نی نی سایت > تبادل نظر > متفرقه > عمومي > راههايي كه هر روز براي همسر خود تازگي داشته باشيد

موضوع: راههايي كه هر روز براي همسر خود تازگي داشته باشيد + اظهار نظر

صفحه 19 از 177 اول قبلی  14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24  بعدی آخر
کاربران حاضر: 0 کاربر و 0 مهمان
ماه پيشوني پست ها : 4417عضویت:1388/2/29
1388/6/7 - 3:10 عصر
راهنماي جلوگيري از عفونت هاي مجاري ادراري و مهبـلي

با رعايت برخي نكات بهداشتي ميتوانيد به ميزان زيادي از بروز عفونت هاي مجاري ادراري و مهبـلي جـلوگـيري بعمل آوريد. تــرشحات طبيعي مهبل براي سلامت مهبل ضروري ميباشد.
نكات بهداشتي ويژه دختران و زنان:
?) پس از ادرار كردن و اجابت مزاج هميشه از سمت جلو بطرف عقب خود را بشوييد. اين كار از رانده شدن باكتريهاي نواحي مقعد به مهبل جلوگيري ميكند.
?) در طي روز لباسهاي زير با جنس الياف نخي بتن كنيد. از پوشيدن لباسهاي بدون تهويه مانند لباسهاي نايلوني و ساخته شده ازساير الياف مصنوعي خودداري كنيد. تا آنجا كه ممكن است شبها بدون لباس زير بخوابيد تا مهبل با جريان هوا در تماس باشد.
?) از پوشيدن لباسهاي تنگ مانند شلوار جين، جوراب شلواري و مايو به مدت طولاني اجتناب كنيد. لباسهاي گشاد و راحت بتن كنيد.
?) براي شستشوي لباسهاي زير خود از شوينده هاي غير معطر و ملايم استفاده كنيد.
?) از وان آب داغ و جكوزي استفاده نكنيد.
?) كاندومها و ديافراگمهاي از جنس لاتكس و ژلهاي اسپرم كش در برخي از زنان ايجاد تحريك ميكنند كه بايد از ساير روشهاي جلوگيري از باردار استفاده گردد.
?) حين مقاربت جنسي از لغزنده كننده هاي (لوبريكيشن) پايه آب (محلول در آب) و غير معطر استفاده كنيد. از وازلين و لوبريكيشنهاي حاوي سيليكون استفاده نكنيد.
لباسهاي زير خود را حداقل هر دو روز در ميان عوض كنيد.
?) حتما قبل و پس از آميزش جنسي ادرار كنيد.
??) از پودر تالك در اطراف مهبل استفاده نكنيد زيرا كه پودر تالك رطوبت را در خود نگه ميدارد.
??) در صورتي كه از تامپون در دوران قاعدگي استفاده ميكنيد حداكثر آن را هر ?-? ساعت يكبار عوض كنيد. پيش از گذاشتن تامپون دستهاي خود را كاملا بشوييد. در طي خواب شبانه هيچگاه از تامپون استفاده نكنيد و جاي آن از پد هاي بهداشتي استفاده كنيد.
??) نوار بهداشتي (پد) را ميبايست هر ?-? ساعت يكبار (حداكثر ? ساعت) عوض كرد. پيش از گذاشتن پد نيز دستهاي خود را با آب و صابون بشوييد.
??) از تامپون، نوارهاي بهداشتي و دستمال توالت معطر استفاده نكنيد.
??) هميشه مهبل و اطراف آن را خشك و تميز نگه داريد. رطوبت رشد ميكروبها و قارچها را سرعت ميبخشد.
??) بطور منظم سطح خارجي مهبل را با آب ولرم شستشو دهيد. براي شستن مهبل نيازي به استفاده از صابون نميباشد.
??) حين استحمام از صابون و شامپوهاي غير معطر و ملايم استقاده كنيد. از وان كف صابون نيز استفاده نكنيد.
??) هيچگاه لباسهاي خيس و مرطوب را بتن نكنيد. چنانچه لباسهايتان خيس شد فورا آن را عوض كنيد.
??) هنگام شامپو كردن و آب كشيدن موها حين استحمام سر خود را بسمت جلو خم كنيد تا شامپو با مهبل و ناحيه تناسلي تماس نيابد.
??) پس از استحمام با يك حوله نرم ناحيه تناسلي را به ملايمت خشك كنيد. براي اين كار ميتوانيد از سشوار (با درجه باد سرد ) نيز استفاده كنيد.
??) هيچگاه ادرار خود را نگه نداريد.
??) از دوش مهبل استفاده نكنيد. چراكه اين عمل ترشحات و باكتريهاي طبيعي و محافظ مهبل را ميشويد.
??) پس از استحمام ادرار كنيد.
??) از روابط جنسي پر خطر اجتناب كنيد.
??) در طي روز آب فراوان بنوشيد. استرس و وزن خود را نيز كاهش دهيد.
??) مصرف روزانه ماست از بروز عفونتهاي قارچي مهبل جلوگيري ميكند.
??) مصرف بي رويه و سر خود آنتي بيوتيكها ميكروبهاي مفيد و طبيعي مهبل را از ميان برده و زمينه ابتلا به عفونتهاي قارچي را افزايش ميدهد.
??) خانمهاي كه در دوران حاملگي، شير دهي ويائسگي ميباشند و همچنين خانمهايي كه از قرصهاي ضد بارداري استفاده ميكنند از آنجايي كه سطوح هورمونهاي بدن آنها دستخوش تغيير ميشود ميبايست بيشتر بهداشت فردي خود را رعايت كنند
چگونه دردهاي قاعدگي را كم كنيم؟
1- آرام بنشينيد يا بخوابيد تا عضلات شما از حالت انقباض در آيند.
2- دوش آب گرم بگيريد يا كيسه آب گرم را روي شكم و كمر خود قرار دهيد، يا اينكه مي‏توانيد از حوله‏اي گرم براي اين كار استفاده كنيد.
3- به طور عميق نفس بكشيد و به يك موسيقي آرام گوش دهيد.
4- كمي ورزش كنيد. شنا و پياده روي براي اين كار مناسب هستند، زيرا ورزش‏هايي آرام و بدون استرس مي‏باشند.
5- اگر كمر شما درد مي‏كند، از ايستادن طولاني مدت خودداري كنيد.
6- كمر خود را ماساژ دهيد تا گرفتگي و درد آن كم شود.
7- مواد غذايي غني از كلسيم بخوريد، مثل شير و ماست، سبزيجات سبز برگي شكل (اسفناج ، كاهو ، جعفري، كرفس، كلم و ...)
8- مصرف نمك ، قند (يا شكر) و قهوه را كاهش دهيد.
9- تحت نظر پزشك از مكمل كلسيم و منيزيم استفاده كنيد تا گرفتگي عضلات و درد شما را كاهش دهد.
10- مصرف ويتامين‏هاي گروه B را افزايش دهيد كه مي‏توانيد هم از مواد غذايي غني از آنها استفاده كنيد و هم مكمل‏هاي آنها را بخوريد، مثل شربت ب- كمپلكس. خصوصا ويتامين B6 در كاهش اين دردها موثر است، ولي نبايد بيشتر از 100ميلي‏گرم در روز از آن را مصرف كنيد.
11- مي‏توانيد از گياهان دارويي استفاده كنيد، مثل دم كرده گل گاو زبان.
هشدارها:
* اگر مي‏خواهيد از گياهان دارويي يا درمان‏هاي طبيعي استفاده كنيد، با پزشك يا متخصصي كه در زمينه طب سنتي يا گياه درماني مهارت دارد، مشورت كنيد.
* اگر درد شديدي داريد و هيچ چيز نمي‏تواند آن را كاهش دهد، يا اگر غير از درد، علائم ديگري مثل تهوع و حالت ضعف داريد، به پزشك مراجعه كنيد.
* اگر در هر بار قاعدگي، اين دردها تكرار شد و يا دچار بيماري يا مشكل خاصي هستيد، حتما به توصيه‏هاي پزشك عمل كنيد، زيرا توصيه‏هاي بالا نمي‏توانند جايگزين درمان پزشكي شوند.
آقايان: مراقبت هاي بهداشتي از اجزاء تناسلي
آلت تناسلي قسمتي از بدن است كه آقايان معمولاً حساسيت بيشتري براي محافظت از آن به خرج مي دهند. به همين علت، اين عضو از بدن نياز به مراقبت هاي ويژه دارند. همه ما از اهميت استفاده از كاندوم در برخي موقعيت هاي خاص آگاهيم، اما مراقبت صحيح از آن لزوماً به همين جا ختم نمي شود. در اين مقاله نكاتي را برايتان عنوان مي كنيم كه به شما كمك ميكنند به بهترين شكل از اين عضو مهم نگهداري كنيد.
مراقبت منظم
اصلاح
براي خيلي از مردها، اصلاح و نظافت آت تناسلي يك بخش ساده از برنامه مراقبتشان است درحاليكه براي خيلي هاي ديگر، اينكار چيزي جز اذيت و آزار موقت نيست. اصلاح آلت تناسلي و زدن موهاي آن فوايدي دارد، اما در عين حال اين اصلاح كردن ها و واكس زدن ها معايبي هم دارد كه همان موقع خود را نشان نمي دهد:
فوايد:
-ارتقاء نظافت/كاهش رطوبت
-تحريك كننده بودن از نظر جنسي
-بالا بردن حساسيت حين سكس
-تسهيل معاينه پوست
-بزرگتر جلوه دادن آلت تناسلي
معايب:
-خسته كننده
-واكس زدن (دردآور)
-(واكس زدن) گران و پرهزينه
-مي تواند منجر به ايجاد جراحت شود
-مي تواند منجر به پيدايش عفونت جديد يا پخش عفونت هاي قبلي شود.
براي خيلي از خانم ها، آلت تناسلي مردانه اصلاح شده و واكس زده شده بسيار تحريك كننده است. اما در عين حال بايد بدانيد كه هم اصلاح كردن و هم واكس زدن هر دو مي تواند منجر به ايجاد جراحت يا التهاب فوليكول هاي موهاي آلت تناسلي شده و عفونت هاي ويروسي مثل تبخال تناسلي (نوعي بيماري پوستي كه در آن برآمدگي هاي مدوري روي پوست ايجاد مي شود كه محتوي ماده نيمه مايع يا خميري هستند) را پخش مي كنند. حتي ايجاد عفونت هاي باكتريايي مثل استافيلوكوك مقاوم دربرابر متيسيلين نيز با استفاده از تيغ هاي اصلاح مرتبط شناخته شده است. همه اينها با مراقبت صحيح از آلت تناسلي تناقض دارد.
اگر ترجيح مي دهيد كه آلت تناسليتان را اصلاح نكنيد و فقط با قيچي يا ماشين ريش تراش موهاي آن را كوتاه كنيد، مطمئن تر است. اما اگر ترجيح مي دهيد كه موهاي آنرا اصلاح كنيد، بهتر است از چه وسيله اي استفاده كنيد؟ استفاده از يك تيغ ريش تراشي ساده با كرم يا صابون اصلاح و بعد از آن استفاده از لوسيون افترشيو مرطوب كننده يا آب نمك گرم بهترين است. از ريش تراش هاي برقي و مواد شيميايي براي برداشتن موها به هيچ عنوان استفاده نكنيد. و آخر اينكه، شايد دوست داشته باشيد كه بعد از اصلاح آنرا واكس هم بزنيد. اشكالي ندارد فقط يادتان باشد كه اينكار هم گران است وهم دردآور.
شستشو
آلت تناسلي، عضو بسيار حساسي است، و طي همه مراحل مراقبتي بايد اين نكته را خوب به خاطر داشته باشيد. بنا به دلايلي عجيب، خيلي از مردها فكر ميكنند كه براي تميز كردن آلت تناسلي خود بايد آن را حسابي با آب و صابون بسابند تا تميز شود. اما بهتر است بدانيد كه شستشو ساده با آب گرم و درصورت لزوم يك صابون ملايم براي اين منظور كافي است. مرداني كه ختنه نكرده اند بايد پوست ختنه گاه را عقب برده و سر آت تناسلي را فقط با آب گرم، بدون صابون، شستشو دهند. حتماً پس از شستشو اين محل را خوب خشك كنيد.
هم شستشوي زياد و هم شستشوي كم موجب بروز بالانيت (التهاب سر آلت تناسلي) مي شود. اگر احساس ناراحتي در اين قسمت كرديد، از مصرف صابون هاي عطردار يا ژل ها و مايع هاي شستشوي بدن خودداري كنيد و به جاي آن از آب نمك استفاده كنيد. پوشيدن لباس جديد يا پودر لباسشويي جديد هم ممكن است موجب بروز ناراحتي شود. اگر اين ناراحتي ادامه پيدا كرد، حتماً به پزشك مراجعه كنيد.
معاينه خود
مردها، مخصوصاً وقتي از نظر جنسي فعال باشند، بايد به طور منظم آلت تناسلي خود را معاينه كنند تا وجود سرطان بيضه يا عفونت هايي كه از طريق رابطه جنسي منتقل مي شود را تشخيص دهند. اما چند وقت يكبار بايد اينكار صورت گيرد؟ هيچ قانون خاصي براي آن وجود ندارد، اما يكبار در ماه به نظر كافي مي رسد.
براي معاينه آلت تناسلي براي بررسي سرطان بيضه، توصيه هاي زير را در نظر داشته باشيد:
يكبار در ماه، پس از حمام:
-هر دو بيضه را تك تك بررسي كنيد.
-با هر دو دست، بيضه را بين شصت ها و انگشتانتان گرفته و آرام آن را بغلتانيد.
-وجود هرگونه غده سفت يا برآمدگي را بررسي كنيد و آنرا از نظر تغيير اندازه، شكل يا همساني بررسي كنيد.
-اپيديديم (قسمتي از مجراي منوي كه در پشت بيضه قرار دارد و به وسيله مجاري باريكي به آن مربوط است) يا رگ هاي خوني و طناب اسپرماتيك را با غده سرطاني اشتباه نگيريد.
-معاينه آلت تناسلي نه تنها به تشخيص غدد سرطاني كمك مي كند بلكه راه خوبي براي تشخيص عفونت ها و بيماري هايي است كه از طريق جنسي منتقل مي شوند.
چراغ قرمزها
چراغ قرمزهاي زيادي براي بيماري هايي كه از نظر جنسي منتقل مي شوند وجود دارد. از اينرو، در معاينات خود خوب دقت كنيد و بدانيد كه برخي از اين بيماري ها، مثل كلاميديه، مي توانند هيچ نشانه و علامتي نداشته باشند. در چنين مواردي، بايد با شريك جنسي خود، رك و واضح گفتگو كنيد. اگر وي به چنين بيماري هايي مبتلا شود، ممكن است شما بدون اينكه بدانيد اين بيماري را به او منتقل كرده باشيد.
در زير به برخي از علائم و نشانه هاي اين نوع بيماري ها اشاره ميكنيم:
-خارج شدن ترشحاتي از آلت تناسلي: اين ترشح مي تواند غليظ و زردرنگ يا رقيق و خيلي روشن باشد.
-تغيير بو يا رنگ مايع مني
-وجود خون در مايع مني يا ادرار (رنگ تيره)
-احساس درد هنگام ادرار يا انزال
-احساس درد در ناحيه لگن
-زخم هاي سفليسي (زخم هاي قرمز رنگ بدون درد) بر روي ناحيه دستگاه تناسلي، مقعد، زبان.
-برآمدگي هايي رنگ گوشت يا قرمز رنگ، جوش يا زخم روي آلت تناسلي كه ممكن است خارش داشته باشد يا نداشته باشد.
-ايجاد زگيل يا برآمدگي هاي مشابه به رنگ گوشت روي ناحيه تناسلي.
علاوه بر اين، بسيار از بيماري هايي كه از طريق رابطه جنسي منتقل مي شوند، به ويژه عفونت هاي ويروسي مثل HIV يا تبخال، علائمي شبه علائم آنفولانزا دارند كه مي توانند جزء علائم اوليه اين بيماري هاي به حساب آيند. اگر در هفته هاي بعد از يك رابطه جنسي كه در آن مراقبت هاي لازم را در نظر نگرفته بوده ايد، متوجه گلودرد، تورم غدد، تب يا درد بدن شديد، بهتر است براي اطمينان تحت آزمايش قرار گيريد.
و آخر اينكه، اگر چيزي غيرعادي مشاهده كرديد، نترسيد. جوش هاي مرواريد شكل دور ديواره سر آت جاي نگراني ندارد. به همين ترتيب، جوش يا ناراحتي هاي ايجاد شده بخاطر اصلاح كاملاً طبيعي هستند. اگر اطمينان نداريد، بهترين كار اين است كه قبل از هر چيز به پزشك مراجعه كنيد تا ببينيد كه چه چيز نرمال است و چه چيز غيرطبيعي است. صبر كردن بدترين كاري است كه مي توانيد انجام دهيد. يادتان باشد: همه مردها آلت تناسلي دارند. پس اگر به چيزي شك كرديد حتماً به پزشك مراجعه كنيد.
خط آخر...
چه دوست داشته باشيد و چه نداشته باشيد، تا آخر عمر آلت تناسليتان همراه شماست. اين عضو كه منبع لذت و توليد مثل در شماست، نياز به مراقبت هاي جدي دارد. پس به درستي از آن مراقبت كنيد و مطمئن باشيد اين فقط شما نيستيد كه از آن نفع مي بريد—همسرتان هم به همان اندازه از شما قدردان خواهد بود.
هفت راه براي افزايش مقدار اسپرم
بيشتر مردان چه بخاطر بچه دارشدن و چه بخاطرلذت بردن از انزال،تمايل به افزايش مقدار اسپرم خود دارند.به نظر برخي زياد بودن حجم مايع مني ميتواند نشان دهنده سلامت جسمي باشد.صرف نظر از صحت وسقم اين گفته،بدون شك افزايش حجم مني ميتواند لذت ارگاسم رابيشتر و مدت آنرا طولاني تر نمايد.بعلاوه افزايش توليد اسپرم در بيضه ميتواند ميل جنسي شما را هم بيشتر سازد.شما امروز در اين مقاله نكات سودمندي در مورد افزايش مايع مني خواهيد آموخت.
?-ترك سيگار:سيگار علاوه بر تمام مضراتي كه دارد،مقدار اسپرم شما را كاهش ميدهد.گاهي مقدار اسپرم افراد سيگاري حدود??درصد كمتر از سايرين است.
?- لباس زير راحت و گشاد بپوشيد:علت اينكه بيضه ها درون كيسه اي خارج از بدن قرار دارند اين است كه بايد دماي آنها چند درجه خنك تر از دماي بدن باشد.بهمين خاطر پوشيدن لباس زير و شورت تنگ كه بيضه ها را به بدن شما ميچسباند كار مناسبي نيست.اگر بتوانيد بهتر است شبها لخت بخوابيد.
?- تغذيه مناسب داشته باشيد:بدون شك بعضي از غذاها روي توليد مايع مني اثر دارند.غذاهايي كه چربي كم و كربوئيدرات
و پروتئين فراوان دارند بعلاوه سبزيجات وغلات موجب تقويت مني ميشوند.ورزش به همراه تغذيه سالم، باعث تضمين سلامتي شما ميشود.
?- سعي كنيد بجاي استمنا بيشتر سكس داشته باشيد:هرچقدر تعداد دفعات انزال شما بيشتر باشد(مانند حالت جلق زدن هرروز)حجم و غلظت مني شما كمترخواهد شد.
?- اجتناب از مصرف مشروبات الكلي:الكل به علت اثر روي كبد باعث افزايش سطح هورمون استروژن(هورمون زنانه) در بدن شده و كاهش ميل جنسي و مقدار مايع مني را بدنبال دارد.
?- تمرين حركات ورزشي كجل:هرچند اين تمرينات اثري روي مقداراسپرم ندارد،ولي به كمك آن ميتوانيد قدرت پرتاب مني خود را بيشتر كنيد و لذت بيشتري از انزال ببريد.
?- ويتامين ها و مكملهاي غذايي:ماري ژوانا و بعضي داروها موجب كاهش اسپرم ميشوند.در مقابل مكمل هاي غذايي طبيعي هم هستند كه توليد مني را بيشتر ميكنند.مانند:
كارنيتين:در گوشت قرمز و شير وجود دارد.
فوليك اسيد:
آرژينين:در آجيل،كنجد،تخم مرغ و گوشت وجود دارد و تقويت كننده مني است.
ويتامين ايي و سلنيوم:اين دو ماده نيز باعث افزايش توليد مني ميشوند
فوايد رابطه جنسي برسلامت
1- بهبود حس بويايي: پس از رابطه جنسي ترشح هورمون پرولاكتين افزايش مييابد. اين هورمون سبب ميگردد تا سلولهاي بنيادي مغز نورونهاي جديدي را در پياز بويايي مغز ايجاد كنند. (در دوران شيردهي نيز اين بهبودي حس بويايي در زنان مشاهده ميگردد)
2- كاهش ريسك بيماريهاي قلبي: داشتن بيش از 3 نوبت رابطه جنسي در طول هفته ريسك ابتلا به بيماريهاي قلبي را درمردان به نصف كاهش ميدهد. رابطه جنسي كلسترول بد خون را نيز كاهش ميدهد.
3- كاهش وزن و تناسب اندام: رابطه جنسي يك نوع فعاليت بدني است. يك رابطه جنسي پرحرارت 200 كالري انرژي مي سوزاند، يعني معادل 15 دقيقه دويدن بروي دستگاه ترد ميل(دو ثابت). ضربان قلب فرد برانگيخته (از لحاظ جنسي) از 70 بار در دقيقه به 150 بار در دقيقه افزايش مي يابد. انقباضات حين رابطه جنسي باعث تمرين و درگير شدن عضلات لگن، رانها، باسن، بازوها، گردن و قفسه سينه ميگردد. پلاسماي مني مردان حاوي هورمونهاي تحريك كننده غدد تيروئيد ميباشد، كه ميتواند باعث افزايش متابوليسم پايه در زنان و كاهش وزن آنان گردد.
4- رابطه جنسي باعث افزايش توليد هورمون تستوسترون ميشود: اين هورمون باعث محكمتر شدن عضلات و استخوانها ميگردد.
5- كاهش افسردگي: زناني كه از لحاظ جنسي فعال بوده و شريك جنسي آنان نيز از كاندوم استفاده نمي كنند، كمتر مستعد افسردگي ميباشند. هورمون پروستاگلاندين موجود در مني مردان بوسيله دستگاه تناسلي زنان جذب گرديده و باعث تعديل هورمونهاي زنانه مي شود. مني مردان حاوي هورمونهاي استروژن و پروژسترون ميباشد كه هر دوي آنها در بهبود خلق موثر ميباشند. زناني كه در معرض مني شوهران خود قرار دارند (رابطه جنسي بدون كاندوم) شادتر ميباشند. (البته حاملگي ناخواسته و عدم ابتلا به بيماريهاي مقاربتي بايستي در اولويت باشد)
6- تسكين درد: درست قبل ازارگاسم (اوج لذت جنسي) سطح هورمون اكسي توسين به 5 برابر سطح نرمال افزايش مي يابد. اين هورمون باعث ترشح آندورفين (ضد درد طبيعي بدن) گرديده و هرگونه دردي را تسكين ميدهد. رابطه جنسي باعث ترشح هورمون استروژن نيز ميگردد كه ميتواند دردهاي قاعدگي را كاهش دهد.
7- سرماخوردگي كمتر: افرادي كه 1-2 بار درهفته رابطه جنسي دارند، سطح پادتن ايمنوگلوبين A در بدن آنها 30 درصد بيشتر ميباشد. اين امر باعث تقويت سيستم ايمني بدن ميگردد.
8- كنترل بهتر مثانه: رابطه جنسي تمرينات كگل طبيعي مي باشند و باعث تقويت عضلات مثانه ميگردد.
9- دندانهاي سالم تر: پلاسماي مني (جذب شده از مخاط مهبل) حاوي روي، كلسيم و ديگر مواد معدني ميباشد كه از پوسيدگي دندانها جلوگيري ميكند. همچنين آداب برفراري رابطه جنسي، دو شريك جنسي را ملزم به رعايت اصول اوليه بهداشت از جمله مسواك زدن دندانها ميكند.
10- سلامت پروستات: برخيم مقالات به رابطه ميان تعداد انزال و سرطان پروستات اعتقاد دارند. براي توليد مايع مني پروستات و كيسه مني موادي همچون روي، اسيد سيتريك و پتاسيم را از خون ميگيرند و آنها را تا 600 برابر تغليظ ميكنند. در اين بين هر عامل سرطانزاي موجود در خون نيز ممكن است به همراه اين مواد و به همين ميزان در پروستات تغليظ و انباشته گردد. رابطه جنسي و انزال مكرر ميتواند از انباشته شدن عوامل سرطانزا در درون غده پروستات جلوگيري به عمل آورد. البته ثابت گرديده داشتن رابطه جنسي با چندين شريك جنسي ميتواند سرطان پروستات را در مردان تا 40 درصد افزايش دهد. (به خاطر افزايش ريسك ابتلا به بيماريهاي منتقله از راه جنسي)
11- افراط در رابطه جنسي براي زنان بي خطر است: رابطه جنسي باعث سفت شدن عضلات شكم و باسن و بهبود ساختار قامتي در زنان ميگردد. البته مشروط بر اينكه از بيماريهاي مقاربتي ،حاملگي ناخواسته و هرگونه استرس خبري نباشد. زنان يائسه اي كه از رابطه جنسي امتناع مي ورزند ممكن است دچار آتروفي(تحليل) مهبل و مقاربت دردناك گردند. تمام هورمونهايي كه زنان يائسه به آنها نياز دارند، از طريق رابطه جنسي سالم با شوهرانشان قابل دريافت ميباشد. (رابطه جنسي بدون كاندوم)
12- اما افراط در رابطه جنسي ميتواند براي مردان دردسر آفرين باشد: آلت تناسلي مردان ممكن است دچار خراشيدگي و يا تحريك پوستي گردد. همچنين در رابطه جنسي خشن و طولاني مدت بافت آلت تناسلي مردان ميتواند دچار آسيب گردد. شل شدن آلت پس از نعوظ و انزال بي علت نيست. هنگام نعوظ آلت مرد از خون پر ميگردد. اما پس از آن ديگر خوني در آلت جريان نمي يابد. براي جذب مجدد اكسيژن عضلات آلت بايستي شل گردند. چنانچه شما اجازه ندهيد تا آلت شل شده و استراحت كند، با اين كار عضلات آلت را از دريافت اكسيژن كافي محروم كرده ايد. در بيماري پرياپيسم(PRIAPISM) كه در آن نعوذ دائمي پديد مي آيد، آلت ممكن است دچار مرگ سلولي گردد. به همين خاطر پرياپيسم يك اورژانس پزشكي محسوب ميگردد.
13- افزايش جريان خون: رابطه جنسي جريان خون به مغز و ديگر اعضاي بدن را افزايش ميدهد. بنابراين اكسيژن و مواد مغذي بيشتري به ارگانهاي بدن رسيده و مواد زايد نيز سريعتر از بدن دفع ميگردند.
14- افزايش طول عمر: نرخ مرگ و مير درافرادي كه 2 بار درهفته به ارگاسم ميرسند، نصف افرادي است كه در طول ماه تنها يك مرتبه ارگاسم را تجربه ميكنند.
15- رابطه جنسي باعث افزايش سطح هورمون استروژن در زنان ميگردد: اين هورمون باعث انعطاف پذيري و لغزندگي بيشتر مهبل شده و زنان را در برابر بيماريهاي قلبي محافظت ميكند.
16- رابطه جنسي در كاهش استرس و اضطراب بسيار موثر است: همچنين رابطه جنسي باعث بهبود كيفيت خواب ميگردد.
17- رابطه جنسي چنانچه با عشق توام باشد شفا بخش و درمانگر است: چنانچه كسي را داريد كه برايتان اهميت قائل بوده و دوستتان داشته باشد و در مقابل شما نيز براي وي اهميت قائل بوده و دوستش داشته باشيد، از لحاظ احساسي و جسمي نيز با يكديگر صميمي باشيد، آنوقت 3-5 برابر كمتر در معرض خطر مرگ زودرس و يا ابتلا به بيماريهاي گوناگون قرار خواهيد داشت. بخشي از آن به خاطر اثرات مثبت لمس كردن ميباشد. در آغوش گرفتن و نوازش كردن باعث تغيير در تركيبات شيميايي بدن شما ميشود.
18- رابطه جنسي سالم در افزايش اعتماد بنفس و عزت نفس زنان و مردان (خصوصا مردان) ميتواند تاثير بسزايي داشته باشد.
هيجان جنسي در زن و مرد چيست و چه تفاوتي با هم دارد
ايجاد هيجان جنسي در زن و مرد طبق به ? بخش تقسيم ميشود
مرحله تحريك
مرحله اوج
مرحله ارضاء
مرحله بازگشت
مرحله تحريك
فاز تحريك بر اثر تحريك رواني نيز به وجود مي آيد. مثلا رنگ چشم، مدل مو، كل شكل ظاهــري، بوسه، نوازش و يا دست زدن مستقيم به دستگاه تناسلي، يك صدا، يك حركت لطيف و رمانتيك تصويري يا جسمي.
در آمريكا پژوهشي صورت گرفته كه طبق آن ?? درصد از زنان بر اثــر نگاه مرد تحريك ميشوند. اين رقم براي مردان ?? درصد است. ?? درصد زنان و ?? درصــد مردان بر اثر نگاه كردن به تصـوير لخت جنس مخالف تحريك ميشوند. به همين دليل در تبليغات از زنان برهنه استفاده ميشود.يك چهارم زنان و يك سوم مردان بر اثر ديدن عمل جنسي تحريك ميشوند. اما زنان و مردان به يك اندازه بـه وسيله ديدن فيلم و كتاب تحريك ميشوند. نتيجه اين كه عكس العمل زن آهسته، آهستــه است. ديدن يك عكس سكسي، زن را شـوكه ميكند تا تحريك. اما كتاب يا فيلـــم او را آهسته، آهستــه تحريك ميكند.
همان طور كه روياهاي جنسي در مورد مردان منجـر به ميل جنسي ميشود در مورد زنان نيز ميل جنســي ايجاد ميكنـد. ميل جنسي احتمالا به همان اندازه تحريك فيزيولوژي به سابقه آموزشي شخص وابستگي دارد.ميل جنسي متناسب باميزان ترشح هورمونهاي جنسي افزايش مي يابد. ميل جنسي در جريان دوره عادت ماهانه تغيير ميكند و در نزديكي زمان تخمك گذاري به حداكثــر خود ميرسد. اين امــر احتمالا ناشـي از زياد بــودن ترشــح استــروژن در جـريان مرحلــــه قبــل از تخمك گذاري است. تحـريك جنســي موضعــي در اندام هاي جنسي و مجراي ادرار موجب بـروز احساس هاي جنسي ميشود. اين علايم از طريق عصب به نخاع و از آن جا به مغزانتقال مي يابد.
وقتي زن از نظر جنسي تحريك ميشود، جريان گردش خون درپوست شدت مي يابد،قسمت هاي مشخصي از پوست قرمز ميشود، پستان ها بزرگ و نوك آنها برجسته ميشوند، غددي كه در زيــر لبهاي كوچك آلت تناسلي هستنــد موجـب ترشـح مايـع لزجــي به نام موكوس در مدخـل واژن ميگردند. موكوس عامل اصلي عمل لغزنده سازي در جريان عمل جنسي است. اين لغزنده سازي به نوبه خود براي برقراري يك احساس مالش دهنده لذتبخش به جاي يك احساس ناراحت كننده كه ممكن است براثر يك واژن خشك به وجود آيد،ضروري است.يك احساس مالش دهنده بهترين احساس را براي توليد رفلكس هاي مناسب كه منجر به اوج لذت جنسي ميشوند، ايجاد ميكند. ?? تا ?? ثانيه پس از تحريك، مـاده لزجــي در واژن ترشح ميشود و بر اثــر ترشــح ماده لـزج، واژن مرطوب ميگردد. به اين عمل ميگويند.دستگاه تناسلي قرمز و واژن بزرگ ميشود.
در مرحله تحريك
انقباض عضلات شدت ميگيرد. ماهيچه هاي دستگاه تناسلي و لگن خاصره بدون اراده منقبض ميشوند.
باعث جمع شدن مقدار زياد خون در لگن خاصره و دستگاه تناسلي ميگردد. فشار خون افزايش مي يابد، ضربان قلب شدت ميگيرد و حركت تنفسي بالا ميرود. در واقع در تحريك جنسي كل بدن دخالت ميكند.

