2726
سلام من پسرم جدیدا دروغ میگه مثلا میگه فهیمه جون( مربی مهد) منو زد یا معین ( یکی از بچه های مهد که دوسال هست از مهد رفته) داد میزنه
طفل بودم، دزدکی پیر و علیلم ساختند آنچه گردون میکند با ما نهانی میکند
به نظرم حالت تهامی پیدا کرده مثلا تو یه کارتن دوتا بچه دعواشون میشه میگه بریم بزنیمشون میگم نه زدن کار خوبی نیست میگه پس بریم دعواشون کنیم البته با اخم و حرص خوردن میگه
طفل بودم، دزدکی پیر و علیلم ساختند آنچه گردون میکند با ما نهانی میکند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بچه ها اصلن نمیفهمن دروغ یعنی چی...برا اونا حکم فانتزی یا خیال پردازی رو داره...پسر منم گاهی مثلن میگم چرا اینکارو کردی میگه فلانی(پسرعمه اش)اینکارو کرده...یا الکی میگه همون فلانی کفته این کارو کنم....تو تخیلات خودشون چیزایی میبافن... من پسرم حس میکنم عصبییه...البته خب من خودمم هستم...خیلی نگرانم از این بابت..اوایل خیلی اروم بود اما متاسفانه من وقتی کار بدی میکنه سرش داد میزنم...
سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
ساغر چیکار کنیم جیغ نزنیم سرشون؟
هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
خیلی دلم میخاد اروم باشم اما یه وقتایی واقعن روی اعصابم راه میره...مثلندارم نماز میخونم انقدر گریه میکنه که سی دی قطع شده و نشون نمیده یا تلفن زنگ میزنه این گریه میکنه که چرا من گوشیو بر نمی دارم...کلافم کرده
تو هم ادای گریه در بیار اینجور وقتها انقدر ادامه بده تا خودش بیاد دلداریت بده
هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
بستنی من متاسفانه تو خانواده ارومی بزرگ تشدم. .بابام شدیدن جوشیییی و عصبی...همه کاراش با داد و بیداد و زورگویی پیش میرف...چه انتظاری از من میره...هر چیم سعی کنم مامان خوب و اروم و متفاوتی باشم بازم دیفالتم همونه متاسفانه
من یه مدت با خودم میگفتم فکر کن دخترت مال خودت نیست دختر خواهر شوهرت است چه جوری باهاش رفتار میکنی؟؟
ساغر مامان منم اولین گزینه اش دعوابود درحالی که باارامش هم شاید به نتیجه میرسید ولی از بیحوصلگی زود میخواست به نتیجه برسه.من همش میگم من نباید مثل مادرم کودکیهای بچه ام رو خراب کنم که وقتی بزرگ شد همین حرفارو پشت سرم بزنه ولی بازم خیلی موفق نیستم چون الگوی مناسبی نداشته ام
2706