2726
تو رو خدا مختصر و مفید بگین بیشتر چه کارایی انجام دادین زایمان راحتی تجربه کردین از اول بارداری استرس این قضیه رو خیلی دارم اینقدم تو تاپیک های مختلف مطلب خوندم در مورد زایمان طبیعی و سزارین که هر شب خواب یکیو میبینم که یا داره زایمان میکنه یا حامله شده یا خودم دردم گرفته خلاصه هر کسیو هم میبینم اینقد منو میترسونن که از زایمان طبیعی وحشت دارم ولی مامانمو شوهرم نظرشون روی طبیعیه
امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سوبرای شفا بیماران دعا کنیم خیلیا منتظر سلامتی عزیزانشونن و چشم به راه... خدا میگه منو صدا کنید تا شما رو اجابت کنم 🤲🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همه میگفتن طبیعی خودم سز کردم عین آب خوردن بچه بغل کردم اومدم خونه فقط تا روز آخر انگار نه انگار حامله ام خودم همه کار کردم و راحت و سرخوش خخخخخخ راحت بود خدایی دست دکترم سبک یود انگار
....!هیچ کس احساسم را نفهمید. ..!
2728
ببین بیشترش برمیگرده به فیزیک بدنت که ژنتیک نقش مهمی توش داره من اکثر خاله هام و مادرم خوش زا بودن منم مثه اونام باید برای راحتی لگن بزرگی داشته باشی حالا از اینا بگذریم پیاده روی و ورزش نقش مهمی داره ماه آخر ماساژ شکم و کمر و یه حرکتی هست فک کنم بهش میگن گربه ای دوش آبگرم ماه آخر هر روز توصیه میشه
تو یه طوفان من جزیره... من ناپلئون تو دزیره...جز تو کی میتونست از من همه دنیامو بگیره...
منم خیلی میترسیدم تا اینکه یه دفعه ای شد و مجبور به سز شدم که واقعا راضیم فقط حتما حتما پمپ درد هم بذار بعدش که کاملا راحت باشی
بعضیا سواد حرف زدن ک ندارن ❌هیـــچ❌شعور خفه شدنــ هم ندارن😥
من تو دوران بارداریم خیلی پرخوری نکردم و خیلی هم وزن اضافه نکردم پیاده روی زیاد میکردم خودم خیلی دوستداشتم طبیعی زایمان کنم اما به خاطر پیچیدن بند ناف دو هفته زودتر سزارین شدم اما زایمان خیلی راحتی بود و اصلا اذیت نشدم
من زایمانم خیلی راحت بود برعکس خیلی تحقیق کردم و مطالعه فقط فقط باید خودت بخوای وترس رو کنار بزاری اونوقت راحتتری من شب ساعت 2 یکم درد شروع شد کارهایی که میتونستم انجام دادم راه رفتم جوشنده خوردم دوش گرفتم ساعت 9رفتم بیمارستان و 10.30 پسرم تو بغلم بود
خدا....... حتی کمتر از همین ثانیه فرج بابای غریبمون رو برسون امممممممین
من اصلا پیاده روی نداشتم 20 کیلو وزن اضافه کردم ولی زایمانم راحت بود بیشترش به فیزیک بدنت هست با دکترت مشورت کن بگو باهات صادق باشه
تو یه طوفان من جزیره... من ناپلئون تو دزیره...جز تو کی میتونست از من همه دنیامو بگیره...
منم خیلی خونده بودم درباره طبیعی ولی اصلا اون طور نبود ک میگفتن مثلا گفته بودن انقباض ها میگیره و ول میکنه من از اول ک انقباص شروع شد ول نمیکرد لامصب حتی از درد نمیتونستم حرف بزنم
شهر من گلی به نام حضرت معصومه دارد 
2706