? مرحله اوج
تغييرات فوق باقي ميماند. اعصاب پاراسمپاتيك، شريان هاي بافت واژن را گشاد و وريدهاي آن را تنگ ميكند و موجب تجمع سريع خون ميشود به طوري كه مدخــل واژن تنگ ميگردد. واژن بـر اثــر ازدياد خون به نصف تقليل مي يابد و به دور پنيس حلقه ميزند. اين امر به برقراري تحريك جنسـي كافي در مرد كمك ميكند و تحريك را افزايش ميدهد. كليتوريس براي ايجاد احساس هاي جنسي حساسيت دارد. كليتوريس بزرگ نميشود بلكه به اطراف استخوان شـرم گاه كشيــده و به عقـب رانـده ميشود، به طوري كه لمس مستقيم آن مشكل ميگردد.
اين فاز بسته به تحريك رواني و يا فيزيكي ميتوان كم و بيش طول بكشد و يا به مرحله بالاتــر كه ارضاء جنسي است برسد، يا آرام آرام پايين آمده و پايان يابد.

? مرحله ارضاء
اين مرحله در مقايسه با مراحل ? و ? بسيار كوتاه است و در چند ثانيه انجام ميگيرد. در يك ارضاء ساده ? تا ? و در يك ارضاء شديدتر ? تا ?? انقباض عضلات ميتواند انجام گيرد. ارضاء تشكيل شده است از انقباض ريتميـك عضلانــي خارج واژن در مقابل بافت هاي وريـدي به دور واژن و بافت هاي جلويي لب هاي كوچك.درواقع انقباض موزوني عضلات مختلف بايكديگرارگاسم رابه وجودمي آورد. به عبارت ديگردرجريان ارگاسم عضلات پرينه زن به طورهماهنگ منقبض ميشود.هماهنگي كشش عضلات باعث فشار و جاري شدن خون در رگ ها و باعث ارضاء ميشود.
در كتاب پزشكي منتشره در ايران چنين آمده است:هنگامـي كه تحريك جنسي موضعـي به اوج شدت ميرسد و بويژه هنگامي كه احساس هاي موضعي به وسيله سيگنال هاي شرطي ـ رواني مناسب از مغز تقويت ميشوند، رفلكس هايي بروز ميكننـد كه موجب اوج لذت جنسي يا ارگاســم ميشوند.
زنان در تحريك كامل ميتوانند چند بار پشت سر هم ارضاء شوند. از طريق مقاربت واژني اين عمل ميتواند ? بار يا بيشتر باشد. اگر كليتوريس به صورت مستقيم تحريك شود و زن آن را هدايت كند، در مدت يك ساعت زنان ميتوانند تا چند بار ارضاء شوند.
تفاوتي بين ارضاء جنسي از طريق واژن و ارضاء از طريق كليتوريس وجود ندارد. به نظر وجود ارضاء جنسي بدون وابستگي به محل تحريك كه باعث آن شده باقي ميماند.
فرويد معتقد بود اگر تحريك كليتوريس به روي واژن منتقل شود، زن به تكامل زنانگي خود رسيده است. امروز اين تئوري ها رد شده است، ما امروز از ارضاء واژني، ارضاء از طريق كليتوريس، و يا از طريق رويا صحبت ميكنيم. از نظر فيزيولوژي همه اين ها به هم شبيه هستند.
? مرحله بازگشت
در مرحله بازگشت، كل تحريك به حالت اوليه برميگردد. فشار خون، ضربان قلب و تنفس به حالت اوليه برميگـردد، عضلات دوبـــاره منبسط ميشــود. كليتـــوريس به حالت قبل باز ميگــردد. سرعت بازگشت بستگــي به ارضاء شدن دارد. اگر زن ارضـاء شود در عرض چند دقيقه همه چيز به حالت اول برميگردد. در غير اين صورت خون مدت طولاني در واژن ميماند و ميتواند احساس نامطبوعـــي ايجاد كند كه تا يك ساعت به طول بيانجامد. البته اين حالت،به شكلــي كه فرد به طورآگاهانــه در ايجاد آن تلاش كند، نيست.
كل سيستم دريافت در مرحله بازگشت محدود ميشود. زن در برخي دقايق بي حال و بي هوش ميشود.
دو دانشمند مذكور در سال ???? ثابت كردند كه جمع شدن خون پس از اوج جنسي در عرض چند دقيقه به حالت اول برميگردد وگرنه ساعت ها طول ميكشد تا به حالت اول برگردد. يك سوم زنان دست به خودارضائي ميزنند تا اين گرفتگي جنسي را كه نتيجه عشق بازي است به حالت اول برگردانند.
مرد در مجموع قدري زودتر به ارضاء ميرسد. ارضاء جنسي زن طولاني تر از مرد است. زن بلافاصله پس از ارضاء ميتواند به يك نقطه اوج ديگر برسد، در حالي كه مردان در مجموع پس از سپري شدن مدت زماني، به تحريك تازه پاسخ ميدهند.
توانايي عكس العمل جنسي زن نه به طور كمي و نه كيفي ضعيف تر از مرد نيست. اين كه زن در رفتار جنسي خجالتي و كم روست به مسئله فيزيولوژي وي برنميگردد. اين نظر كه زن در توانايي، حساسيت جنسي پايين تر از مرد دارد، در واقع به پيشداوري جامعه مردسالار برميگردد.
در مدت حاملگي و پس از زايمان بعد از بهبود زخم ها دليلي براي عدم روابط جنسي وجود ندارد.
حتي بين ? تا ? ماهگي بسياري از زنان خواست تمايل جنسي شان افزايش مي يابد و ارضــاء جنسي شديدتري را تجربه ميكننــد. در سه ماه آخــر حاملگي تمايل جنســي كم ميشود. اگــر احتمال سقط جنين وجود نداشته باشد،زن تاچندهفته قبل ازوضع حمل هم ميتواندروابط جنسي داشته باشد.
فنون اساسي ماساژ
يك ماساژ چوچوله‌اي خوب، با ماساژ دادن كليه بدن شروع مي‌شود. يعني بهتر است قبل از شروع به ماساژ دادن چوچوله ساير قسمتهاي بدن ماساژ داده شوند. حدود يك ساعت وقت براي گرم و آماده كردن چوچوله، صرف كنيد. اين كار باعث مي‌شود كه اعصاب بدن بيدار و برانگيخته شوند و به هر در شريك كمك مي‌كند تا احساس آرامش در بدنشان بكنند. براي اين نوع ماساژ از يك تماس سبك و نرم استفاده كنيد و دست را در قسنتهاي حساس بسرانيد. بكمك كف دستانتان فشارهاي سبكي اعمال كنيد و در اين حالت انگشتانتان بايد حالت و شكل بدن زن را گرفته باشند و مانند قالب بدن درآيند. هرگز فشار زياد و سنگين اعمال نكنيد، خيلي از مردم اين كار را در حين ماساژ مي‌كنند كه خوب نيست. اگر يك منطقه تنگ و غير قابل نفوذ پيدا كرديد، درحالي كه دست يا دستانتان را بصورت دايره‌اي يا رفت و برگشتي حركت مي‌دهيد، مقدار كمي فشار به آرامي وارد كنيد. شما به آرامي و با ملايمت قادر خواهيد بود تنگي را از بين ببريد، اما وقت زيادي براي گشودن تنگي در حين ماساژ شهوت انگيز صرف نكنيد. شروع كار را از پشت بدن و سر شروع كنيد، سپس راه خود را ادامه دهيد تا به پاهايش برسيد، به او بگوئيد كه به پشت بغلتد و پشت به شما قرار گيرد و شما مسير را دوباره از پائين به بالا برويد و هرگز تماس فيزيكي را قطع نكنيد. ماساژ پستانها و اندام تناسلي را تا انتها انجام ندهيد. بعد از ماساژ سر و ماهيچه‌هاي صورت، راه خود را از بالا تا رسيدن به مهبل از جلو ادامه دهيد، در موقع رسيدن به پستانها، مدتي آنها و نوكشان را خوب ماساژ دهيد. سپس ماساژ چوچوله شروع مي‌شود. براي دگرگون كردن ماساژ مقداري افزايش حرارت و موسيقي آرامش بخش چيز خوبي است. اگر در زن نشانه‌هاي خواب‌آلودگي وجود دارد بيانگر خسته بودن اوست و نياز به استراحت براي بازيابي دارد. به او اجازه بدهيد يك چرت كوتاه و يا حتي كل شب را بخوابد. من توصيه مي‌كنم كه زن و شوهر‌ها كتابهاي ماساژ با قاعده را بجاي كتابهاي ماساژ شهواني بخرند زيرا تكنيكها مؤثر تر از عكسهاي سكسي هسنتد. يك ماساژ با قاعده، اگر درست انجام شود خيلي شهوت خواهد بود.
پيشنهادات كلي
فكر مي‌كنيد براي چه در اينجا راهنمايي‌هايي براي زوجين در مورد ماساژ چوچوله‌اي داه و گفته شده كه از ماساژ چوچوله شروع كنند، بدليل اينكه چوچوله هر زن حساس ترين قسمت و مركز توجه اوست. بدليل اينكه چوچوله عضو اصلي قسمت تناسلي وي است. او دوست دارد براي رسيدن به ارگاسم آن خوب مورد توجه قرار گيرد. بدليل تنوع در نوع بدن زنان و ساختار اندام تناسليشان، براي من سخت خواهد بود كه دقيقاَ بگويم هر زوج چگونه بايد تحريك چوچوله را انجام دهد. من زناني را ديده‌ام كه ظرف مدت چند دقيقه اين فنون را خيلي لذت بخش بيان كرده‌اند ولي ممكن است اين موضوع براي كل زنان صادق نباشد. تمرين كنيد تا بهتر شويد.
هيچ موقع پنهان كاري نكنيد
زناني هستند كه چوچوله‌شان خيلي حساس است و در مقابل عده ديگري وجود دارند كه چوچوله‌شان در برابر تماس تحريك پذير نيست، اين موضوع كاملاَ عادي است، اگر شما يك تلاش زيبا و كارآمد براي برانگيختن چوچوله انجام داديد ولي آن عكس العمل نشان نداد، آنرا رها كنيد چون ممكن است ماساژ فرجي و يا ماساژ مقعدي براي آن زن لذت بخش تر باشد
دل تنها عضويست كه با نگـــــــــــــــاه لمس ميشود....!
ماه پيشوني پست ها : 4417عضویت:1388/2/29
1388/6/7 - 3:12 عصر
نقش پيشابراه در ارگاسم زنان
ممكن است در جريان آميزش جنسي درصدزيادي از خانمهاهرگز به اوج لذت جنسي نرسند.در مطالعات مختلف شيوع سرد مزاجي از??تا??درصد متغير بوده است.سرد مزاجي با نداشتن ارگاسم متفاوت است.زنان سرد مزاج ميتوانند به ارگاسم برسند.يك زن همجنس باز در ارتباط با جنس مخالف سرد مزاج است ولي با رابطه جنسي با همجنس خود كاملا” ارضا ميشود.نداشتن ارگاسم هميشه با سرد مزاجي همراه نيست.بسياري از زنها عليرغم نداشتن ارگاسم از رابطه جنسي لذت ميبرند.سرد مزاجي حقيقي حالتي است كه در آن هيچ پاسخ به هيچ نوع تحريك جنسي و در هيچ شرايطي وجود ندارد.
زني كه فقط از راه تحريك كليتوريس به ارگاسم ميرسد نه تنها سرد مزاج نيست بلكه گاهي ممكن است از لحاظ جنسي خيلي هم فعال باشد ولي شريك جنسي او بايد بداند كه چگونه او را ارضا كند.ممكن است خانمي در ارتباط با يك مرد به ارگاسم نرسد در حاليكه مرد ديگري بتواند او را به ارگاسم برساند. در اينصورت ديگر نميتوان گفت كه او به سرد مزاجي مبتلاست.
باوجود آنكه مقالات زيادي در مورد ارگاسم زنان وجود دارد ولي هنوز دانش ما در اين زمينه ناقص است.در بدن زن نقاط حساس زيادي وجود دارد كه تحريك مناسب آنها ارگاسم را اجتناب ناپذير ميكند.
كليتوريس نقش مهمي در رسيدن به ارگاسم داشته و حتي قبل از بلوغ نيز ميتواند تحريك كننده باشد.التهاب كليتوريس در اثر استمناء يا بعد از يائسگي بخاطر كمبود هورمون استروژن ميتواند مانع از نقش مهم آن در ارگاسم شود.بعد از كليتوريس اندامهاي جنسي مجاور آن مانند قسمت داخلي لبهاي كوچك وزير شكم نقش مهمي در تحريك جنسي و ارگاسم دارند.مقعد نيز نقش تحريك كنندگي زيادي دارد.ولي بهتر است بجاي سكس مقعدي آنرا با انگشت تحريك كنيد.در بعضي از خانمهايي كه مدتها بكلي ارگاسم نداشته اند با فروبردن انگشت در مقعد بهنگام نزديكي ميتوان ارگاسم ايجاد نمود!
معمولا” سينه ها به كليتوريس براي رسيدن به ارگاسم كمك مينمايند.بوسيدن سينه مالش آلت به آن يا حتي فروكردن آلت مرد بين سينه ها ميتواند موجب ارگاسم در بعضي خانمها شود.
سكس دهاني و بالاخره فروكردن نوك آلت در گوش نيز از راههاي ديگر تحريك جنسي براي ارگاسم است!

