2703
2553
بهداشت رو هم رعایت میکنم.... هر روز لباس زیرمو عوض میکنم و خودمو با شامپو بچه میشورم.... نمیدونم چکار کنم
خدایا هزار مرتبه شکرت « یا کاشِفَ الْکَرْبِ عَنْ وَجْهِ الْحُسَیْنِ اِکْشِفْ لى کَرْبى بِحَقِ اَخْیکَ الْحُسَیْنِ (ع) »...
رنگش هم زرد لیمویی هست.... میترسم واسه جنین بد باشه.
خدایا هزار مرتبه شکرت « یا کاشِفَ الْکَرْبِ عَنْ وَجْهِ الْحُسَیْنِ اِکْشِفْ لى کَرْبى بِحَقِ اَخْیکَ الْحُسَیْنِ (ع) »...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
الهه جون ترشحاتم سفید رنگ نیست... تا حدی مایل به لیموویی هست
2714
اشکالی نیست عزیزم.من الان هفته ۲۷ هستم و اوایل حاملگی به همین صورت بودم۰با دکترم مشورت کردم و گفت طبیعی.الان هم که خیلی کم شده.خودتو نگران نکن عزیزم۰به چیزای خوب فکر کن۰حالا اگه خیلی نگرانی به دکترت بگو.بوس بوس
مادر، تمام زندگیم درد می کند!
دلم نوازشهای مادرانه می خواهد.
سلام خوبی یاسی جان.... مبارکه خانمی....
از دکترت سوال کردی یه خبر هم بمن بده . من که سری پیش سوال گرفتم گفتش که با شامپو بچه خودتو بشور و هر روز لباس زیرتو عوض کن. همین
2706