2737
2739
آخر هفته میخوام برم محلات البته میدونم الان فصل مناسبی برای سفر نیست ولی من بیشتر به خاطر خاصیت درمانی آبگرم میخوام برم هم فاله وهم تماشا .حالا میخوام بپرسم اونجا کدوم آبگرم را پیشنهاد میدید که جای اقامتی خوب هم داشته باشه.در ضمن سایر جاها از محلات که دیدنی باشه و به درد گشت و گذار دو روزه بخوره کجاست؟
التماس تفکر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
آبگرماش همه آب لوله کشی معمولی بود ما همه اش رو رفتیم ضمنا تو ارتفاع بود اگه برف باشه خطرناکه
تاپیک آموزش خیاطی لباس کودک آموزش خیاطی 1 ای غم آی غصه .... بله با شمام با خود شخص شخیص شما..... چخههه چخههههه پیشششتته پیشششششته
با رنگین کمان موافقم شهر فوقالعاده زیبایی بود مخصوصا سرچشمه و اون درخت وسط میدون
تاپیک آموزش خیاطی لباس کودک آموزش خیاطی 1 ای غم آی غصه .... بله با شمام با خود شخص شخیص شما..... چخههه چخههههه پیشششتته پیشششششته
اره عزیزم اابته شاید چون خودم محلاتیم تو همه فصل دوس دارم اونجا رو ولی در کل شهر خیلی قشنگیه بهش میگ ...

رنگین کمان جون سلام 

من الان دنبال تجربیات محلات رفته ها می گشتم دیدم شما نوشتید محلاتی هستید

عزیزم جمعه ها هم دهکده گل بازه؟ 

2706