بعضي تحقيقات عنوان شده كه علت به ارگاسم نرسيدن زن ازطريق واژن فقدان گيرنده هاي حسي در ديواره واژن است. ولي بياد داشته باشيد كه هميشه در ديواره قدامي واژن در مسير پيشابراه يك نقطه بسيار حساس و تحريك كننده(نقطه جي)وجوددارد.حتي در زناني كه از طريق واژن به ارگاسم ميرسند نيز تحريك اين نقطه با انگشت بسيار راحت و اثربخش است.اين نقطه حساس در بدن تمام خانمها وجود دارد و هنگام ارگاسم مانند يك كيست كوچك زير دست لمس ميشود و بعد از آن بحالت اوليه برميگردد.بعد از عمل جراحي خارج سازي رحم ممكن است بدليل قطع شدن قسمتي از ديواره قدامي واژن سرد مزاجي بوجود بيايد.رحم و گردن رحم هيچ نقشي در ارگاسم ندارند.
در اطراف مدخل واژن غده هايي بنام غدد بارتولين وجود دارند كه مواد ليزكننده براي تسهيل نزديكي ترشح مينمايند.گاهي ترشح موكوسي اين غدد بسيار زياد بوده و به اشتباه اين گونه تعبير ميشود كه زنها هم مثل مردها در حالت ارگاسم به انزال ميرسند.گاهي هم در موقع ارگاسم مايعي با فشار زياداز پيشابراه خارج ميشود.تجزيه اين ماده در آزمايشگاه نشان دادكه اين ماده ادرار نبوده و همان ترشحات غدد داخل پيشابراه است.
شدت ارگاسم به عامل ايجاد كننده آن بستگي دارد.معمولا” سكس دهاني به ارگاسم كامل منجرميشود.هرچه شدت ارگاسم بيشتر باشد زن زودتر قابليت تحريك جنسي مجدد خواهدداشت.
زمان تحريك پذيري جنسي نيز در زنان متفاوت است.عده اي بهنگام تخمك گذاري(روزچهاردهم دوره ماهانه)وعده اي هم در ايام قاعدگي بيشترين ميل جنسي را دارند.گروه اخير بيشترين تنش جنسي را در ايام خونريزي ماهيانه دارند.
وضعيت انجام نزديكي نيز نقش مهمي در ارگاسم خانمها دارد.معمولا” در حالتي كه زن در بالا باشد بعلت زاويه ورود آلت مرد به واژن و برخورد آن با ديواره قدامي بهتر باعث ارگاسم ميشود.نزديكي ازپشت در حالت سجده يا در كنارهم بعلت تماس مناسب نوك آلت مرد با پيشابراه زن از مناسبترين حالتهاي نزديكي براي رسيدن به ارگاسم ميباشد.
شرايط روحي نيز عامل مهمي در احساس رضايت جنسي و رسيدن به ارگاسم محسوب ميشود.گاهي حتي چند جمله عاشقانه و محبت آميز ميتواند باعث ارگاسم شود
ترغيب زن براي شروع رابطه جنسي
هر چقدر هم كه از شروع زندگي مشترك شما و همسرتان زمان گذشته باشد، بازهم شما هميشه شروع كننده فعاليت جنسي هستيد. هرچند مردها از پيش قدم شدن براي فعاليت جنسي هيچ ابايي ندارند ولي همه آنها دوست دارند كه گاهي هم زن اولين قدم را براي شروع بردارد
در حقيقت مردها هيچوقت نميفهمند كه چرا بعضي از زنها هرگز به هنگام احساس تحريك جنسي و شهوت، از آنها تقاضاي نزديكي نميكنند؟
براي خودداري زنها در ابراز تمايل و اقدام براي شروع فعاليت جنسي دلايل متعددي وجود دارد كه در اينجا شايعترين آنها را مورد بررسي قرار ميدهيم. شما با بكار گيري چند نكته ساده ميتوانيد بر اين اشتباه زن فايق آمده و او را وادار سازيد كه حداقل در نيمي از موارد براي انجام فعاليت جنسي با شما پيش قدم شود
اغلب زنها احساس ميكنند كه اجباري براي شروع فعاليت جنسي ندارند. آنها ميدانند كه مرد هر وقت كه بخواهد تقاضاي خود را براي فعاليت جنسي مطرح ميكند و آنها خواسته مرد را برآورده خواهند كرد. وقتي كه هميشه شما درخواست كننده فعاليت جنسي باشيد، ديگر زن اجباري براي خودش در اينكار نخواهد ديد و احساس ميكند كه هرگز مجبور به شروع فعاليت جنسي نخواهد بود
براي حل اين مشكل شما بايد گاهي خويشتن دار باشيد تا ارزش شما مشخص شود! اگر شما قبلا" در هفته چند بار فعاليت جنسي داشته ايد حالا زن در همين فاصله زماني منتظر شماست. در طول هفته او را با بوسه هاي شهواني و ماساژ تحريك كنيد و هنگاميكه احساس كرديد كه خوب تحريك شده است، زيركانه خود را كنار بكشيد و بكار ديگري غير از فعاليت جنسي مشغول شويد. اگر يك هفته به اينكار ادامه دهيد مطمئن باشيد آنقدر او را تحريك كرده ايد كه مطمئنا" ديگر شب جمعه، شما را راحت نخواهدگذاشت!!
البته لازم به ذكر است كه بعضي از زن ها احساسات خاصي دارند و ممكن است با خود فكر كنند كه علاقه شما نسبت به او كم شده است كه تمايلي به برقراري رابطه جنسي را با او نداريد پس بهتر است به نكات زير توجه كنيد

در برخي از جوامع عقب افتاده اين تصور وجود دارد كه فقط زنهاي هرزه و بدكاره شروع كننده فعاليت جنسي هستند. لذا درخواست فعاليت جنسي از جانب زن يك پديده زشت محسوب شده و همه از آن رويگردانند. در چنين شرايط فرهنگي، زن ميپندارد كه در صورت پيش قدم شدن براي شروع فعاليت جنسي، از جانب مرد متهم به هرزگي و فساد شده و ممكنست از سوي او رانده شود
شما بايد ريشه چنين تفكري را در ذهن او بخشكانيد. فقط كافي است يكروز براي او توضيح دهيد كه چگونه و با انجام چه كارهايي توسط وي، تحريك ميشويد و به او بگوييد چون شما زن و شوهر هستيد شروع فعاليت جنسي توسط او به هيچ وجه عيبي نداشته و شما را خيلي خوشحال ميكند. منتظر برداشتن اولين قدم از سوي همسرتان باشيد و او را بخوبي در مورد رفتاري كه انجام ميدهد راهنمايي كنيد. وقتي او نشانه هاي لذت را در وجود شما ببيند و مورد تشويق قرار گيرد، كليه افكار پوسيده قبلي را بدست فراموشي خواهد سپرد
بعضي از زنها بخاطر ترس از طرد شدن ازسوي مرد، هرگز براي شروع فعاليت جنسي پيش قدم نميشوند. آنها هميشه از بابت واكنش منفي از سوي مرد نگرانند و ميترسند عملي را انجام دهند كه مورد پسند و رضايت مرد نباشد.
براي غلبه بر چنين احساسي بايد او را مرتب مورد تشويق قرار دهيد. مثلا" اگر زن دست خود را روي ران شما گذاشت، دستش را همانجا بگيريد و هدايت كنيد يا اگر شما را بوسيد، شما هم با بوسه هاي آتشين پاسخ او را بدهيد و همين طور او را مرحله به مرحله جلو ببريد
به اين ترتيب با واكنش مناسب به تحريكات او ميتوانيد اعتماد به نفس زن را بالا برده و ترس او را از بين ببريد. بعد از مدتي زن ميتواند براحتي خودش فعاليت جنسي را شروع كند. براي كمك بيشتر به او بهتر است برايش توضيح دهيد كه از انجام چه كارهايي در فعاليت جنسي لذت بيشتري ميبريد. او با كمال ميل آنها را براي شما انجام خواهد داد. بياد داشته باشيد كه هرگونه عكس العمل ناخوشايندي از جانب شما ممكن است تاثير منفي و غيرقابل جبراني در ذهن او بجا بگذارد
گاهي ممكن است زن سرحال نبوده و دل و دماغ براي فعاليت جنسي نداشته باشد. كاهش ميل جنسي در زن يا عدم جذابيت مرد براي او، همه ميتوانند باعث شوند تا زن به بهانه هاي گوناگون مثل سردرد يا احساس كسالت از انجام عمل جنسي سرباز زند
بي ميلي جنسي در زن مشكلترين و سخت ترين موضوعي است كه شما با آن مواجه ميشويد. ابتدا بايد مشخص كنيد كه علت بي علاقگي زن به فعاليت جنسي چيست، سپس درصدد رفع علت آن برآييد. اگر به مرور زمان و بتدريج علاقه او نسبت به شما كم شده باشد، بايد علت آنرا دقيقا" بررسي نموده و موقعيت خود را تثبيت كنيد. اگر فعاليت جنسي براي شما عادي شده،سعي كنيد تا روش فعاليت جنسي خود را عوض كنيد و جذابيت بيشتري به آن بدهيد. بزودي خواهيد ديد كه تمايل همسرتان براي فعاليت جنسي با شما بالا خواهد گرفت
درصورتيكه شما جذابيت سابق خود را براي او از دست داده و برايش عادي شده ايد، بايد مجددا" به حال و هواي گذشته برگرديد و مجددا" صفات جذاب و مورد علاقه او و خواسته هايش را در خود زنده كنيد.به اين ترتيب خيلي زود آتش عشق و علاقه او نسبت به شما دوباره شعله ور خواهد شد
با كمي صبر و پشتكار و بكار گيري نكات بالا شما ميتوانيد حتي خجالتي ترين زنها را هم وادار كنيد تا در برخورد باشما براي شروع فعاليت جنسي پيش قدم باشند

شناسايي نقاط تحريك پذيري زنان (نقاط تحريك پذيري و آماده كردن زن )
در شرح اهميت معاشقه و ملاعبه قبل از برقراري رابطه جنسي همين بس كه از پيامبر اكرم (ص) نقل شده است كه”همانند گنجشك آميزش نكنيد و همسر خود را آماده و راضي سازيد ”
در مقدمه هر آميزشي جهت آماده كردن زن مي توان از نقاط تحريك پذيري زن استفاده نمود و در صورتي كه در شب زفاف نيز چنين استفاده اي شود استحكام مودت بيشتري حاصل مي شود از لحاظ رواني ملاعبه اي كه در فاصله قصد و اجرا اعمال مي گردد رضايت بخش و آرامش دهنده بوده وعمل دخول هرگز نمي تواند نام تجاوز را به خود بگيرد و درك لذت جنسي را با تني محو در آرامش كه فقط جاي لذت را باقي گذارده بهمراه خواهد ساخت . از نظر جسمي نيز مرد نعوظي پيدا كرده كه ناشي از پرخون شدن نسج و اسفنجي سراسر آلت اوست و زن نيز پر خوني شعريه هاي سراسر دستگاه تناسلي را دارد مرد بدون دخالت ملاعبه و معاشقه دخولي انجام داده و انزالي صورت گرفته و در پي آن همه پرخوني ها مرد فرو كش كرده است ولي زن هيچ نفهميده و اين شعريه اي پر خون لگن و نعوظ زن برگشت نكرده و زن را به درد كمر بي ارزش اما پر دردي مبتلا مي كند
نقاط تحريك پذيري
•سلول هاي واقع در هاله پستان :
ملامسه و مالش پستان ها كه هر چه به نوك آن نزديكتر شود حساسيت بيشتر است البته بهتر است همه پستان و بعد قسمتي و بعد كمتر و بالاخره نوك آن را دريافت و مكيدن و ليسيدن پستانها كه بسيار لذت بخش است
•كليتوريس:
در زن حكم آلت مرد را دارد و حتي ملامسه مختصرآن تحريك شديدي به زن مي دهد آلت مرد نيز با ملامسه زن تحريك مي شود و هر چه به حشفه نزديكتر حساس تر است تا به حدي كه سلول هاي نوك آلت حتي گرمي و سردي را حس نكرده و فقط براي لذت درك كردنند
•سطح داخلي ران و لب هاي فرج نيز پاسخ مي دهد و چنانچه انگشت را بر وتر هاي عضلاني كه از هر دو طرف به استخوان مي چسبند گذاشته و همانند به لرزه در آوردن تار هاي سيم عمل شود بهتر جواب مي دهد ملامسه مي تواند با دست ، دهان ، سر ، آلت و حتي لاشه پاصورت گيرد چه بسا ماليدن كف پا به پشت پاي زن يا ماليدن پشت پا به كف پاي زن بهترين تحريك باشد و يا زني پيدا شود كه با مالش سطح داخلي بازوهايش به سرعت به اوج لذت جنسي برسد
•بوسه قديمي ترين نقطه شناخته شده براي تحريك است كه شامل بوسيدن لب ها ، صورت ، لاله گوش ، گردن و يا هر قسمتي از بدن زن باشد كه پيدا كردن نقطه هاي حساس تر مدتي طول مي كشد و به نسبت بلوغ و فهم جنسي مرد و زن نقاط مربوطه شناخته مي شود
•مكيدن زبان زن يا مكيدن زبان مرد توسط زن براي هر دو طرف تحريك كننده است
•عطر و بوي خوش :
به محض آن كه مرد با زن تماس پيدا كرد سوراخ هاي بيني او باز مي شود و در مراكز هيجاني سمپاتيكي وي فعال شده ترشح اورناليز شروع و در نتيجه فشار خون بالا رفته و بالاخره ترشحات دستگاه تناسلي شروع مي شود . زن و مرد هر دو بوهاي مخصوص خود را دارند كه از لحاظ كيفي اثر عميق بر يكديگر دارند مثلا زن بوي دستان مرد را دوست دارد و دوست دارد همسرش به نام نوازش دستي به گونه ها و صورتش بكشد كه بوي دستان او را حس كند . آنچه كه در هر دو حنس محرك است بوي مناطق جنسي زن و پوست بيضه هاي مرد است گرچه بوي طبيعي بدن زن و مرد براي يكديگر فوق العاده است اما استفاده از عطر ي كه خوشايند همسر باشد نيز توصيه مي شود نكته مهم در اين مورد رعايت بهداشت و زدودن موهاي زائد و برطرف كردن هر گونه عفونت و بوي بد است كه براي هر دو طرف مخصوصا زن لازم و ضروري است
•گفتار هاي عاشقانه :
تحريك فقط به نوع فيزيكي محدود نمي شود و نوع رواني نيز دارد كه بايد به صورت همزمان استفاده شود صحبت هاي عاشقانه كه هنگام رسيدن دو دلداده به هم بينشان رد و بدل مي شود بسيار پر اهميت است
نكته آخر اين كه مرد با فكر و يا در نظر آوردن نقاط شهوت انگيز و يا عوامل رواني نعوظ به او دست داده و اغلب در اين حالت تحريك شده به حساب مي آيد آنچه بر زن لازم است تحريك موضعي نيست بلكه تحريك موقعي است و آن زماني است كه مرد در حاليكه دخول انجام مي دهد زود نعوظ وي پايان مي يابد و دخالت زن با تحريك مرد در حالي كه عضلات مهبل را بر روي آلت مرد فشار داده رانها را بهم نزديك مي كند و امكانا با دست ماليدن به پشت مرد در امتداد ستون فقرات وي ، نعوظ مرد برگشته و مرد را راضي مي سازد


