2737
2734
این عکس کیت از روز بعد از پریود تا امروز که روز چهارم بعد از پریود. از راست به چپ حالا کی تخمک گذاریه؟ پنجشنبه هم دارم میرم سونو. خواهش میکنم بگین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
عزیزم تو هیچ روزش شما تخمک گذاری نداشتی. همه اش نزدیک بودی به تخمک گذاری ولی روز دقیق تخمک گذاریت کیت نذاشتی.

*** امــام زمــانم ! مبــادا گــرفته باشــی؟ عــالــم را به نمــاز آیـــات وامیــدارم !!! ***((رفیق بی کلک ! فقط امام زمان !! )) تلگ رامم @nre118 

شما باید از روز 12 پریود تا کیت بذاری. چرا اللن گذاشتی؟!

*** امــام زمــانم ! مبــادا گــرفته باشــی؟ عــالــم را به نمــاز آیـــات وامیــدارم !!! ***((رفیق بی کلک ! فقط امام زمان !! )) تلگ رامم @nre118 

باید حتما ادرارت غلیظ باشه و اینکه ماما به من گفت بر خلاف اون چیزی که تو بروشور نوشته گفت الان فهمیدن که بین زمان ترشح هورمن lh در خون و ادرار اختلاف وجود داره واسه همین گفت ساعت ٦ عصر میت بزارم و سعی کن حتما ادرارت غلیظ باشه که خطا نده
من آروزهایم را به دست های مهربان و قدرتمند پروردگارم میسپارم و میدانم که آروزهایم را به به بهترین شکل در بهترین زمان و بهترین مکان براورده میکند