2737
2739
قسم میخورم که یه کادوی برگ سبز تحفه درویش براش بفرستم .
خودمون خنگ شدیم دیگه ....

اسم امامان نباشه چون هر دوازده تاشو تو فامیل داریم
قدیمی یا فراوان نباشه مثل صدرا و شایان و نیکان و اینا
معناش مشخص باشه و روش باشه ( مثلا) طوفان یا پرواز یا فراز ( مثال زدم ها)
عجیب و غریب و جینگیلی نباشه کمی سنگین باشه .
من میخونم وسطش حرف نمیزنم
ممنون
بچه ها من هر روز سر میزنم اسمایی که میگین همه شون خیلی قشنگن ولی من و همسرم خیلی بد سلیقه ایم . ممنون که کمک میکنین . عزیزان پسرم امروز ۹۶/۱/۶ به دنیا اومد اسمش مهراب هست . ‌‌این تاپیکو نگه میدارم چون فک میکنم همیشه به درد خیلیا بخوره به زودی دونه دونه پستا رو چک میکنم اگه کسی پیشنهاد مهراب رو داده باشه کادو شو میفرستم کاش میشد برای همه تون کادو بفرستم ولی فقط میتونم از صمیمیت همه تون تشکر کنم
 لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
پرهام
یا حضرت رقیه... من پسر مو از خودت گرفتم و خودتم مواظبش باش.. که سالم باشه. که صالح باشه. که برام بمونه...که دیگه حسرت به دل نمونم..  خدایا گل زندگی مو خودت واسم حفظش کن. راستی..تو بهشت مواظب دخترمم باش..
اراد اهورا سورنا
میگفتم به اشپزی فقط ختم نمیشه ها 😟😂😁 وای از ان روز که افتد پرده ها. زمانیکه اسب های توانا اجازه ی ورود به میدان مسابقه را نداشته باشند هر الاغی میتواند به خط پایان برسد.وقتی دیدید سایه انسانهای کوچک درحال بلند شدن است .......بدانید افتاب سرزمین شما درحال غروب کردن است   💙💙💙(گل سرخ عزیز من به هر گلخانه ای باشی بدان رویای یک گلدان همیشه با تو خواهد بود)💙💙💙💙💙
پارسا
یا حضرت رقیه... من پسر مو از خودت گرفتم و خودتم مواظبش باش.. که سالم باشه. که صالح باشه. که برام بمونه...که دیگه حسرت به دل نمونم..  خدایا گل زندگی مو خودت واسم حفظش کن. راستی..تو بهشت مواظب دخترمم باش..
2706