راههاي تقويت ارگاسم در مردان
اكثر مردها اينقدر به موضوع ارضاء جنسي زن فكر ميكنند كه از خودشان غافل شده و فراموش ميكنند كه خودشان هم بايد از سكس لذت ببرند! موضوع بحث امروز ما اينست كه شما چگونه ارگاسم خود را تقويت كنيد.هنگام سكس شما بايد به خواسته ها و نيازهاي جنسي شريك جنسي و همينطور خودتان توجه داشته باشيد و ضمن ارضاء او بتوانيد از ارگاسم خود لذت بيشتري ببريد.
براي اينكه ارگاسم بهتري داشته باشيد هفت راه ساده وجود دارد:
?- توجه بيشتر به حواس پنجگانه:به صداهاي اطراف خود مثل صداي موزيك يا صداي ناله شهواني همسرتان توجه كنيد.تمام قسمتهاي بدن او را با دست خوب لمس كنيد.سعي كنيد عطر سكس را در اطراف خود استشمام نماييد.بدن زن را بوسيده و بخوريد.و دست آخر اينكه موقع سكس هميشه به يكديگر نگاه كنيد.
?- تخيل و خيالات سكسي كمك زيادي به تحريك شما و تقويت ارگاسم مينمايد.خيال پردازيهاي سكسي بويژه در اولين سكس و هنگاميكه شما هنوز با او چندان آشنا نيستيد،بسيار كمك كننده است.
?- از او بخواهيد تا قسمتهاي مختلف بدنتان را تحريك كند.در بسياري از مردها نقطه جي در مقعد قرار دارد.در اينصورت موقع سكس از همسرتان بخواهيد تا اطراف مقعدتان را بمالد يا اينكه انگشتش را وارد مقعد شما نموده و غده پروستات را تحريك كند.انجام اين عمل همزمان با ارگاسم،لذت آنرا دوچندان ميكند.اگر شما از گروه مرداني هستيد كه از لمس مقعد خوششان نمي آيد، از همسرتان بخواهيد تا با دستهايش بيضه هاي شما را ماساژ دهد.فشار دادن بيضه ها در زمان انزال،اثر خوبي روي تقويت ارگاسم شما دارد.
?- گاهي در موقع انجام عمل نزديكي هنگاميكه خيلي تحريك شده ايد، مكث كرده و براي مدت كوتاهي به معاشقه يا كار ديگري بپردازيد.سپس دوباره آلت خود را وارد نموده و ادامه دهيد.
انجام اين توقفها در بين سكس، باعث تقويت ارگاسم زن و مرد هردو ميشود.
?- براي اينكه ارگاسم فراموش نشدني داشته باشيد،موقع انزال ماهيچه هاي لگن و ران خود را براي چند ثانيه منقبض كرده و دوباره شل كنيد.همچنين ميتوانيد با انجام تمرينهاي Kegel عضلات كف لگن را تقويت نموده و ارگاسم مطبوعي داشته باشيد.
?- عده اي معتقدند كه لذت همراه با درد است.گاهي كشيدن موها،ضربه به باسن و امثال آن ميتواند لذت ارگاسم را بيشتر كند.
?- خيلي از مردان در موقع ارگاسم ديوانه وار تلمبه ميزنند! من پيشنهاد ميكنم هنگاميكه احساس كرديد به ارگاسم نزديك شده ايد، سرعت خود را كم كرده و حركت آلت خود را آهسته تر نمائيد و درعوض روي احساس خروج مني از بيضه و ورود آن به آلتتان و پرتاب آن از آلت تمركز كنيد.
با بكارگيري اين روشهاي ساده شما ميتوانيد ارگاسم خود را تقويت نموده و لذت بيشتري از رابطه جنسي ببريد.
دل تنها عضويست كه با نگـــــــــــــــاه لمس ميشود....!
ماه پيشوني پست ها : 4417عضویت:1388/2/29
1388/6/7 - 3:12 عصر
چند دليل براي دلزدگي خانمهااز روابط جنسي.
ما مطمئن هستيم كه هيچ كدام از شما دوست ندارد با يك "عاشق خسته كننده" ارتباط برقرار كند. براي اينكه به شما كمك كنيم تا اين تقدير وحشتناك را برگردانيد، ليستي از 7 موردي كه به نظر خانم ها در روابط جنسي ملال آور است را جمع آوري كرده ايم. پس اگر مي خواهيد همسرتان را در حالتي نگه داريد كه همواره تقاضاي بيشتري از شما داشته باشد، اين مقاله را بخوانيد.
1- اجازه گرفتن
هيچ چيز شهواني در مورد مردي كه براي برقراري رابطه جنسي از همسر خود اجازه مي گيرد، وجود ندارد. يك عاشق واقعي به درستي مي داند كه چگونه با رفتار خود مي تواند به خانمش بفهماند كه در موقع بخصوص آماده انجام آن كار است و به هيچ وجه نيازي به سوال پرسيدن ندارد. براي شروع، يك نگاه عميق و عاشقانه و يا لمس كردن محل بخصوصي مي تواند گوياي همه چيز باشد.
2- قابل پيش بيني بودن
اگر مدتي است كه با هم رابطه داريد، پس اين گزينه شايد حالا به صورت يكي از مشكلات شما در آمده باشد. يكي از دلايلي كه در ابتداي رابطه، شما و همسرتان احساس نياز شديدي به هم مي كرديد تنها به اين خاطر بوده كه از چگونگي روحيات و تمايلات يكديگر آگاه نبوديد. اگر شما براي ساليان دراز همان روش هاي جذب كردن قديمي را به كار بگيريد، ديگر هيچ جذابيتي براي او نخواهيد داشت.
از امتحان كردن روش هاي جديدي كه ممكن است هر دوي شما از آن لذت ببريد، ترس و واهمه نداشته باشيد. هيچ گاه اجازه ندهيد رابطه شما به جايي برسد كه همسرتان بتواند به راحتي حركات شما را پيش بيني كند. به عنوان مثال اگر هميشه 5 دقيقه صرف پيش نوازي مي كرديد اين بار 15 دقيقه اين كار را انجام دهيد، و او را بيش از پيش به وجد بياوريد. از اين طريق او ديگر نمي تواند حركات بعدي شما را پيش بيني كند و خيلي زود خودتان هم متوجه آنها نخواهيد شد.
3- سكس مكانيزه
امروزه اكثريت خانم ها معتقدند كه سكس بدون احساس، خسته كننده و بيهوده است. هيچ خانمي دوست ندارد كه به او مثل يك بازيچه نگاه شود. البته منظور من اين نيست كه شما مجبوريد تمام خواست ها و تمايلات خود را كنار بگذاريد، اما او هر چقدر هم كه خونسرد باشد باز هم يك زن است و هيچ چيز را بيشتر از اين دوست ندارد كه مانند يك خانم با او رفتار شود. بنابراين سعي كنيد كه مرد رويايي او باشيد و هر چند وقت يكبار با او معاشقه كنيد.
4- فرا نرفتن از مرزها
هرچند بسياري از خانم ها ( و همچنين آقايون) احساس مي كنند كه بايد نسبت به هر نوع عمل جنسي كه با شريك زندگي شان انجام مي دهند، در آخر به رضايت دست پيدا كنند؛ اما حقيقت اين است كه بالاخره يك روز از روال عادي امور خسته ميشوند و به اين فكر مي افتند كه به دنبال يك كيس جديد بگردند. پس اگر نميخواهيد كه او هيچ وقت از دست شما خسته شود، هر چند وقت يكبار تلاش خود را بيشتر كنيد و پايتان را فراتر از مرزها بگذاريد.
اين جاست كه صحبت از كلمه ترسناك "ر" مي آيد. بله درست حدس زديد: رمانتيك. خانم ها به هيچ وجه دوست ندارند كه فضاي رمانتيك موجود در رابطه از بين برود، آقايون هم مي توانند از اين مسئله به نفع خود استفاده كنند و هر چند وقت يكبار تبديل به يك مرد رمانتيك بشوند. به من اعتماد كنيد، مطمئن باشيد كه او تعجب ميكند و به فكر فرو مي رود كه شما از كدام سياره پاي خود را بر روي زمين گذاشتيد.
به عنوان مثال براي او نامه هاي عاشقانه بنويسيد و در آنها بگوييد كه دوست داريد: او برايتان چه كارهايي انجام دهد، شما چه كارهاي دوست داريد با او انجام دهيد، و زماني كه منتظر ورود شماست چه كارهايي انجام دهد و يا ندهد. براي او يك شام دونفره رمانتيك درست كنيد، موسيقي آرام بگذاريد و با حركات خود او را به وسوسه نماييد. سعي كنيد كه او را به آخرين درجه رضايت و خشنودي برسانيد آنوقت او نه تنها از دستتان خسته نمي شود، بلكه تمام تلاش خود را نيز به كار مي گيرد تا شما را راضي نگه دارد.
5- مكان هميشگي
اگر همسرتان شكاف هاي روي سقف اتاق خواب را از حفظ شود، آنگاه شما در دردسر بزرگي افتاده ايد. اما نگران نباشيد راه حل شما تغيير مكان است. مي توانيد اين كار را در حمام، اتاقهاي ديگر، هنگام مسافرت و... انجام دهيد. مكان هاي متفاوت بيشماري وجود دارند. از قوه تخيل خود استفاده كنيد و سعي كنيد كه جايي نرويد كه شما را دستگير كنند.
6- صداي بيش از اندازه يا بي صدا بودن
به همان اندازه كه بي صدا بودن آزار دهنده است، ناليدن بيش از اندازه و يا تكرار كلمات بخصوصي موجب رنجش مي شود. بنابراين سعي كنيد هميشه حد تعادل را حفظ كنيد، تا هم او متوجه شود كه شما در حال لذت بردن هستيد و هم اينكه تمام محله خبر نشوند. انتخاب كلمات مناسب، حرارت و اشتياق همسرتان را افزايش مي دهد. و لزوما هم نبايد حرف زدن را به آخرين مرحله موكول كنيد.
به او بگوييد كه كارهايش موجب لذت بردن شماست، چهره جذابي دارد، چه كارهايي دوست داريد در قبال او انجام دهيد و اينكه او از شما چه انتظاراتي دارد. همه و همه موجب مي شود كه شما هيچ گاه از در كنار هم بودن خسته نشويد.
7- كارهاي تجربه نشده
اگر مدت زماني از رابطه شما با همسرتان مي گذرد و همچنان تمايل داريد كه احساسات يكديگر را پر حرارت نگه داريد، بهتر است چند وضعيت جديد را امتحان كنيد، آرزوهايتان را جامه عمل بپوشانيد، براي هم نقش بازي كنيد و هر عملي را كه فكر ميكنيد باعث تحريك پذيري بيشتري مي شود انجام دهيد؛ چرا كه در غير اينصورت محكوم به ملالت و خستگي در اتاق خواب خواهيد شد.
براي خودتان يكي دو ليوان نوشيدني بريزيد و در مورد چيزهايي كه شما را تحريك ميكنند با هم صحبت كنيد. آنوقت متوجه مي شويد كه شما خيلي زودتر از آنچه كه تصورش را مي كنيد به آرزوهايتان خواهيد رسيد.
عاشق رويايي
اين موارد 7 نمونه از بدترين خطاهاي ممكنه در زمينه رابطه جنسي بودند. اما اصلا نترسيد. همسرتان انتظارات جنون آميزي از شما ندارد، بلكه فقط دوست دارند كه شما هر چند وقت يكبار تلاش بيشتري در اين زمينه از خود نشان بدهيد.
به خاطر داشته باشيد كه چاره مبارزه با خستگي و ملال، انجام كارهاي برانگيزنده و غير قابل پيش بيني است. بنابراين اگر گاهي اوقات دومي را امتحان كنيد، او هيچ گاه از دست شما خسته نخواهد شد. فقط مطمئن شويد كه با خانمي ارتباط برقرار مي كنيد كه هيچ چيز جز خشنود كردن و ايجاد رضايت در شما برايش مهم نيست
سرد كننده هاي جنسي زنان
ين مطلب را يك سال و نيم پيش براي وبلاگ سابقم نوشتم، آن زمان ها علاقه زيادي به نوشتن مقالات جنسي داشتم اما الان همان طور كه مي بينيد بيشتر سياسي – اجتماعي مينويسم تا از اين جور مقاله ها، اما با اين اوصاف چون ديدم جو وبلاگ خيلي زياد سياسي شده و همچنين چون نوروزه و احساس كردم بهتره گه گاهي يك تنوعي به وبلاگ بدم، اين مطلب را دوباره روي خروجي وبلاگ قرار مي دهم. اميد است كه از توصيه هاي مندرج در آن استفاده وافر را ببريد. ( در ضمن تصور نكنيد كه قرار دارم نگاه نو رو اينجوري كنم، بلكه همون طور كه قول دادم در 20% مواقع براي تنوع هم كه شده تغيير رويه مي دهم تا شما دوستان عزيز راحتر باشيد، مگرنه براي من فرقي ندارد و اتفاقا سياسي نويسي جذاب تره ! )

چرا بايد سرد كنندهاي جنسي را بشناسيم ؟
همان طور كه ميدانيد عشق ورزي يكي از مهمترين اجزاء سازنده يك رابطه پايدار است، در روابط جنسي كلا دو چيز هميشه مهم بوده است، رابطه جسمي و رابطه عاطفي
در روابط كوتاه مدت و يك شبه كه بيشتر به هدف لذت جويي يا بقاي نسل صورت ميگيرند، تاكيد بروي رابطه بدني است اما اگر خواهان يك رابطه بلند مدت با همسرتان هستيد نميتوانيد صرفا به برقراري يك رابطه جسمي بسنده كنيد و خيالتان را راحت كنيد كه فقط به صرف عمل دخول و سكس ميتوانيد زندگي شيرين و خوبي را تجربه كنيد
براي اينكه بتوانيد رابطه جنسي تان را هميشه گرم نگه داريد و به فراخور آن زندگي شيريني را تجربه كنيد بايد نيازها و خواسته هاي طرف مقابلتان را نيز در نظر بگيريد و با شناسايي رفتارهايي كه موجب سرد شدن رابطه تان ميشود از عواقب احتمالي جلوگيري كنيد
همه مان اين مثل معروف را شنيديم كه پيشگيري بهتر از درمان است، لذا به همه آقايون عزيز توصيه ميكنم تا نكات آمده شده در اين مقاله را به دقت مطالعه كنند تا بتوانند با عواملي كه خود ميتوانند ايجاد كنند و باعث واكنشهاي منفي در خانمشان شوند، آشنايي پيدا كنند و از اين به بعد از تكرار اين كنشها و رفتارها جلوگيري كنند
مردان زير براي خانمها سرد كننده هستند
مردهايي كه با بدن زنها آشنا نيستند.
مردهايي كه بيش از حد با پستان هاي زن خودشان خشن رفتار مي كنند. ( بهترين فردي كه ميتوان در نحوه مالش پستان به شما مشاوره بدهد خانم خودتان است، سعي كنيد از او بپرسيد كه چه جوري دوست دارد مالششان بدهيد )
مردهايي كه به هنگام فعاليت جنسي كثيف كاري ميكنند. ( قابل توجه كسانيكه در اثر فيلمهاي پرنو گرافي تمايل دارند منيشان را بروي بدن زن خالي كنند، شكلات به بدن زنان بمالند و ادرارشان را روي سينه هاي زنان خالي كنند و …… )
مردهايي كه بيش از حد خشونت اعمال ميكنند.
مردهايي كه از بهداشت شخصي پاييني برخوردارند. ( قابل توجه كسانيكه دهانشان هميشه بوي بد ميدهد، ناخنهايشان بلند و زيرشان پر از چرك است، بدنشان بوي عرق متئفن ميدهد، پاها و جورابهاي بد بو و كثيف دارند، ريش هاي پشمالو و آنكادرنشده دارند و … )
مردهايي كه بيش از حد به ظاهر، قيافه و سرو و وضع زن اهميت ميدهند. ( قابل توجه كسانيكه به اندام زنانشان خيلي توجه ميكنند و خود وجود زنانشان را فراموش ميكنند )
مردهايي كه زن ها را بر اساس ارگاسم ( رسيدن به اوج لذت جنسي ) او طبقه بندي ميكنند. ( قابل توجه كسانيكه مدام از همسرشان ميپرسند “ارضاء شدي ؟” و بجاي اينكه به عشق ورزي در رابطه رو بياورد، اشتباها به ارگاسم بدني زن توجه ميكنند و ارگاسم جسمي زن را براي خود موفقيت ميدانند و به آن ميبالند ! )
مردهايي كه زن را مجبور به معاشقه ي … ميكنند. ( قابل توجه كسانيكه خودخواهانه همسرشان را وادار ميكنند و اجبار را بر رابطه شان حاكم ميكنند ! )
مردهايي كه زياده از حد نگران عملكرد و توان جنسي خود هستند. ( قابل توجه كسانيكه مدام در اين خيال اند كه زود انزالي دارم، آلتم كوچيكه، نميتونم بيشتر از 10 دقيقه فعاليت جنسي كنم و … )
مردهايي كه با تلويزيون روشن عشق ورزي ميكنند ! ( قابل توجه كساني كه دوست دارند مثل بازيگران فيلمهاي پرونوگرافي با همسرشان رفتار كنند و به جاي فعاليت جنسي با خانمشان در ذهنشان با هنرپيشه فيلم سوپر فعاليت جنسي ميكنند ! )
مردهايي كه هروقت مست يا نئشه هستند نياز جنسي پيدا ميكنند و حتما بايد در اين اوقات فعاليت جنسي داشته باشند.
مردهايي كه بلافاصله پس از اتمام فعاليت جنسي و اطفاء شهوت به لحاظ احساسي و عاطفي از زن دور ميشوند.
مردهايي كه وقت كافي صرف تحريك كردن زن شان و پيشنوازش نميكنند و بلافاصله سراغ عمل دخول ميروند.
مردهايي كه عادات شخصي زشت و چندش آور دارند. ( دست كردن در بيني، گرفتن ناخنها روي زمين، آروغ زدن، باد در كردن، عطر تند زدن و ……. از جمله عادات چندش آور براي زنان ميباشند ! )
مردهايي كه دوست ندارند به همسر خودشان معاشقه … بدهند. ( قابل توجه كسانيكه گفتن كلمه دوستت دارم را براي مردان عار ميدونن و مردي را به سختي و بي احساسي ميدونند )
مردهايي كه اشتغال ذهني وسواس گونه و بيش از حدي به بدن خود دارند ( قابل توجه پروش اندام كاران عزيز ).
مردهايي كه با ديگران خوش رفتار نيستند. ( قابل توجه كسانيكه مدام تويه كوچه و خيابون و در حال رانندگي به اين و اون فحش ميدن و به مردم احترام نميگذارند )
مردهايي كه زنشان را دوست ندارند و نسبت به او هيچ احساسي ندارند.
مرداهايي كه به هنگام نوازش از جانب همسرشان به آنها بي اعتنايي مي كنند.
يك عامل مهم سرمزاجي زنان : هنگامي كه همسرتان به سمتتان مي آيد و تمايل به رابطه جنسي را از خود نشان مي دهد هيچ گاه به او بي اعتنايي نكنيد زيرا به شدت در فكر و ذهن او تاثير مي گذارد و ديگر به هيچ وجه به سمت شما نمي آيد و هرگاه شما به سمت او رويد با بي ميلي تمام با شما رابطه برقرار مي كند
جمع بندي و نتيجه گيري
همان طور كه ميبينيد اين 20 مرد با اعمالشان باعث ميشوند تا زنانشان نسبت به رابطه با آنها سرد شوند و شور و شوق جنسي شان را از دست بدهند، پس همين جا به همتون توصيه ميكنم كه اگر جزو اين دسته مردها هستيد حتما تجديد نطري كلي در نحوه عادات و رفتارهايتان بكنيد زيرا ادامه اين وضعيت موجب سرمزاجي جنسي خانمتان ميشود و بر همگان پوشيده نيست كه اگر اين فرمول در رابطه تان حاكم شود نتايجي خوشي در زندگي تان برجاي نميگزارد

