگو اگر رعایت کنه مثلا میبریش کلاس ژیمناستیک بازیهای کامپیوتری و سی دیهای خشن و تایم زیاد تلویزیون دیدن هم نباید باشه جلوشم گریه زاری نکن برا رفتارش که بفهمه کم اوردی یا داد و بی دادم نکن ملایم باش ولی سد قولی که بابت تنبیه دادی بمون حتی اگر انقدر گریه کرد که اعصابت رو ریخت بهم
اندکی صبررر سحر نزدیک است
اخه یه جوریه که حرف حسابم حالیش نمیشه وقتی باهاش حرف میزنی اینقدر بد جوابتو میده که ابروتو میبره حرمتمم از بین میبره ولی وقتی بزنمش دیگه لال میشه . ببخشید از دستش عصبانیم حس میکنم کسی هم دیگه دوستش نداره
مرضیه بانو جان وقتی باهاشون حرف میزنیم خوبن یعنی پسر من این طوریه. نیم ساعت برات از بچه های خوب و مودب حرف میزنه اما وقتی عصبی بشه همه یادش میرن
تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
2714
در ضمن اولبهخودتون و همسرتون رجوع کنید که ایا کنترل خشم بلدین ؟ تو عصبانیت چه میکنید تو رانندگی عصبی میشین چکار میکنید یا ... این در جواب اون دوستمون بود نه استارتر
بعدم جلو بقیه نباید حرف بزنی ببرش تو خلوت از انورم خوب اول گفتی نمیزنی ش ی جورایی الان میگی بزنمش لالمیشه خوب عادت کرده اینجوری به کتک خوردن که کتک بچه رو وقیح میکنه
2706