2410
2553
سلام دوستان تورو خدا کمکم کنید خیلی فوریه فردا نوبت سقط بهم دادن توی هفته 8 و 4 روز طبق سنوگرافی هستم ، 2 بار تا حالا رفتم سنو توی سنو اولی که دو روز پیش انجام دادم گفته شدم yolk sac و fetal pole دیده شد اما جنینی مشاهده نشد و احتمال سقط فراموش شده وجود داره ... چون به این سنوگرافی اعتماد نداشتم رفتم یک جای مطمئن که دیروز انجام دادم این دفعه گفته که yolk sac هم دیده نشده و احتمال حاملگی پوچ است . اندازه ساک حاملگی دو روز قبل 31 میلی متر بود و دیروز 34 میلی متر ... دکتر برام سنو واژینال هم نوشته اما بعدش که سنو دومی رو بهش نشون دادم میگه دیگه نیازی نیست همه چی مشخصه آز انعقاد خون بده اگه اوکی بود فردا برو بیمارستان بستری شو برای سقط تورو خدا کمکم کنید دارم دیوونه میشم
خب برا اطمینان یه سونو وازینال هم برو که مطمین باشی بعدش برو یرا اقدامات بعدی
سکوت همیشه به معنای رضایت نیست.... گاهی یعنی خسته ام از توضیح دادن برای کسانی که وقتی برای فهمیدن نمیگذارند.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
٨ هفته و ٤ روز با ساک بالای ٢ سانتیمتر دیگه نیاز به صبر کردن نداره .برای سقط اقدام کن.اگر ساک زیر ٢ سانت بود صبر میکردی شاید جنین دیده میشد ولی بالای سه سانت خیلی بزرگه بارداری پوچه.
زندگیم بوی گل میده! گل "رز "و "یاس"!
2714
خوب ۸ هفته با قرص میفته کورتاژ نمیخاد برو پیش یه دکتر دیگه
فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
نرووووو به خدا منم هفته هشت رفتم همینو گفتن و قرار سقط بود هفته ده رفتم بچه قلبشم میزد دکترایییییی
خدایا هر جایی برای نوشتن باشه مینویسم شکرت چون از شکرگذاری تو معجزه ها دیدم
ممنونم از نظرتون دوستان امروز میرم برای سنو واژینال . برام دعا کنید آخرین تاریخ پریودم 27 آذر بوده و اصلا هم به خونریزی نیوفتادم ، تا 2 روز پیش شیاف پروژسترون مصرف میکردن و که دو روز هستش قطعش کردم . تهران هم نیستم شهرستان لنگرود هستم که لاهیجان میرم برای سنو
2706