روش براي رسيدن خانمها به ارگاسم
يكي از نگراني هاي خانم ها درمورد رابطه جنسي مشكل آنها در رسيدن به ارگاسم است. در اين مقاله نكاتي را برايتان مطرح مي كنيم كه مطمئناً موثر خواهد بود:
* نكات روحي:
1) پيشبيني رابطه جنسي—براي خيلي از خانم ها وقتي درمورد رابطه جنسي خيالبافي ميكنند، مي توانند از قدرت ذهنشان (خيالپردازي) براي تحريك شدن خود، هم فيزيكي و هم روحي، استفاده كنند. اين روش همچنين به خانم ها كمك مي كند بفهمند كه چه چيزهايي در محيطشان باعث تحريك آنها مي شود (مثلاً داستان هاي رمانتيك و شهواني، آهنگ هاي عشقي، فيلم هاي ويدئويي) و از اين ابزارها قبل از رابطه جنسي استفاده كنند. اين "شروع گرم" مي تواند به راحت تر رسيدن به "پايان" كمك كند.
2) ريلكس باشيد—خيلي از خانم ها براي اينكه بتوانند به لذت جنسي برسند، نياز به برزخ و وقفه دارند. اين به خاطر آن است كه فشار احساسي بر واكنش جنسي اثر منفي دارد. پس قبل از يك رابطه جنسي، به موسيقي آرامش بخش گوش كنيد، يك حمام داغ بگيريد، يك كتاب بخوانيد يا هر كار ديگري كه براي ريلكس كردن شما جوابگو است. ريلكس و آرام بودن به رسيدن به ارگاسم كمك شاياني مي كند.
3) چيزهايي كه موجب حواسپرتي مي شود را از بين ببريد—خيلي از خانم ها موقع رابطه جنسي مداوم فكرشان به وظائف روزانه، نور زياد داخل اتاق، سروصدا، وجود حيوانات داخل اتاق و از اين قبيل پرت مي شود. بايد ببينيد كه چه چيزهايي موجب حواسپرتي شما مي شود و آنها را از ميان برداريد تا بتوانيد حين رابطه جنسي خوب روي جسمتان و احساس خوبي كه پيدا مي كنيد، تمركز داشته باشيد تا راحتتر به ارگاسم برسيد.
4) عصبانيتتان را خاموش كنيد—داشتن رابطه جنسي با يك جوجه تيغي خيي سخت است---اين احساسي است كه خيي از خانم ها وقتي از دست همسرشان عصباني هستند، حس مي كنند. عصبانيت آدم ها را از هم دور مي كند. براي خانم ها لازم است كه قبل از هرگونه رابطه جنسي، شعله عصبانيتشان را خاموش كنند تا بتوانند صميمانه با همسرشان رابطه برقرار كنند. اكثر خانم ها براي اينكه بتوانند از طريق دستگاه تناسليشان با كسي ارتباط برقرار كنند، بايد قبلاً ارتباط قلبي با او برقرار كرده باشند.
5) نگران بدنتان و نقص هاي آن نباشيد—كليد اصلي در واكنش پذيري به رابطه جنسي، قبول كردن و تحسين كردن بدنتان است. اگر بيش از حد دغدغه نقص هاي جسميتان را داشته باشيد، واكنش جنسي شما از بين مي رود و به ارگاسم نخواهيد رسيد. به عبارت ديگر، ذهنتان جلوي واكنش بدنتان را مي گيرد. يادتان باشد كه اكثر مردها با يك همسر علاقه مند و مايل است كه تحريك مي شوند نه با يك اندام كامل و بي نقص.
6) حين سكس، تمركز شهواني داشته باشيد—براي اين منظور لازم است كه ذهنتان را وارد حيطه شهواني و جنسي كنيد تا قدرت تحريك پذيري جسميتان بيشتر شود. براي كمك به اينكار روي كارهايي كه همسرتان انجام مي دهد تمركز كنيد.در واقع بهترين روش نگاه كردن به كارهاي همسرتان و نگاه كردن به چشمهاي اوست.
7) تمركز كنيد—خيلي از خانم ها بعد از تحريك شدن بايد روي احساسات لذت بخش خود (به خصوص حسي كه در دستگاه تناسلي خود احساس مي كنند) و بيشتر و بيشتر شدن اين احساسات تمركز كنند.
8) بيرون رفتن از دام "راه واقعي"—خيلي از افراد (در هر دو جنس) اشتباهاً تصور مي كنند كه واقعي ترين راه به ارگاسم فقط از طريق رابطه جنسي از واژن ايجاد مي شود. راه هاي ديگر رسيدن به ارگاسم، مثل تحريك چوچوله (با دست يا زبان)، مورد علاقه اين افراد نيست چون از رابطه از واژن پست تر است. اين عقيده غلط باعث شده است كه خيلي از خانم ها تصور كنند كه دچار مشكلي هستند چون قادر نيستند از طريق رابطه از واژن يا همان راه واقعي به ارگاسم برسند. يادتان باشد، اكثريت خانم ها از طريق تحريك چوچوله يا تحريم واژن است كه به ارگاسم مي رسند و اين هيچ اشكالي ندارد. مهم نيست كه ارگاسم از چه طريق اتفاق بيفتد، آنچه اهميت دارد اتفاق افتادن آن است.
9) براي بازي هم وقت بگذاريد—خيلي افراد رابطه جنسيشان را براي ديروقت ميگذارند كه بدن كششي به آن ندارد و فقط نيازمند خواب و استراحت است. اگر براي بازي كردن قبل از رابطه هم وقت بگذاريد مطمئناً رابطه جنسي بسيار بهتري خواهيد داشت. اين مسئله به خصوص براي خانم ها اهميت بيشتري دارد چون رسيدن ارگاسم براي آنها وقتي بدنشان پرانرژي باشد راحت از زماني است كه خسته باشند.
* نكات جسمي:
1) متخصص بدن خودتان باشيد—مطلع شدن از وضعيت بدنتان و واكنش هاي آن براي رسيدن به ارگاسم خيلي از خانم ها لازم است. بايد بتوانيد كنترل بدنتان را داشته باشيد و شخصاً واكنش هاي آن را بررسي كنيد و بعد به همسرتان ياد بدهيد كه كدام نوع لمس كردن و نوازش كردن براي شما لذت بخش تر است. يادتان باشد همسرتان متخصص بدن شما نيست! شما خودتان هستيد! خانم هايي كه هيچ اطلاعي از بدن خود ندارند نمي دانند كه از چه چيز رابطه جنسي بيشتر لذت مي برند. اين خانم ها معمولاً به ارگاسم نمي رسند چون نمي دانند كه چه كاري به درد آنها مي خورد.
2) حرف هايتان را راحت بر زبان آوريد—ارتباط آزاد و راحت براي ارضاي جنسي بسيار مهم است چون آدم هاي ديگر نمي توانند ذهن شما را بخوانند. اينكه راحت حرفتان را به زبان بياوريد خيلي خوب است اما اگر دست همسرتان را حين رابطه راهنمايي كنيد يا اشاراتي به او بنماييد هم موثر است. گفتگوي آزاد درمورد رابطه جنسي نيازمند اعتماد، اطمينان، احترام و توانايي ريسك پذيري است.
3) مطمئن شويد كه همسرتان روي كارش تمركز دارد—اگر همسرتان موقع تحريك بدن شما تمركز فكري نداشته باشد، به هيچ عنوان به ارگاسم نخواهيد رسيد. پس مطمئن شويد كه جز خودتان همسرتان هم روي كارش متمركز است.
4) در فشار جنسي مبالغه كنيد—ايجاد كشش و فشار عضلاني حين تحريك جنسي و ارگاسم طبيعي است. اين مسئله در هر دو جنس اتفاق مي افتد اما در خانم ها آشكارتر است. اغراق كردن در اين كشش و فشار عضلاني به تشديد ارگاسم كمك مي كند.
5) عضلاتتان را فشرده كنيد—منقبض كردن عضلات دور واژن به آوردن خون به دستگاه تناسلي و درنتيجه ايجاد تحريك و ارگاسم كمك مي كند. اين عضلات همان عضلاتي هستند كه موقع ارگاسم منقبض مي شوند. فشردن و منقبض كردن اين عضلات به تشديد ارگاسم كمك مي كند.
6) سرتان را آويزان كنيد—آويزان كردن سر از تخت ارگاسم را تشديد مي كند. در برخي از خانم ها، اينكار فشار عضلاني تحريك را چند برابر مي كند.
7) متفاوت نفس بكشيد—تغيير الگوي نفس كشيدن هم ارگاسم و تحريك جنسي را تشديد مي كند.
8) خودتان هم دست به كار شويد—شما هم مي توانيد در كنار همسرتان بدن خود را با لمس كردن تحريك كنيد. اينكار راه بسيار خوبي براي رسيدن به ارگاسم است.
9) ارگاسم را تمرين كنيد—تكرار و تمرين ارگاسم به تنهايي براي خانم هايي كه نمي توانند كنترل خودشان را رها كنند، مي تواند موثر باشد. تمرين ارگاسم به شما كمك مي كند با اين مسئله راحت تر شويد و استرس و اضطرابتان پايين بيايد.
10) بالا باشيد—براي خانم هايي كه مي خواهند با رابطه جنسي روي قدرت ارگاسم خود كار كنند، وضعيت زن بالا (زن روي مرد قرار داشته باشد) بهترين وضعيت براي رابطه جنسي براي آنها است. اين وضعيت به زن اين امكان را مي دهد كه كنترل رابطه را در دست بگيرند و درنتيجه بيشترين تحريك را داشته باشند. اين وضعيت به خصوص براي خانم هايي كه مسائل شخصي دارند و نياز دارند كه ازنظر جنسي كنترل كامل را داشته باشند، عالي است.
11) اگر مي خواهيد از اسباب بازي هاي جنسي هم استفاده كنيد—اگر با اسباب بازي هاي جنسي مشكلي نداريد، ويبراتورها ابزار بسيار خوبي براي انجام عمل جنسي هستند. اين وسائل ارگاسم را خيلي راحت تر مي كنند و مسئوليت و فشار همسرتان را هم كمتر مي كنند چون مسئوليت لذتتان ديگر با خودتان است. از اين ويبراتورها مي توانيد موقع بازي قبل از رابطه يا حين رابطه جنسي استفاده كنيد تا راه ارگاسم برايتان آسانتر شود.

بوسيدن هنر است ، اين هنر را در روابط زناشويي بكار ببريد
فوايد بوسه در روابط زناشويي
اگر چشم مدخل روح باشد، آنوقت ميتوان گفت كه لب هم راهرو ذهن اسـت. مــا افكار خود را با يك لبخند انتقال مي دهيم، عشق را در كلمـات مي گنجانيم و علايق خود را با بوسه ابراز مي نماييم. در يك بوسه مطالب عميقي وجود دارد كه بيان آن ها فراي لغات و كلمات است…
به گزارش خبرنگار سايت پزشكان بدون مرز به نقل از وب ، نـويسنده كتاب “عشق و رابـطه جنسي”، دكتــر جان فري مـعتقد است: “بوسيدن هنر است و نشان دهنده يك نوع بيان فردي و كاملاً شخصي از عشق و محبت مي باشد.”
بوسه زماني ايجاد مي شود كه زوجين براي اولين بار به هم نزديك مي شوند، پس كاملاً طبيعي است كه دو طرف كمي مضطرب شده و عصبي شوند
از يك منبع با نويسنده بي نام”كتاب بوسه ها” اينطور برداشت مي شود كه: “بوسه يك عمل كاملاً دو طرفه بوده؛ تا ندهيد نمي توانيد بگيريد و بالعكس.”
در يك كتاب ديگر هم اينطور نوشته شده كه زمانيكه احساس ميكنيد تمايل داريد تا همسرتان را ببوسيد اين كار را انجام دهيد، لازم نيست حتماً صبر كنيد تا او را بهتر بشناسيد، او را ببوسيد و به مرور زمان مي توانيد او را بهتر بشناسيد. يكي از مواردي كه زيبايي بوسه را چند برابر مي كند اين است كه در همه ي زبان ها و مذاهب قابل درك مي باشد
پروفسور وان بيرنت رئيس بخش مردم شناسي دانشگاه تكزاز اظهار مي دارد كه: “اولين بوسه عاشقانه برمي گردد به ???? سال قبل از ميلاد مسيح در هند. پيش از اين زمان هيچ مدرك ديگري دال بر وجود بوسه هاي عاشقانه وجود نداشت. كليه اين نتايج از روي لوح هاي گلي، نقاشي روي ديواره هاي غارها و يا نوشته هاي روي پوست حيوانات بدست آمده است
بيرنت معتقد است كه تماس نزديك و فشار بيني ها به يكديگر از همان ???? سال قبل از ميلاد مسيح مرسوم بوده است
اما بوسه اي كه امروزه به اين شكل رواج پيدا كرده، براي اولين بار در ميان رومي ها شهرت پيدا كرد. رومي ها در هنگام سلام كردن يكديگر را مي بوسيدند، انگشتر و حلقه اي كه بر دست رهبران قومشان بوده را مي بوسيدند و مجسمه هاي خدايان خود را نيز مي بوسيدند و با اين كار مطيع بودن و حس احترام خود را به طرف مقابل انتقال مي دادند.
رومي ها به سرعت متوجه شدند كه بوسه در شرايط مختلف مي تواند معاني متفاوتي را در بر داشته باشد، به همين دليل براي انواع بوسه ها، نام هاي مختلفي انتخاب كردند. به عنوان مثال اسكيوليم: بوسه از روي دوستي، باسيوليم: بوسه از روي احساس عشق و محبت، و سويوليم: بوسه عميق كه اين روزها به بوس فرانسوي مشهور شده است
از آن به بعد بود كه اديان مختلف شروع به تحريم بوسه نموده و آنرا به عنوان يك گناه نابخشودني اعلام كردند، اما به هر حال قدرت بوسه بيشتر بود و همچنان به قوت خود باقي مانده است
اگر بخواهيم اين پديده را از نظر علمي ريشه يابي كنيم، مي توانيم بگوييم كه بوسيدن به طور طبيعي باعث مي شود تا ذهن آكسي توسين بيشتري ترشح كند، اين هورمون سبب مي شود در هنگام بوسيدن احساس خوبي به ما دست بدهد و دانشمندان معتقدند كه ماهيت وجودي انسان به گونه اي است كه در صورت تجربه يك بوسه منتظر بوسه ي بعدي خواهد بود. زمانيكه در وضعيت بوسيدن قرار مي گيرد، غدد موجود در داخل دهان و جداره لب ها ماده شيميايي را ترشح مي كنند كه همين ماده سبب ايجاد تمايل فرد به ادامه بوسيدن مي شود
در تحقيقي كه در سال ???? در دانشگاه پرينستون انجام شد، محققان به اين نتيجه دست پيدا كردند كه مغز انسان داراي سلول هاي عصبي است كه فرد را قادر مي سازد تا در تاريكي لب هاي معشوقه اش را پيدا كند. تعجبي وجود ندارد كه چرا بسياري از زوج ها از بوسيدن يكديگر در مكان هاي تاريك و كم نور لذب بيشتري مي برند
پزشكان و روانپزشكان آلماني در پي پژوهش هاي گسترده خود در اين باره به اين نتيجه رسيده اند كه افرادي كه هر روز صبح قبل از ترك كردن خانه، همسر خود را ميبوسند كمتر دچار بيماري مي شوند
همچنين افرادي كه پس از بوسيدن خانه را ترك مي كنند، كمتر احتمال وقوع تصادف دارند، ?? تا ?? درصد درآمد بيشتري نسبت به سايرين دارند و به طور متوسط ? سال بيش از هم سن و سال هاي خود عمر مي كنند. دكتر آرتور سازبو يكي از افرادي كه در در اين تحقيقات نقش فعالي داشته معتقد است يكي از دلايل اصلي موفقيت تعداد بسيار زيادي از افراد اين است كه روز خود را با يك نگرش مثبت و دلچسب شروع ميكنند و چه چيز مي تواند مانند يك بوسه در انسان يك نگرش مثبت ايجاد كند.
بنابراين اگر شما مي خواهيد خوشحال، سلامت، و موفق، بوده و عمر طولاني داشته باشيد، بايد كسي را كه دوستش مي داريد هر روز صبح، پيش از اينكه خانه را به قصد محل كار خود ترك كنيد، ببوسيد

: ساير مزايا

محافظت از دندان ها و جلوگيري از پوسيدگي
دكتر پيتر گوردن رئيس اتحاديه دندانپزشكان انگستان اظهار مي دارد: “پس از غذا خوردن، دهان پر از مواد شيرين شده و بزاق دهان حالت اسيدي پيدا مي كند، اين امر باعث بوجود آمدن پلاك بر روي دندان ها مي شود. بوسيدن يك فرايند پاك كننده طبيعي است كه به حفظ سلامت دندان ها كمك مي كند، جريان بزاق دهان را افزايش بخشيده، و درصد ايجاد پلاك بر روي دندان ها را تا حد بسيار زيادي كاهش مي دهد.” من خودم اين سوال ر از دندانپزشكم پرسيدم، او در ابتدا قدري خجالت كشيد، اما نهايتاً صحت گفته هاي مرا تاييد كرد

از بين بردن استرس
يك بوسه عاشقانه، بهترين روش براي ريلكس شدن و از بين بردن استرس محسوب مي شود. مايكل كي مكناب، مشاور رواني معتقد است: “زمانيكه لب ها در حالت بوسيدن قرار مي گيرند، تقريباً دهان حالت لبخند زدن را به خود مي گيرد، و از آنجايي كه احساسات و حركات بدني انسان با هم ارتباط نزديكي دارند، تقريباً غير ممكن است كه يك نفر هم لبخند بزند و هم استرس داشته باشد. در عين حال بايد به اين نكته هم توجه داشت كه تنفس در زمان بوسيدن عميق تر مي شود، عضلات چشم شل شده و در راحت ترين حالت خود قرار مي گيرند. اين امر بهترين تكنيك براي قطع ارتباط با دنياي پر هياهوي بيروني و ريلكس شدن است

كاهش وزن
چه مدت مي توانيد اين كار را انجام دهيد؟ براي اينكه تنها نيم كيلو وزن كم كنيد بايد ???? كالري بسوزانيد، يعني چيزي در حدود ?????دقيقه يا همان ??? ساعت. يك بوسه عميق و طولاني به شدت متابوليسم بدن را افزايش مي دهد و سبب مي شود تا مواد قندي با سرعت بيشتري در بدن سوزانده شوند. ميزان كالري مصرفي، به شدت بوسه بستگي دارد، اما به طور متوسط مي توان گفت كه در هر ?? دقيقه ?? كالري مصرف مي شود
تاخير در فرايند پيري
اين مورد يكي از مهم ترين مزاياي بوسيدن به شمار مي رود. بوسيدن به شما كمك ميكند تا قدرت ماهيچه هاي فك و چانه همچنان حفظ شود، به همين دليل ميزان ايجاد چين و چروك در آنها پايين كاهش پيدا مي كند

ايجاد و افزايش تناسب اندام
خوب بهانه اي خوبي براي ورزش نكردن دستتان داديم! در حين بوسيدن، قلب تند تر مي تپد و ضربان آن افزايش پيدا مي كند، در اين زمان آدرنالين بيشتري آزاد شده و خون با سرعت بيشتري به تمام نقاط بدن پمپاژ مي شود. مي توان اظهار داشت كه بوسيدن از جمله بهترين تمرين هاي قلبي – عروقي است

تكليفتان را با طرف مقابل روشن مي كند
در حين بوسيدن مي توانيد نيازهاي جنسي همسرتان را ارزيابي كنيد و ببينيد تمايلي به ادامه ارتباط دارد يا خير. روانشناسان معتقدند كه اولين بوسه اين امكان را براي شما فراهم مي آورد كه ببينيد آيا با طرف مقابل همخواني داريد يا نه. به نظر مي رسد كه “بو” تاثير به ياد ماندني در ضميرناخودآگاه انسان ها بر جاي مي گذارد، بنابراين با تجربه اولين بوسه مي توانيد تشخيص دهيد كه فريون شما با شخص مقابل هماهنگي دارد يا خير و اگر اينچنين نبود در همان آغاز مي توانيد ارتباط خود را با او خاتمه بخشيد

افزايش اعتماد به نفس
البته اول مطمئن شويد كه دندان هايتان ارتودنسي ندارند چون امكان آسيب رسيدن به دندان هاي خودتان و دهان طرف مقابل وجود دارد. به هر حال يك بوسه عاشقانه مي تواند حس خوبي را در شما ايجاد كند. به صورت تئوري مي توان اين موضوع را اينچنين توضيح داد كه در زمان بوسيدن، خوشحال هستيد، و وقتي هم كه خوشحال باشيد احساس خوبي نسبت به خودتان پيدا خواهيد كرد و اين امر سبب افزايش اعتماد به نفس و عزت نفس شما مي شوددل تنها عضويست كه با نگـــــــــــــــاه لمس ميشود....!
ماه پيشوني پست ها : 4417عضویت:1388/2/29
1388/6/7 - 3:14 عصر
ماساژ براي رابطه جنسي بين زوجين
يكي از مهمترين و موثرترين راههاي برقراري ارتباط بدني و روحي با همسر انجام دادن ماساژ از روي شهوت است.
اين ماساژ به هردوي شما كمك ميكند تا از استرس و خستگي كار روزانه خلاص شويد و از يكديگر لذت ببريد.
شما باتوجه به علايق خود ميتوانيد محيط اطراف را با استفاده از نورچراغ خواب وموزيك آرام آماده كنيد.فراموش نكنيد كه پيام گيرتلفن خودرا هم روشن كنيد تا بعدا"صداي زنگ تلفن مزاحم كار شما نشود!
بعداز آماده شدن شرايط بدون معطلي ماساژ همسرتان را شروع نماييد.ابتدا صورت او را نوازش كنيد تا اضطراب و خستگي او برطرف شود.
ماساژ گردن و شانه و پشت به رفع دردهاي عضلاني كمك ميكند.
شما ميتوانيد ازاو با ماساژدست وپا پذيرايي كنيد.
ماساژ سراسربدن از فرق سرتا انگشت پا بسيار تحريك كننده است.
شما ميتوانيد بعضي جاهاي بدنش را به نرمي و با ملايمت وبعضي جاهاي ديگررامحكم و با فشارماساژ دهيد.
بسياري از زوجها كه بعد از كار روزانه خسته بوده و ميلي به انجام رابطه جنسي ندارند بوسيله ماساژ بخوبي تحريك و آماده انجام اين رابطه ميشوند.ازطرف ديگرماساژ ارتباط و اطمينان ميان شما را بيشتر ميسازد.
ماساژدهنده بايد به عكس العمل كلامي و بدني طرف مقابل خوب توجه كرده و با توجه به ميزان رضايت و نياز او به ماساژ سايرقسمتهاي بدنش ادامه دهد.
هميشه بدن همسر خود را باعشق و حساسيت لمس كنيدو بياد داشته باشيد كه يك ماساژموفق فقط با لمس عاشقانه انجام ميشود.
چنين تصور كنيد كه عشق و علاقه از قلب شما به دستهايتان منتقل و از آنجا به بدن او هدايت ميشود.
اصول ماساژ شهواني:
1- بهتر است ماساژ روي يك پارچه نرم و لطيف و روي زمين انجام شود.تخت خوابهاي فنري براي اينكار مناسب نيستند.
2- براي انجام ماساژ بايد محيط شما راحت و امن بوده و نگران آمد و رفت سايرين ومزاحمت ديگران نباشيد.
3- دستهاي خود را تميز شسته و آنها را گرم كنيد.
4- مواظب باشيد كه روغن ماساژي كه استفاده ميكنيدخيلي گرم يا خيلي سرد نباشد.
5- ساعت مچي انگشتر و زيورآلات خود را خارج كنيدتا به پوست او آسيبي نرسد.
6- هميشه اول روغن ماساژ را روي دستهاي خودريخته بعد به بدن او بماليد.گاهي اگر روغن يا لوسيون ماساژ را مستقيما" روي بدن بريزيد آزاردهنده خواهد بود.
7- از شروع ماساژ تا پايان آن هيچوقت هردو دست خود را باهم از بدن او برنداريد.
8- هميشه با نرمي و صرف وقت ماساژ دهيد و هيچگاه عجله نكنيد.
روشهاي انجام ماساژ:
1- با استفاده از كف هردو دست بدن طرف مقابل را دايره وار ماساژ دهيد.
اين دايره را از مركز به خارج بكشيد و روي قسمتهاي استخواني بدن زياد فشار ندهيد.
ميتوانيد ماساژ را با نوك انگشتان يا كف دست انجام دهيد.
هميشه بدن او را به آهستگي ماساژ دهيد.
2- همسر شما به شكم دراز ميكشد وشما روي رانهاي او مينشينيد.
كف دست خود را روي باسن او گذاشته انگشتها را بطرف بالا(سرش) نگه داريد.
حالا با فشار بدن خود دستتان را روي پشت او بطرف سرش بالا ببريد .
هنگاميكه به گردن رسيديد دستها را بطرف شانه ها ببريد.شانه و بازو را بماليد و از آنجا به سمت باسن برويد و دوباره از اول شروع كنيد.
3- در يك طرف او بنشينيد و دستها را دوطرف ستون مهره ها بگذاريد و كمر او را به طرف لگن و ران بماليد.

اغلب مردان و زنان از اين نكته شكايت دارند كه از لحاظ ج ن س ي به رضايت كامل نميرسند بدون آنكه از خودشان بپرسندآنها ازرابطه جنسي چه ميخواهند وچرا به ارتباط جنسي نياز دارند.
در اولين قدم شما بايد بدن خود را بخوبي بشناسيد.
بدن خود را لمس كرده و آنرا نوازش كنيد تا بفهميد كه چه ميخواهيد.
در حين رابطه. جنسي شما ميتوانيد با صدا وتغيير قيافه خود همسر خود را راهنمايي كنيد يا اينكه دست او را بگيريد و روي قسمتهايي از بدنتان بگذاريد كه از تحريك آنها احساس لذت بيشتري ميبريد و به اين همسرتان را راهنمايي كنيد.
مواقعي هست كه گفتار كاربردي ندارند و شما بايد با رفتارتان با طرف مقابل ارتباط برقرار نماييد.
انسان نيازفراواني به لمس دارد و همين موضوع اهميت ماساژ را براي زوجها يا دختر و پسرها بيشتر ميسازد.
گاهي همين لمس بدن و ماساژ علاوه بر لذت زياد حتي ممكن است به ارگاسم نيز منجر شود.
فضاي محيط پيرامون نقش مهمي در ميزان رضايت شما از رابطه جنسي دارد.
شما معمولا" اتاق خواب خود را مطابق فانتزي هاي. جنسي تزيين ميكنيد.
يكي از مهمترين نكات محيط اطراف مسئله نور و روشنايي است.
ميتوانيد از آباژور يا چراغ خواب با نور كم استفاده كنيد.
لامپهاي پرنور و همچنين تلوزيون و هر وسيله پرسروصداي ديگري را خاموش كنيد.
بهتر است يك موزيك ملايم نيز پخش كنيد.
نوع پوشش و حتي رنگ لباس شما ميتواند براي طرف مقابل حاوي پيام و نكته خاصي باشد.پوشيدن يك سوتين قرمز كه از زيربلوز هم معلوم باشد ميتواند نقش مهمي در تحريك شوهر شما داشته باشد
براي راحتي بهتر است لباس نرم و كوتاه و به رنگ روشن بپوشيد.
لباس زير مرد بايد نرم و به شكلي باشد كه اندامهاي جنسي او در آن خوب جلب توجه كند.هنگامرابطه جنسي خود را تسليم احساستان كنيد و قبلاز انجام نزديكي از لمس بدن يكديگر و ماساژ لذت ببريد.
چند نكته مهم در مورد ماساژ شهواني:
1- با انگشت اشاره ومياني خود مانند يك مداد به سراسر بدن اوبكشيد.
2- قسمتهاي تحريك كننده بدن مثل آرنج و داخل رانها را غلغلك بدهيد.
3- انگشت خود را مانند روش اول روي بدن بكشيد ولي اين بار انگشتتان را مرتب از روي بدن برداشته و دوباره روي آن بگذاريدونقطه نقطه جلو برويد.
4- ...........
نكاتي در باره خيالپردازي هاي جنسي http://asheghi4u.blogsky.com
آخرين خيالپردازي جنسي كه داشتيد درمورد چه بوده است؟ تقريباً همه، آخرين خيالپردازي جنسي خود را در ذهنشان بازآفريني مي كنند يا خيلي از آنها ادعا مي كنند كه به هيچ وجه درمورد مسائل جنسي خيالپردازي نمي كنند و خيلي هاي ديگر هم ادعا مي كنند كه اين خيالپردازي ها فقط درمورد همسر خودشان است. اما، به احتمال خيلي زياد، همه افراد، خيالپردازي هاي ممنوعه جنسي داشته اند و حتي اينكار را به طور عادت هميشه انجام مي دهند. اما به ندرت پيش مي آيد كه كسي دوست داشته باشد درمورد اين خيالپردازي ها با ديگران صحبت كند.
خيالپردازيهاي ممنوعhttp://asheghi4u.blogsky.com
خيالپردازي هاي جنسي مسئله اي است كه ما ندرتاً درمورد آن با كسي صحبت مي كنيم، حتي با دوستان خيلي صميميمان. عميق ترين افكار جنسي ما آنقدر عجيب هستند كه درست نيست در مجالس رسمي درمورد آنها صحبت شود. اين خيالپردازي ها ممكن است نشاندهنده اين باشد كه اشكالي در روابط جنسي ما يا بدتر در خود ما وجود دارد اما تحقيقات نشان داده است كه داشتن خيالپردازي هاي جنسي، اگر براي همه لازم نباشد، مسئله اي كاملاً نرمال است و دركل بخشي از انسان بودن ما را تشكيل مي دهد و با داشتن آنها به هيچ عنوان نبايد برچسب گمراه يا فاسد به خودتان بزنيد.http://asheghi4u.blogsky.com
تحقيقات گسترده اي كه در اين زمينه انجام شده است نشان ميدهد كه تقريباً همه انسانها درمورد مسائل جنسي خيالپردازي مي كنند اما هيچكدام درمورد آن حرفي نمي زنند. برت كار، روانشناس، براي نوشتن كتاب خود “دنياي اسرارآآميز خيالپردازي هاي جنسي”، روي ??،??? مرد و زن تحقيق كرده است. او درمورد تعدد و تكرار و همچنين محتواي خيالپردازي هاي آنها سوال كرده و دريافته است كه نه نفر از هر ?? نفر آنها، خيالپردازي جنسي داشته اند. باور او بر اين است كه افراد باقيمانده هم اين خيالپردازي ها را داشته اند اما جرات پذيرفتن آن را نداشته اند.
حتي آندسته از ما كه قبول مي كنند كه خيالپردازي جنسي دارند، تمايلي براي حرف زدن درمورد آن ندارند. ??% از شركت كننده هاي تحقيق هيچوقت خيالپردازي هاي خود را با كسي درميان نگذاشته اند. باابنكه بعضي خيالپردازي هاي بهتر است همان ناگفته باقي بماند—مثل اينكه به همسرتان بگوييد وقتي با او نزديكي مي كرده ايد در خيالتان به همسر قبليتان فكر مي كرده ايد—اما ما هيچوقت هم درمورد فرارهاي جنسيمان در اين خيالپردازي ها با دوستانمان صحبت نمي كنيم. خيالپردازي جنسي جزء مسائل ممنوعه است.http://asheghi4u.blogsky.com
احساس خجالت ناشي از خيالپردازي هاي جنسي ممكن است به خاطر تصور نقش خيالپردازي در زندگي ما باشد. در دهه نود، خيلي از روانكاوان خيالپردازي هاي جنسي پيچيده را به خاطر اميال و شهوت هاي پيچيده دانسته است. خيالپردازي هاي عجيب و غريب معمولا به عنوان يك آسيب مورد درمان قرار مي گرفتند.http://asheghi4u.blogsky.com
اما امروز مي دانيم كه خيالپردازي ها ديگر يك آسيب شناخته نمي شوند. اين خيالپردازي ها به ما اين امكان را مي دهد به چيزهايي فكر كنيم كه درواقعيت انجام نمي دهيم يا چيزهايي كه قبلاً انجام داديم و دوست داريم را دوباره انجام دهيم. علاوه بر اين، خيالپردازي با بالا بردن ميل و تحريك جنسي، مي توانند براي روابط جنسي ما هم مفيد باشند.
رابطه جنسي مطمئنhttp://asheghi4u.blogsky.com
دكتر كار همچنين دريافته است كه گاهي اوقات خيالپردازي ها راهي براي برگرداندن يك خاطره منفي دوران كودكي به مثبت است.. به اين ترتيب، خيالپردازي مي تواند يك مكانيزم عادت كردن و كنار آمدن باشد. اما حتي اگر درمورد سوءاستفاده هاي جنسي هم خيالپردازي كنيد، لزوماً به اين معني نيست كه دوست داريد آن سوءاستفاده ها دوباره اتفاق بيفتد. ذهن ما مكاني بسيار امن و مطمئن براي امتحان كردن كارهاي جديد بدون آسيب ديدين از آن است. مايكل بادر، در كتاب خود “تحريك جنسي” منطق اسرارآميز خيالپردازي هاي جنسي” مي نويسد: “امنيت و اطمينان مسئله اي كليدي در باز كردن مفهوم خيالپردازي هاي ماست
اصول اوليه در برقراري يك رابطه سالم جنسي NORMAL SEX
اواخر ماه گذشته در تالار اصلي همايش‌هاي بيمارستان ميلاد كنفرانسي برگزار شد با اين عنوان: نرمال سكس!
مي‌شد حدس ‌زد اين بار هم پاي همايشي در ميان است كه با يك فيلم آموزشي شروع مي‌شود و با چند مقاله خشك علمي به پايان مي‌رسد اما خوشبختانه اين بار، اين‌طور نبود. دكتر مجد، روان‌پزشك و سخنران اصلي جلسه، حرف‌هايش را در زمينه <نرمال سكس=""> آن قدر ساده و روزمره به زبان آورد كه همه توانستند حرف‌هايش را درك كنند و با او ارتباط برقرار كنند، به نحوي كه جلسه پرسش و پاسخِ بعد از سخنراني نزديك به يك ساعت طول كشيد. آنچه در پي مي‌آيد، بخشي از صحبت‌هاي دكتر مجد، عضو هيئت علمي دانشگاه علوم پزشكي ايران، در اين جلسه‌است. جاي چنين همايش‌هايي و چنين آموزش هايي در كشور ما بسيار خالي است..‌
يك سوال مهم:‌ ما بايد مسايل جنسي را از چه كساني ياد بگيريم؟ از پدر و مادرمان؟ دوستانمان؟‌ مگر آنها چقدر در اين زمينه تخصص دارند؟ مگر آنها اطلاعاتشان را در اين زمينه از چه كساني گرفته‌اند؟ آيا از كساني به جز پدر و مادرشان و يا دوستانشان؟ نه! من واقعا تاسف مي‌خورم كه ما متخصصان داريم در اين مملكت زندگي‌ مي‌كنيم،‌ آن‌وقت بسياري از هموطنانمان نمي‌دانند كه اين خصوصي‌ترين و مهم‌ترين اطلاعات زندگي ماديشان را بايد از كجا و چطور به دست بياورند؟ تاسف مي‌خورم كه بسياري از هموطنانمان نمي‌دانند رفتار جنسي بهنجار يعني چه؟ و افتخار مي‌كنم كه آموزگار مسايل جنسي ام.‌
يادم هست كه سال 1362 به پيشنهاد امام جماعت يكي از مساجد يافت آباد در خصوص آموزش‌هاي اوليه مسايل جنسي در مسجد سخنراني كردم. آن روز، بعضي‌ها در اوايل صحبتم خيلي خشمگين به من نگاه مي‌كردند، اما در اواخر جلسه احساس كردم كه همه نگاه‌ها صميمي‌تر و همراه‌تر شده و حتي در انتهاي جلسه از من تشكر كردند و تشويقم كردند كه اين كار را ادامه بدهم. حقيقت اين است كه حتي از نظر مذهبي هم ما مكلفيم كه تمام تعاليم جنسي را قبل از ازدواج ياد بگيريم. اين حرف من نيست، حديثي است از امام صادق (ع.) تعاليم جنسي اين امام بزرگوار در احاديث پراكنده، آن‌قدر جامع و مدرن است كه مي‌شود يك مكتب آموزش مسايل جنسي را از آنها استخراج كرد. ‌

گرميجات؟!‌ خيالتان را راحت كنم: گردو، پسته، بادام و ساير گرميجات هيچ ارتباطي با غريزه جنسي ندارند. اگر قرار بود تمام مسايل و مشكلات جنسي با پسته و گردو حل بشود،‌ بنده و امثال بنده به جاي اين كه 27 سال مداوم درس بخوانيم و امتحان بدهيم و زحمت بكشيم،‌ مي‌رفتيم مغازه گردوفروشي باز مي‌كرديم!‌
خيالتان را از مسئله مهم‌تري هم راحت كنم:‌ مسئله ارتباط زناشويي، ربط چنداني به دستگاه تناسلي هم ندارد. نظام جنسي ما توسط مركزي در مغزمان كنترل مي‌شود و همين مركز است كه تمام سيستم‌هاي تناسلي را به حركت درمي‌آورد. محل اين مركز در مغز مياني و در سيستم ليمبيك است. لابد تجربه كرده‌ايد كه همه‌مان وقتي كه افسرده‌ايم يا وقتي اضطراب داريم و يا وقتي كه عصباني هستيم، ديگر ميل جنسي نداريم. چرا؟ چون فرمانِ ميل و ارتباط جنسي بايد از بالا صادر شود، از مغز. و طبيعتا اين فرمان در حالت افسردگي، اضطراب و عصبانيت صادر نمي‌شود. ‌
بعد از مغز، همه چيز در كنترل هورمون‌ها و غدد مترشحه داخلي است: هيپوفيز، هيپوتالاموس، تيروييد، آدرنال، بيضه و تخمدان. هر كدام از اينها كه نام بردم، اگر مشكلي پيدا كنند، ما در مسايل جنسي‌مان به مشكل خواهيم خورد. بعد از هورمون‌ها، نوبت به ژنتيك مي‌رسد. يعني اشكالات ژنتيكي هم مي‌تواند منجر به اشكالات جنسي شود. آنچه بعد از ژنتيك اهميت دارد، سيستم خوني بدن است. اگر كم‌خوني داشته باشيم يا اگر دچار تالاسمي باشيم، در روابط جنسي‌مان مشكل خواهيم داشت. بيماري‌هاي عفوني مثل سل و بيماريهايي نظير ديابت هم مي‌توانند ارتباط جنسي‌مان را دچار اختلال كنند.
اگر دقت كرده باشيد، مي‌بينيد كه تا اين جاي كار، هيچ اسمي از دستگاه تناسلي به ميان نياورده‌ام چون اهميت آنها در روابط زناشويي خيلي كمتر از آن چيزي است كه عموم مردم تصور مي‌كنند. حقيقت اين است كه آلت جنسي براي برقراري يك ارتباط جنسي سالم در رديف ششم اهميت قرار دارد.

احساسات مثبت
براي يك ارتباط زناشويي سالم و بهنجار، آموزش مسايل جنسي قدم اول است اما قدم دوم، داشتن احساسات و عواطف مثبت نسبت به همسر است. بايد همسرتان را صميمانه دوست داشته باشيد. معالجه احساسات منفي البته كار آساني نيست. من سال‌هاست كه مشاور ازدواجم و گه‌گاه با خودم فكر مي‌كنم كه اي‌كاش ما زوج‌هاي ايراني 15 يا 20 سال با هم نامزد بمانيم و فقط يك سال ازدواج كنيم! چراكه به وفور ديده‌ام كه بلافاصله پس از آن امضاي كذايي، خيلي چيزها به هم مي‌ريزد. به هر حال، اگر زن و شوهر نسبت به هم احساس مثبتي نداشته باشند در روابط زناشوييشان مشكل خواهند داشت. ‌
بيشتر مردان، طالب زناني هستند كه قابليت‌هايشان را تاييد كنند و قبولشان داشته باشند. توصيه من به تمام خانم‌ها اين است كه از تاييد همسرتان غافل نشويد و به قول معروف، تحويلش بگيريد. اين كار براي همسرتان هم تاثيرات مثبت جسمي در پي دارد، هم تاثيرات مثبت روحي. ‌
اتاق خواب
اتاق خوابي كه قرار است ارتباط جنسي در آن صورت بگيرد، نقش مهمي در سلامت اين ارتباط ايفا مي‌كند. در اتاق خوابي كه آدم به اضطراب مي‌افتد، نمي‌شود يك ارتباط جنسي سالم و آرامش بخش داشت. محيط مورد نظر بايد از هر حيث كاملا امن باشد. اضطراب شايع‌ترين عاملي است كه در سيستم‌هاي گيرنده مغزي اختلال ايجاد مي‌كند. ‌نكات ديگري را هم بايد در ساخت و تزيين اتاق خواب مد نظر قرار داد. از جمله اين‌كه: رنگ اتاق خواب بايد حتما روشن باشد، نور اتاق بايد كافي باشد، آينه بايد حتما وجود داشته باشد و بهتر است كه يك موزيك ملايم و بدون كلام هم گوش‌تان را نوازش بدهد چرا كه در اين شرايط، مغزتان براي يك ارتباط جنسي سالم، آماده‌تر مي‌شود. ‌
بدآموزي‌هاي جنسي
آموخته‌هاي غلط و غيرعلمي را بايد از ذهنمان بيرون بريزيم. خيلي از دختران ما اين حرف غلط را از بزرگترهايشان شنيده‌اند كه مردها پس از رابطه زناشويي نسبت به همسرشان سرد مي‌شوند يا از آنها دوري مي‌كنند و امثال اين حرف‌ها. اين مسئله، بسيار شايع و مهم است. من دختران زيادي را ويزيت كرده‌ام كه به خاطر همين آموزش نادرست، هنگام اولين آميزش جنسي با همسرشان، آنقدر خودشان را منقبض كرده‌اند و به خودشان فشار آورده‌اند كه دچار واژينيسموس شده‌اند.‌
تصورات نادرست مردان هم در خصوص مسايل جنسي، خيلي رايج و البته تاثيرگذار است. بسياري از مردان انتظار دارند كه در اولين ارتباط جنسي با همسر‌شان، پرده ضخيمي را به عنوان پرده بكارت به چشم خودشان ببينند! و يا انتظار دارند كه در اولين ارتباط جنسي‌ با همسرشان، خونريزي شديدي را شاهد باشند. اما حقيقت اين است كه پرده بكارت درست مثل مخاط لب، نازك و ظريف است و آن خون هم كه شنيده‌ايد- اگر وجود داشته باشد - چند قطره بيشتر نيست. خلاصه اين كه تصورات نادرست و آموزش‌هاي غلط در اين خصوص فراوانند و تاثيرات ذهني نامطلوبي به بار مي‌آورند. ‌

بهداشت جنسي‌
زن و شوهر قبل از تماس جنسي بايد يك دوش كامل بگيرند و خودشان را خوشبو كنند. استفاده از صابون خوشبو كننده به همين دليل اهميت دارد. موهاي زايد تناسلي بايد حتما تراشيده شود و سيستم‌هاي تناسلي را هم بايد حتما شستشو داد، ترجيحا با 200 سي سي آب ولرم و يك قاشق ساولن مايع.
پس از رعايت بهداشت، نوبت به آرايش مي‌رسد، آن هم يك آرايش كامل. اين فرهنگ، حتي از نظر علمي هم، صحيح نيست است كه خانم‌ها بيرون از منزل آرايش داشته باشند اما درون منزل و در مقابل همسرشان تصور كنند كه از اين كار بي‌نيازند.
توصيه مي‌كنم كه زن و شوهر، عطر و اودكلنشان را هم زود به زود عوض كنند. اصلا خوب نيست كه آدم براي يك مدت طولاني، مثلا سي سال، فقط از يك نوع خوشبوكننده استفاده كند. شايد همسرتان با عطر و اودكلن تازه‌تان ارتباط بهتري برقرار كند. بعد از رعايت تمام اين مراحل، مغازله و معاشقه آغاز مي‌شود. ‌
بهترين حالات جنسي براي زوجين
يكي از چالش هاي متعدد آقايون اين است كه در روابط جنسي خود با همسرشان چه حالتي را انتخاب كنند. بزرگترين ترس آنها اين است كه خانمشان از آن وضعيت هميشگي خسته شده و درنتيجه ميل و علاقه خود را به رابطه جنسي با آنها از دست بدهد. پس سوال اين است كه بهترين مواضع و جايگاه هاي جنسي چه مواضعي است؟يكي از چالش هاي متعدد آقايون اين است كه در روابط جنسي خود با همسرشان چه حالتي را انتخاب كنند. بزرگترين ترس آنها اين است كه خانمشان از آن وضعيت هميشگي خسته شده و درنتيجه ميل و علاقه خود را به رابطه جنسي با آنها از دست بدهد. پس سوال اين است كه بهترين مواضع و جايگاه هاي جنسي چه مواضعي است؟
بهترين راه براي توضيح مسئله اين است كه چه كارهايي را نبايد انجام بدهيد. با به ياد داشتن اين، به ? مورد از اشتباهات آقايون در مسائل جنسي اشاره مي كنيم تا شما ديگر مرتكب آنها نشويد
.اشتباه اول: تقليد همه چيزهايي كه در فيلم هاي پورنو مي بينيد.اين مي تواند بزرگترين اشتباه آقايون در مسائل جنسي باشد. مردان بي تجربه ممكن است تصور كنند كه فيلم هاي پورنو مي تواند الگوي خوبي برايشان باشد اما با واقعيت مسئله آشنا نيستند. مشكل اينجاست كه آن دسته فيلم ها تلاش مي كنند كه صحنه خوبي را براي بيننده بسازند نه اينكه لذت و ميل هنرپيشه ها را بيشتر كنند.و درواقع، يكي از بدترين راه هاي تحريك اندام جنسي خانمها، زماني است كه وي پاهايش را روي شانه هايتان بگذارد. در اين حالت كه لگن او آنقدر به عقب خم شده است، ممكن است در گردنه رحم احساس درد كند. همچنين اين وضعيتي است كه فشار زيادي به زن وارد مي كند.
اشتباه دوم: تلاش زياد براي نينداختن وزنتان روي زن، در هر وضعيتبراي خانم ها رابطه جنسي راهي براي نزديكتر شدن به آقايون است. وقتي وزنتان را روي بدن او مي اندازيد او لذت زيادي مي برد. پس دفعه بعد كه با همسرتان رابطه جنسي برقرار مي نماييد سعي كنيد وزنتان را بيشتر روي او بيندازيد. همانطور كه مي بينيد، طي رابطه جنسي، تقريباً همه خانم ها از اينكه بدن مردشان به بدن آنها بچسبد بسيار لذت مي برند.اما چه مقدار از وزنتان را بايد روي آنها بيندازيد؟ آنقدر كه بعد از تمام شدن رابطه جنسي خانمتان نگويد احساس مي كند كه تريلي از روي او رد شده و صافش كرده! حد و مرز را نگه داريد. چون اگر به مدتي طولاني همه وزنتان را روي او بيندازيد براي او دردناك خواهد بود. اما واقعيت اين است كه اكثر خانم ها دوست دارند كه طي رابطه جنسي كمي از وزن همسرشان روي آنها بيفتد
.اشتباه سوم: اينكه وقتي همسرتان روي شماست، اجازه بدهيد همه كارها را او انجام دهد.تقريباً براي همه خانم ها، رابطه جنسي عملي پويا است. به همين خاطر اگر شما هم بي حركت باشيد و هيچ كاري انجام ندهيد، رابطه جنسيتان كاملاً برهم خواهد خورد و مفهوم رابطه جنسي براي او تغيير خواهد كرد. صحبت هاي تحريك كننده و آرام در حين رابطه جنسي نيز تاثير شگفت انگيزي خواهد داشت كه نبايد از آن غافل شويد.
اشتباه چهارم: منفعل بودنخيلي از آقايون انواع كتاب هاي”آقايوني مريخي” را خوانده اند و به همين خاطر تصور مي كنند كه زن ها دوست دارند كه همه چيز را به او بسپاريد و براي هر كاري كه مي خواهيد بكنيد اجازه بگيريد. به جاي اين روش فقط هر كاري كه مي خواهيد را انجام دهيد. حتي وقتي مي خواهيد حالتتان را تغير دهيد، خشن رفتار كنيد و به اينطرف و آنطرف پرتابش كنيد و مطمئن باشيد كه عاشق اين رفتارتان خواهد شد. اصلاً نگرانش نباشيد. اگر چيزي اتفاق بيفتد كه همسرتان دوست نداشته باشد، مطمئناً به شما خواهد گفت.
اشتباه پنجم: تصور اينكه حالت هاي عجيب و غريب بهتر عمل مي كندلازم نيست معكوس از سقف آويزان شويد و كاري ديوانه وار انجام د هيد. فقط طبيعي باشيد. قديميترين حالت رابطه جنسي (مرد روي زن خوابيده) براي اكثر افراد بهترين حالت رابطه جنسي است.
حالت هاي عجيب و غريب فقط بدنتان را خسته مي كند و روحيه تان را هم برهم مي زند چون گمگشتگي در اين حالت ها هم زياد اتفاق مي افتد و نمي دانيد دستتان را كجا بگذاريد و پايتان را كجا
خيلي از ما از يك سكس عالي محروم هستيم، نه فقط بدين خاطر كه نميدانيم چگونه به شريك خود بگوييم كه چه چيزي دكمه هاي لذت ما را فشار ميدهد، بلكه بدين خاطر كه هميشه مطمئن نيستيم اين دكمه ها كدامند . شايد به همين دليل است كه يك مطالعه جديد نشان مي دهد كه 20 درصد از زنان جوان مشكل تحريك شدن دارند و 26 درصد توانائي رسيدن به ارگاسم را ندارند.
مؤلف كتاب ”راهنماي كامل براي سكس خارق العاده “ خانم Sari Locker ميگويد: ”مطمئن باشيد، همه ما دوست داريم آقايان خودشان بدانند چگونه ما را لمس كنند، بليسند، و نوازش كنند . در اين صورت مجبور نخواهيم بود تحريك شدن خود را به آنها توضيح دهيم . اما نميتوانيد انتظار داشته باشيد حتي با تجربه ترين مردها ذهن شما را بخوانند . شما ناچاريد بر ناشي گري خود غلبه كنيد، از سكس لاي پتوي خود دست برداريد، و به او نشان دهيد كه چگونه شما را ارضا كند.“
به همين خاطر ما با متخصصين و مردان و زنان حقيقي مشورت كرده ايم تا راهنماي كامل سكس را به شما ارا ئه كنيم . با خواندن اين راهنما به ترفند هائي پي مي بريد كه كيفيت سكس شما را از حالت نه خوب و نه بد درآورده و ارتقاء مي دهد، راههاي سكسي كه شما ميتوانيد او را به خواسته هاي خود راهنمائي كنيد.
حالتي كه شما را به لرزش وامي دارد از هيجانات قبل از سكس پرهيز كنيد: مردان و زنان راههاي مختلفي براي گرم شدن دارند . دكتر Laura Berman متخصص كلينيك سلامت سكسي زنان در مركز پزشكي دانشگاه بُستن مي گويد :
زنان از نواحي تحريك كنند? خود آگاهند – پشت پاها، گردن، و پشت گوشها – و معمولا نياز دارند كه اين نواحي تحريك شود تا بتوانند براي عمل جنسي به اندازه كافي آماده شوند.
از طرف ديگر مردان بيشتر روي تحريك از طريق آلت جنسي تمركز مي كنند – آنها اغلب
نميدانند كه شريكشان به چه ميزان نوازش قبل از آميزش نياز دارد و تنها به دخول مي پردازند.“
بنابراين چگونه مي توانيد از حصول اين نوازش ضروري قبل از سكس اطمينان حاصل كنيد؟
از او بخواهيد نوازش ”چرخشي“ براي شما انجام دهد؛ اين توصيه Lou Paget مؤلف كتاب ”چگونه يك عاشق خوب باشيم “ است، او مي گويد : ”براي استفاده از اين ترفند زيركانه، او بايد به آرامي و نرمي، دايره ها و موجهائي را روي بازوها، گردن، كف دستها، و ديگر نقاط حساس بدنتان بكشد . اين نوازش چرخشي، عصبهاي زير پوست شما را بيشتر از وقتي تحريك مي كند كه او فقط انگشتانش را در يك خط مستقيم بالا و پايين مي برد.“
خانم Caitlin Barnes 25 ساله و همسرش از اين تكنيك گرم كردن چرخشي استفاده ، ميكنند تا براي شبي آرام و پر از لذت مهيا شوند . او ميگويد : ”پس از آزمايش كردن انواع سرعتها و جهت ها، متوجه شدم كه بيشترين تحريك وقتي اتفاق مي افتد كه همسرم دايره هائي را روي سينه هايم ميكشد – كه به تدريج به نوك سينه ها نزديك و نزديك تر ميشوند . او همچنين حركته اي دوار بسيار ظريفي با يك نوك انگشت روي چوچوله ام انجام مي دهد . بعد از چند دقيقه از اين لذت فراوان، هر دوي ما براي مرحله بعدي رابطه جنسي آماده هستيم.“
سه نشانه اي كه مرد بايد از آنها صرفنظر كند
بدن زيباي يك زن مي تواند مثل يك پازل گيج كننده باشد، حتي براي خودش . فرض كنيد
براي يك مرد چقدر سخت است كه سعي ميكند رابطه جنسي را هدايت كند در حاليكه شما ميدانيد او شديدا نيازمند كمك از جانب شماست .
خانم Kelly Owens يك وكيل 30 ساله، ميگويد: ”وقتي ما تازه روابطمان را شروع كرده بوديم، همسر من به اين نتيجه رسيد كه من از اينكه سينه هايم را ميخورد خوشم نمي آيد چون هميشه بعد از چند دقيقه كه آنها را مي خورد اصلا تحريك نميشدند .
در نتيج? همين بد تعبير كردن واكنش هاي من، او بوسيدن و فشار دادن سينه هاي مرا كنار
گذاشت- همان كارهائي كه من خيلي دوست داشتم . عاقبت، مجبور شدم به او بگويم كه تحريك شدن يا نشدن آنها لزوما به اين معني نيست كه اين كار براي گرم كردن من بي فايده است.“
Julia Crandall خانم دانشجوي حقوق و 26 ساله خاطر نشان ميكند : ”عادت داشتم كه وقتي ، همسرم مشغول ليسيدن واژنم بود، خودم را منقبض مي كردم . او فكر ميكرد كه من ميخواهم ديگر ادامه ندهد و بهمين دليل به تحريك من پايان ميداد، و من التماسش مي كردم كه ادامه بدهد .
بالاخره مجبور شدم كه به او بگويم دليل اينكه منقبض ميشوم اين است كه دارم به اوج لذت مي رسم نه اينكه از آن خسته شدم.
آخرين واكنش فيزيكي كه مرد شما بايد با احتياط تفسيرش كند ميزان آب روان كننده اي است كه بدن شما توليد مي كند . متخصصان مي گويند كه ميزان خيسي شما لزوما نشان دهنده درجه آمادگي شما براي سكس نيست، و نيز حقيقت دارد كه گاهي اوقات بدون اينكه بدنتان آماده باشد اين مايع توليد ميشود . خانم دكتر Berman متخصص سكس توضيح مي دهد : ”بسياري از مرداني كه با آنها گفتگو كردم فكر مي كنند كه چون شريكشان خيس شده است، وقتش رسيده كه به سراغ اصل كار بروند.“
آخر كلام اينكه به مردتان بگوئيد كه اول نشانه هاي شفاهي و لامسه اي شما را در نظر بگيرد وبعد به واكنشهاي بدني توجه كند.
دو كاري كه مرد بايد همزمان انجام دهد
HeidiCohen خانم 25 ساله و طراح دكور، در مورد روش پيش آميزش Foreplay)) همسرش پل توضيح مي دهد :
”حركات پيش آميزش پُل يا ناقص بود يا منجر به تصادم ميشد – گاهي اوقات وقتي روي من مي رفت به اوج لذت ميرسيدم، بقيه وقتها فقط زبانش مرا بي حس مي كرد.“ اين خانم مشكل پيش آميزش را بدين گونه حل كرد كه مردش را تشويق كرد تا دو حركت را در يك زمان انجام دهد - در اينجا گفته هاي دكتر Berman ميتواند در جهت ايجا د ارگاسم جادوئي مؤثر باشد چون سبب تحريك مركب ميشود . او توضيح مي دهد : ”تركيب دو
احساس مختلف – نرمي دهان بعلاوه نوازش انگشتانش – واقعا براي اكثر زنها حركت لذت بخشي است.“
اما اگر فكر مي كنيد آنقدر اعتماد بنفس داريد كه نوع معاشقه اي كه دوست داريد را با صراحت طلب كنيد، از اين استراتژي سكسي زيركانه استفاده كنيد كه توصيه خانم Pagetمي باشد :
”انگشت سبابه مرد خود را داخل دهانتان گذاشته و به آرامي بمكيد، دقيقا همان روشي را بكار ببريد كه دوست داريد او با زبانش براي شما انجام دهد . بگوئيد اين همان چيزي است كه من دوست د ارم تو با بين پاهاي من انجام دهي و خارق العاده خواهد بود اگر تو همزمان با انگشتانت مرا نوازش كني.“
كلماتي كه معجزه مي كند
صحبتهاي زير بالشي بدرد نخور را فرامش كنيد . زباني كه واقعا قايق سكسي مرد شما را شناور مي كند – با كمال شگفتي – تعريف كردن همراه با احس اس شهوت از عملكرد اوست . عباراتي نظير”خوشم مياد “ ؛ ”واي، خداي من “ ؛ و مختصر و مفيد ”آره، آره، آره “ خيلي خوب جواب ميدهد زيرا اين محاوره سكسي باعث ميشود مرد به حالت شما پي ببرد بدون آنكه مجبور باشد از شما بپرسد .
خانم Locker توضيح ميدهد : ”مردان در ارضا كردن بسيار سختكوش هستند . وقتي او بداند دنياي شما را به جنبش درآورده، باور كنيد، حاضر نخواهد شد آنرا متوقف كند و حركتهاي موفقيت آميزش را براي دفعه بعد به خاطر خواهد سپرد.“
تحسين زباني شما همچنين نشان ميدهد كه در مورد لخت بودن با او چقدر مشتاق هستيد .
Beth Watchs خانم 28 ساله و نويسنده توضيح مي دهد : ”من جيغ مي زنم، فرياد مي كشم، گريه و ، زاري مي كنم، ناله مي كنم و حتي يك دفعه به تخت مشت زدم . تمام اين راهنمائي هاي زباني من باعث مي شود شوهرم به حركاتي كه من خيلي دوست دارم ادامه دهد.“
بالا بردني كه شما را به اوج مي برد
Kathy Grimm خانم روانشناس 28 ساله مي گويد : ”رسيدن به ارگاسم از طريق دخول ، خانم هميشه براي من دست نيافتني بود . من و شوهرم موقعيتهاي سكس زيادي را آزمايش كرديم اما هيچ راهي پيدا نكرديم كه به هر دوي ما كمك كند . معمولا شوهرم آنقدر فرو مي كرد كه ديگر توانش به پايان مي رسيد و نمي توانست ادامه بدهد اما من همچنان ارضا نميشدم.“
اين خانم تنها نيست . بر طبق يك مطالعه، 70 درصد از زنان جوان قادر به رسيدن به اوج لذت از طريق دخول آلت نيستند . راه حل اين است : هر دو بدنهاي خود را در وضعيت مطلوب براي لذت بردن قرار دهيد دكتر Berman ميگويد : ”زن بايد در موقعيتي قرار بگيرد تا لگن خاصره تحت زاويه اي قرار گيرد كه وقتي مرد آلتش را فرو مي كند، موضع
G-spot) G ) در بدن زن تحت مالش قرار گيرد .براي خيلي از زنها، دراز كشيدن به پشت در حالت (missionary) و قرار دادن چند بالش زير باسنشان اين زاويه مطلوب را ايجاد مي كند.
( حالت missionary يا سنتي، همان حالتي كه اكثر زوجهاي دنيا از آن استفاده ميكنند و مخصوصا بين خانمها طرفداران زيادي دارد . در اين حالت زن حالت مفعول دارد و به پشت دراز مي ك شد و مرد روي او قرار مي گيرد و آلتش را در او فرو مي كند . اين حالت چون امكان تماس رو رد رو بين زوجين را فراهم ميكند بسيار مورد علاقه زوجهاي جوان است.)
اما اين فقط زاويه دخول شما نيست كه روي رسيدن يا نرسيدن شما به ارگاسم تاثير مي گذارد .
دكتر Berman توضيح مي دهد : ”انجام اين موضوع به ميزان تنگي شما در سكس نيز مربوط ميشود .
تمرينات Kegel ماهيچه هائي را كه از جريان ادرار به هنگام دخول مرد جلوگيري مي كنند منقبض و آزاد مي كند و باعث ميشود كانال واژن شما جمع تر شده و يك احساس فشار ناگهاني روي آلت مرد ايجاد مي كند .“ همچنين تنگي شما ميتواند آلت مرد را به نحوي هدايت كند كه مستقيما مركز عصبي G را در شما تحريك كند . نتيجه اينكه ” به نقل از دكتر Berman ارگاسمي شديد حتي براي زناني كه تا به حال از طريق دخول آلت به اوج لذت نرسيده اند امكانپذير خواهد بود .“ بدين ترتيب هر دو استراتژي فوق يعني بالا بردن لگن خاصره و تنگي واژن ميتواند به شما و شريكتان كمك كند به هدف نهائي آميزش يعني ارگاسم همزمان دست پيدا كنيد . چرا؟ چون با انجام Kegel شما كنترل بيشتري روي شهوت خود پيدا خواهيد كرد و تنگي شما فرو كردن سريع او را كندتر خواهد كرد و در عين حال موضع G شما نيز تحريك خواهد شد.
بعلاوه افزايش توليد اسپ.رم در بيضه ميتواند ميل جنس.ي شما را هم بيشتر سازد.
راه هاي افزايش مايع مني :
?- ترك سيگار:سيگار علاوه بر تمام مضراتي كه دارد،مقدار اسپ.رم شما را كاهش ميدهد.گاهي مقدار اسپ.رم افراد سيگاري حدود??درصد كمتر از سايرين است.
?- لباس زير راحت و گشاد بپوشيد:علت اينكه بيضه ها درون كيسه اي خارج از بدن قرار دارند اين است كه بايد دماي آنها چند درجه خنك تر از دماي بدن باشد.بهمين خاطر پوشيدن لباس زير و شورت تنگ كه بيضه ها را به بدن شما ميچسباند كار مناسبي نيست.اگر بتوانيد بهتر است شبها لخت بخوابيد.
?- تغذيه مناسب داشته باشيد:بدون شك بعضي از غذاها روي توليد مايع مني اثر دارند.غذاهايي كه چربي كم و كربوئيدرات و پروتئين فراوان دارند بعلاوه سبزيجات وغلات موجب تقويت مني ميشوند.ورزش به همراه تغذيه سالم، باعث تضمين سلامتي شما ميشود.
?- پرهيز از خود ارضائي :هرچقدر تعداد دفعات انزال شما بيشتر باشد حجم و غلظت مني شما كمترخواهد شد.
?- اجتناب از مصرف مشروبات الكلي:الكل به علت اثر روي كبد باعث افزايش سطح هورمون استروژن(هورمون زنانه) در بدن شده و كاهش ميل جنسي و مقدار مايع مني را بدنبال دارد.
?- تمرين حركات ورزشي كجل:هرچند اين تمرينات اثري روي مقداراسپ.رم ندارد،ولي به كمك آن ميتوانيد قدرت پرتاب مني خود را بيشتر كنيد و لذت بيشتري از انزال ببريد.
?- ويتامين ها و مكملهاي غذايي:ماري ژوانا و بعضي داروها موجب كاهش اسپرم ميشوند.
در مقابل مكمل هاي غذايي طبيعي هم هستند كه توليد مني را بيشتر مي كنند. مانند:
كارنيتين: در گوشت قرمز و شير وجود دارد.
آرژينين: در آجيل،كنجد،تخم مرغ و گوشت وجود دارد و تقويت كننده مني است.
ويتامين ايي و سلنيوم: اين دو ماده نيز باعث افزايش توليد مني ميشوند.
آنچه خانمتان در همخوابي انتظار دارد
مردان زيادي همواره اين سوال را مطرح ميكنند كه چه كاري بايد انجام دهند تا دفعات رابطه جنسي با همسرشان را افزايش دهند . آنچه كه آنها درك نمي كنند اين است كه با ايجاد چند تغيير كوچك ،ممكن است قادر باشند نه تنها دفعات بلكه كيفيت اعمال جنسيشان را نيز افزايش دهند.
آنها خود به ما ميگويند چه كار كنيم ! از بسياري از خانمها سؤال شد كه مايلند چه تغييراتي در همسرشان و اعمال جنسي او روي دهد تا به آنها در آميزش كمك كند .
در اينجا آنچه كه اين زنان عنوان كردند را بدون هيچگونه دسته بندي خاص بيان مي كنيم:
معاشقه ناكافي
يك لحظه صبر كنيد، اين آن چيزي نيست كه شما فكر ميكنيد … بسيار خوب، تا حدودي هست . تنها بدانيد هر زني در دنيا آرزو مي كند اي كاش مردش زماني را براي تحريك او تا آخرين سطح ممكن صرف كند . اما اين فقط شامل بوسيدن دهان و گونه هايش نمي شود. زنان مايلند براي انها وقت بيشتري صرف كنيد عموما اكثر مردان رابطه جنسي را فقط دخول ميدانند اين در صورتيست كه زنان بيشتر تمايل به معاشقه ، نوازش و ساير اعمال را دارند چون زنان ديرتر از مردان تحريك ميشوند و اكثر مواقع تا مرحله تحريك زنان اغاز ميشود مرد ارضاء شده و پس از ارضاء شدن كم محلي كرده و انگار نه انگار .
از اين بيشتر، آيا سعي كرده ايد حتي يكبار تا حالا وقتي براي قدرداني از همسرتان بگذاريد . اين لزوما به اين معني نيست كه مثلا برايش طلا و جواهر بخريد، بلكه تنها به او بگوئييد كه چقدر زيباست يا شيوه راه رفتن وي براي شما تحريك كننده است.
بعلاوه، اگر شما هميشه با وي مثل يك خانم رفتار مي كنيد، بدين ترتيب او را وادار خواهيد كرد هر چيزي باشد جز انساني با خواهشهاي جنسي در اتاق خواب . در بيرون اتاق خواب يك جنتلمن باشيد، بي هيچ بهانه اي او را با تمام احساس ببوسيد و وادارش كنيد كه به همان مهمي كه شما فكر مي كنيد هست ، احساس كند ، بي آنكه خواسته باشيد ،او با شما مانند يك سلطان رفتار خواهد كرد.
اكثر مردها فقط و فقط به خواسته هاي جنسي خود فكر ميكنند و خواسته هاي جنسي همسرشان را ناديده ميگيرند فراموش نكنيم كه رابطه جنسي بر ساير رفتارهاي زناشوئي تاثير گذار است و گاهي وقتها ما با مشكلاتي روبرو مي شويم كه علت انرا نميدانيم اما هنگام مراجعه به مشاور و ريشه يابي متوجه مي شويم كه رابطه از كجا مشكل دارد .
مردان موجوداتي هستند ذاتا خشن، دليل اين خشن بودن را ميتوان در تاريخ جستجو كرد، وقتي كه مردان از قديم الايام ( نه حالا در عصر فمنيسم ! ) وظيفه داشتند تا كارهاي سخت را انجام بدهند، درنتيجه نياز به روحيه و جسمي خشن داشتند تا بقا بشريت حفظ شود، چون اگر اين نبود و مردان با زنان يكسان بودند، ديگر هيچ خانه اي ساخته نميشد، هيچ غذايي شكار نميشد و تا به الان نسل بشريت به احتمال زياد منقرض ميشد ! لذا ميبينيم كه اين ويژگي خشن بودن، ويژگي مثبتي است و براي حفظ بقا و تكامل بشريت بايد در كنار روحيه آرام زنان قرار گيرد.
فمنيست ها و زن سالارها : به اين خروس نگاه كنيد، آيا بدون آن تاج و دمش خروس مي شود؟ پس چرا خيال مي كنيد كه با چيندن دم و تاج مردان ميتوانيد خوش بخت شويد و مطمئن هم باشيد كه مرداتان مرد باقي مانده است و زندگي تان در امنيت تمام گرم گرم شده است ؟

مردان، ذاتا به دليل همين روحيه شان به دنبال فرمانفرمايي هستند، فرمان فرمايي كه به مرد در روابط خانوادگي اش احساس قدرت بدهد، اشتباه نكنيد كه قدرت به معناي ديكتاتوري يا استبداد و يا حتي پدر سالاري صرف نيست ! بلكه قدرت به اين معنا است كه مرد بايد در روباطش با جنس مخالف احساس كرامت و موثر بودن بكند، براي حضم اين جملات بايد به اين مثل از يك استاد روانشناسي دانشگاه تهران ( كه متاسفانه اسمشان را فراموش كرده ام ) اشاره كنم كه ميگفتند: مرد بايد در خانه پادشاه و زن نخست وزير باشد يعني اينكه با وجود اينكه مرد بايد فقط يك مقام تشريفاتي در درون خانه داشته باشد و اصل كار در دست ديگري باشد اما بايد كرامت و ابهت مرد درخانه حفظ شود تا اين خانه به يكي از گرم ترين و زيبا ترين عواطف انساني آراسته شود. ( ملاك از مثل نخست وزير و پادشاه، كشورهاي مشروطه اي همچون انگستان است، پس اشتباه نكنيد ! )
همان طور كه زنان براي شكوفايي احساسات و عواطفشان نياز به امنيت در روابطشان هستند، مردان نيز به فراخور طبيعتشان نيازمند، ابهت اند تا بتوانند احساساتشان را بروز دهند و به شكوفايي مطلوبي كه ميتواند بزرگترين تضمين هاي امنيتي را به زنان بدهد برساند، لذا مشاهده ميكنيم كه همواره اگر بخواهيم بهترين حالت را در روابط زناشويي داشته باشيد بايد از معادله ( دادن احساس احترام و ابهت به مردان = گرفتن احساس امنيت و تعهد براي زنان ) استفاده كنيد، سرد كنندهاي زير اين معادله را برهم ميزنند و نتيجه اش اين ميشود كه مردتان، يا از شما زده شود و به شما در خفا خيانت ميكند، يا كار را براي هميشه تمام كند و شما را طلاق دهد و يا دربهترين حالت اگر آدم با اخلاق و با ايماني باشد. با اينكه از شما متنفر است تا آخر عمر شما را تحمل ميكند و شما را از آنچه كه در روابط زناشيويي نيازمندش هستيد و حقتان است، محروم سازد.

سر كننده هاي جنسي مردان :

خانمهاي عزيز از نحسي اين 20عمل بپرهيزيد، زيرا عواقبش در نهايت گريبان گير خودتان خواهد شد ! ( از ما گفتن )
1- زنهايي كه به گونه اي رفتار ميكنند كه گويي از سكس و معاشقه خوششان نمي آيد.
2- زنهايي كه هيچ وقت شروع كننده نيستند.
3- زنهايي كه نسبت به بدن مردها شناخت كافي ندارند.
4- زنهايي كه بار رسيدن به اوج نقطه جنسي را به مرد شان واگذار ميكنند.
5- زنهايي كه در رخت خواب مثل پليس رفتار ميكنند
6- زنهايي كه مثل جسد در رختخواب بي حركت و بي عكس العمل ميباشند.
7- زن هايي كه در رختخواب زياد حرف ميزنند.
8- زنهايي كه زياد مراقب بهداشت و زيبايي خود نيستند ( موهاي زهار بلند، پاهاي پشمالو، دهان بد بو، سبيل ! ، بوي عرق متعفن، لباسهاي نامرتب، رژيم غذايي ناسالم، موهاي بيش از حد آرايش شده و تافت خورده، فرج هاي بد بو !، پيه شكم، پوست هاي ترك خورده، صورتهاي ماست مالي شده و پوشيده از خروارها كرم پودر و رژ لب !، ناخن هاي شكسته و پوسته پوسته شده، لاك ناخن ورق شده و … )
9- زنهايي كه خودشان از ظاهر و قيافه خود خوششان نمي آيد و مرتبا خودشان را پايين مي آورند و تحقير ميكنند ( مسلم است كه اگر خودتان را پايين بگيرد پايين هم مي آييد و اگر بالا بگيريد بالا ميرويد، ديگر توضيحي ندارم جز اينكه به؛ خودتان اعتماد داشته باشيد و هرگز جلوي همسرتان خودتان را پايين نياورد كه اگر بكنيد، خودتان كرديد كه لعنت بر خودتان باد ! )
10- زنهايي كه بيش از اندازه به ظاهر و قيافه خودشان حساس اند.
11- زنهايي كه دوست ندارند معاشقه دريافت كنند.
12- زنهايي كه به هنگام بوسيدن زياد از زبانشون استفاده ميكنند.
13- زنهايي كه بيش از حد جدي هستند.
14- زنهايي كه بيش از حد به مردشان وابسته هستند.
15- زنهاي احمق و سطحي ( يا به اصطلاح ژورناليستي زرد ! )
16- زنهايي كه فقط به وضع مالي و اقتصادي مرد اهميت ميدهند.
17- زنهايي كه با استفاده از بدن و جنسيت خود مردها را بازي ميدهند.
18- زن هايي كه مدام از نامزد يا همسر قبلي شان صحبت ميكنند.
19- زن هايي كه به لحاظ جنسي خود انگيخته نيستند.
20- زن هايي كه لباس زير كهنه زشت ميپوشند.
گرايش هاي بانوان و مسايل زناشويي
بعضي از خانم ها بدليل طرز تفكر، شرايط زيستي و به خاطر ناكامي جنسي ناخودآگاه پس از ازدواج با يك سري از مشكلات و كشمكشهاي روحي روبرو مي شوند كه افسردگي و نااميدي را در پي دارد.
اين مشكلات شامل سه مرحله پيوسته و در عين حال جدا از هم مي باشد كه آقايان بايد حتماً بايد آنها را بطور دقيق بشناسند، چرا كه آنها اگر يك زندگي آرام مي خواهند بايد بتوانند مثل يك وزنه در طرف ديگر ترازو عمل كنند تا وضعيت متعادل و ثابتي شكل بگيرد.
بارها ذكر شده است كه روابط جسماني تأثير مستقيم بر روحيه و درجه شادابي افراد دارد. چنين مواردي بعد از ازدواج خودنمائي مي كنند و اين آقايان مي باشند كه نقش مهمي را در از بين بردن آنها بازي مي كنند ولي متأسفانه آقايان به ندرت و يا اصلاً شناختي از اين مسايل ندارند ولي تصور مي كنند كه چون مثلاً ? سال است كه زندگي مشترك خود را شروع كرده اند طرف مقابل را به خوبي مي شناسند! ... به هر حال ما در زير به اين گرايش ها اشاره مي كنيم:
?- گروه اوّل زناني مي باشند كه زندگي سنتي دارند. اين گروه گرفتاريهاي خانوادگي زيادي دارند و نيروي عصبي، روحي و جسمي آنان صرف فعاليتهاي خانه داري مي شود. گرفتاريهاي مادي و تهيه معاش هم مزيد بر علت مي شود تا زندگي روزمره تمام ذهن آنها را پر كند و آنها آن چنان غرق خودشان نمايد كه يكباره تبديل به يك مجسمه سنگي بشوند!
اينگونه از زنها يا ديگر توان ندارند و يا روابط و مسايل زناشوئي نيز به چشم يكي از كارهاي خانه نگاه مي كنند! بدبختانه اين گونه افراد به سرعت به تحليل مي روند و از طرفي چون اين مسائل تمام ذهن آنها را مشغول كرده است، ديگر داراي ذهنيت آرامي نمي باشند كه بخواهند پذيراي روحي شوهر نيز باشند. مسلماً مرد نيز يك زندگي متروك را در خانه پيدا مي كند و از طرفي همسرش جداً زحمت مي كشد و از طرف ديگر نه او و نه همسرش از زندگي نمي توانند لذت ببرند و نتيجتاً بطوري خود را از زندگي راضي نشان مي دهند ولي روحيات و احساسات داخلي خود را پنهان مي كنند.
?- دوّم زناني مي باشند كه از مرحله سالم بيرون مي آيند. آنها به خودشان و روابط عاشقانه في مابين در زندگي اهميت مي دهند و اجازه نمي دهند مسايل اجتماعي خلوت آنها را بر هم بزند. ولي جالب اينجا است كه اين زنان هم ناراضي هستند! اين افراد همانهائي هستند كه نوازش را بسيار دوست مي دارند ولي بدليل نادرست و ناآگاهانه دچار انزال از رابطه خوب با شوهر شده اند و تنها دليلي كه آنها حاضر مي شوند ايجاد رابطه كنند. اين است كه طرف مقابل شوهرشان مي باشد و براي همين تسليم مي شوند.
اينگونه زنها در اثر نوازش به حالت روحي لازم مي رسند ولي از رابطه لذت نمي برند! در واقع نوازش آنها را اقناع مي كند ولي اين نوع ارضاء مصنوعي مي باشد و در دراز مدت شرايط وخيمي را بدنبال خواهد داشت. اين افراد اگر براي خود ارزش قائل نشوند و نوع تفكر خود را بازسازي نكنند و به نيازهاي خود به عنوان حق مسلم نگاه نكنند، مسلماً به تيك هاي شديد عصبي دچار خواهند شد. آنها به راحتي دچار انزجار از زندگي خواهند شد و بعد از مدت زمان كوتاهي به گروه اوّل خواهند پيوست.
?- گروه سوم زناني مي باشند كه از مرحله دوّم هم سالم بيرون نمي آيند ولي اين دفعه اين افراد خيلي خون گرم مي باشند و در نتيجه خود را از آن طرف بام به پائين مي اندازند! دقيقاً مثل يك شمع كه از دو طرف مي سوزد، شعله زيادي مي دهند ولي به زودي به پايان مي رسند. مشكل اين است كه آنها در اثر سركوبهاي پياپي انتظار بيش از حدي از روابط جنسي دارند.
آنها فكر مي كنند به حدي بايد همخوابي با شوهر شيرين باشد كه آنها را در زمان كمتر از ?? دقيقه بيهوش كند! در واقع به عقيده آنها رابطه با همسر زماني لذت دارد كه مثل زنبور عسل بعد از يك رابطه يكي از طرفين از بين برود! متأسفانه سرخوردگي و انحراف در اين زنان بسيار زياد است.
چرا كه مفهوم آنها از سيرابي، بدليل سركوب جنسي و زندگي مستمر در تخيلات و همچنين همواره در انتظار عاشق بودن چيزي خارج از توان يك رابطه جنسي مي باشد. اين افراد در مورد افكار خودشان بايد بازنگري كرده و اجازه ندهند كه از حد اعتدال خارج شوند. اين افراد با يك ديد رومانتيك بسرعت علاقه خود را نسبت به همسر از دست ميدهند چرا كه شوهر نمي تواند جوابگوي تصورات وي باشد.دل تنها عضويست كه با نگـــــــــــــــاه لمس ميشود....!
ماه پيشوني پست ها : 4417عضویت:1388/2/29
1388/6/7 - 3:15 عصر
ارتقاي مهارت ها يكي از ابتدايي ترين روش ها، "صحبت كردن" پيرامون رابطه جنسي با شريك زندگيتان مي باشد. از آنها بپرسيد كه چه چيزي را بيشتر دوست مي دارند و از چه شيوه هايي قبل، بعد و در هنگام رابطه لذت بيشتري مي برند. اين امكان وجود دارد كه پاسخ هاي آنها براي شما تعجب آور باشد. بسياري از "كارهاي دوست داشتني" كه شما انجام مي دهيد، كاملاً طبيعي و ذاتي هستند و خودتان هم متوجه نمي شويد كه در حال انجام دادن آنها هستيد. بنابراين مي توانيد با خيال راحت بر روي حس غريزه خود حساب كنيد، اين حس شما را در شرايط دشوار راهنمايي خواهد كرد. تخليه احساسي يكي ديگر از روش هايي كه به واسطه آن مي توانيد خونسردي خود را در هنگام برقراري رابطه جنسي، حفظ كنيد اين است كه از طرف مقابل پيش از شروع رابطه، سؤالاتي مرتبط با سكس بپرسيد. با استفاده از اين روش راههاي بيشماري براي لذت دادن به آنها در پيش رويتان قرار خواهد گرفت. اگر تا كنون چنين كاري را انجام نداده ايد، مي توانيد مطلب را درست پيش از شروع رابطه صميمانه، مطرح كنيد. از آنها سؤال كنيد كه آيا احساس خوبي دارند؟ بيشتر ترجيح مي دهند كدام قسمت از بدنشان را لمس كنيد؟ آيا چيزي هست كه آنها را اذيت كند و تمايلي به انجام آن نداشته باشند؟ اگر به آنها اجازه بدهيد كه شما را راهنمايي كنند، ديگر دليلي براي نگراني باقي نخواهد ماند و مي توانيد مطمئن باشيد كه اشتباهي از جانب شما سر نمي زند. از سوي ديگر به اين نكته نيز بايد توجه كنيد كه شريكتان هميشه شما را در مسير درست هدايت كرده و به خوبي راهنماييتان مي كند. ايجاد اعتماد به نفس معمولاً مهارت هاي جنسي را مي توانيد از طريق تجربه موقعيت هاي جديدي كه در گذشته آنها را امتحان نكرده ايد، بدست آوريد. شريك زندگي من هميشه كارهايي را انجام مي دهم كه دقيقاً همان لحظه به ذهنم مي رسد؛ اما از آنجايي كه او از اعتماد به نفس بالايي برخوردار است (يا حداقل خوش را اينطور نشان مي دهد) من احساس مي كنم كه او خيلي با تجربه است. انجام كارهايي كه همان لحظه به ذهنتان مي رسند، فوق العاده است. انجام تكاليف سعي كنيد در مورد رابطه جنسي و روش هاي ارضاي طرف مقابل، مطالب بيشتري مطالعه كنيد. در اين زمينه، مجله، روزنامه، سايت هاي اينترنتي، و مقالات مختلف ميتوانند مفيد واقع شوند. سعي كنيد كتاب ها و يا مقالاتي در مورد نقاط حساس بدن افراد پيدا كنيد تا از سيستم شگفت انگيز بدن انسان متعجب شويد. تا آنجايي كه مي توانيد در مورد بدن و طريقه لذت دادن به آن مطلب بخوانيد. همچنين مي توانيد فيلم هاي علمي كه به اين منظور ساخته شده اند را نيز نگاه كنيد و ببينيد آنها چه كاري انجام مي دهند. به هر حال شايد در موقعيت هاي مختلف بتوانيد از آموخته هاي خود استفاده كنيد. هر چه بيشتر مطلب بدانيد، بهتر مي توانيد با اين قضيه كنار بياييد. كپي برداري البته منظور من اين نيست كه مرحله ارگاسم را كپي برداري كنيد، بلكه بد نيست كه از روش ها و مهارت هاي ديگران الگو برداري كنيد. وانمود كنيد كه بيش از آن چيزي كه هستيد، مي دانيد. با اتكا به اين روش ديري نخواهد گذشت كه متوجه مي شويد نهايتاً همه چيز مطابق ميل شما پيش مي رود. طوري رفتار كنيد كه گويي يكي از بهترين قهرمانان فيلم هاي بالاي 18 سال هستيد و به تمام حقه هايي كه در كتاب ها نوشته شده است، وارد هستيد. پس از چندي متوجه مي شويد كه واقعاً همينطور هم هست، آنوقت به طور شگفت انگيزي، متعجب خواهيد شد. توجه كنيد به تنفس كردن آنها دقت كنيد. زمانيكه نفس ها تند مي شوند، معلوم مي شود كه شما درست در نقطه حساس قرار داريد و اين نقطه دقيقاً همان جايي است كه بايد بيشتر به آن توجه كنيد؛ اما زمانيكه تنفس آنها آرام مي شود، بايد بفهميد كه در وضعيت نامناسب قرار گرفته ايد و در جايي بايد قرار گرفته باشيد، نيستيد. هر چقدر بيشتر درگير رابطه شويد، اضطراب شما بيشتر كاهش پيدا مي كند، و روزي را مي بينيد كه در آن ديگر استرس و اضطراب تبديل به يك خاطره شده است. دقت كنيد كه همه دوست دارند احساس خوبي داشته باشند، بنابراين بايد مطمئن شوند كه شما همه كاري را براي جلب اطمينان و رضايت آنها انجام مي دهيد .

آموزه هاي زناشويي
از لذت بخش ترين و زيبا ترين اوقات يك زندگي مشترك زماني است كه همسر تان را نوازش مي كنيد. بي شك لذت چنين احساسي قابل مقايسه با لذت هم آغوشي نيست با اين وجود بسيار تاثير گذار تر است. اگر تا كنون امتحان نكرده ايد اكنون زمان مناسبي است تا اين لذت را در يابيد.
هر زماني از روز كه باشد و در حال هر كاري كه باشيد فرقي ندارد. به آرامي همسر تان را نوازش كنيد و در اين نوازش تمام تلاش تان بر آن باشد كه همسر تان لذت بيشتري ببرد اينگونه مطمئن باشيد لذت بيشتري نصيب خودتان خواهد شد.
يكي از دلچسب ترين حالتها " حالت قاشق " نام دارد. در اين حالت هر دو نفر به پهلو دراز ميكشند به طوري كه پشت نفر جلو با سينه نفر عقب تماس داشته باشد. معمولا زنان بيشتر تمايل دارند كه نفر جلو باشند. در اين حالت مرد ميتواند يك دست را مانند بالش در زير سر همسرش قرار دهد و با دست ديگر همسرش را نوازش كند و پاي بالا را بر روي پاي همسرش قرار دهد زن نيز با دستان آزادش مي تواند دست و ران پاي مرد را نوازش كند.
از حالات بسيار مورد علاقه همسران حالتي است كه زن در آغوش مرد بنشيند به طوري كه پشت زن با سينه مرد در تماس باشد و مرد دستان اش را مانند حلقه اي به دور همسرش قرار دهد. در اين حالت زن احساس امنيت بسيار دلچسبي دارد و هر دو مي تواند به آرامي با صورت شان صورت طرف مقابل را نوازش كنند و يا همديگر را ببوسند. از حالات دلچسب ديگر ميتوان به حالتي مشابه حالت اول اشاره كرد با اين تفاوت كه در اين مورد هر دو نفر رو در رو قرار دارند. اين حالت دلچسب تر از دو حالت قبل است با اين وجود چون حالت اول براي خوابيدن بسيار لذت بخش تر است طرفداران بيشتري دارد. به ياد داشته باشيد كه " حالت مناسب " يك قانون نيست و بسته به نظر شما و همسر تان مي تواند هر حالتي كه در آن احساس آرامش مي كنيد حالت مناسب تلقي شود.
آقايان فراموش نكنيد كه همسران تان از اينكه شما او را در آغوش بگيريد بيش از هر چيز ديگري لذت مي برند و احساس آرامش و امنيت مي كنند.
خانمها فراموش نكنيد كه همسران تان نيز گاهي نياز دارند شما آنها را در آغوش بگيريد و آنها در پناه دستان شما بيارامند.
ارضا نشدن و تمايل وحشتناك زن
ارضا نشدن و تمايل وحشتناك زن :مكارم الاخلاق : امام صادق (ع) فرمود : اگر يكي از شما به همسرش نزديك شود و سپس برخيزد و او را ارضا نكند ، همسر او اگر به يكي سياه زنگي دست يابد ، به او متوسل مي شود . پس به هنگام نزديكي ، شوخي و بازي و ملاعبه كنيد كه لذت بخش تر و بهتر است و زن بهتر ارضاء مي شود.
احساس شهوت زن در مقابل مرد :مكارم الاخلاق : از امام صادق (ع)روايت شده است كه فرمود : زن 99 بار بيشتر از مرد لذت و شهوت را احساس مي كند ، ولي خداوند عز و جل او را به رشته حيا مقيد كرده است .
مطيع ، صبور و آرام :اگر زن بهتر ارضاء شود ، عقده هايش باز شده و اعصابش راحت مي شود .
زني كه از شوهر خود راضي شود و مرد نيز به تمايلات جنسي او پاسخ دهد ، مطيع ، حرف شنو و صبور مي شود و مرد هر چه بگويد عمل مي كند ، حتي اگر بي ارزش ترين چيزها باشد .
تربيت فرزندان :وقتي زن به همسر خود محبت و علاقه پيدا كرد ، به فرزندش نيز بيشتر علاقمند مي شود ، ولي اگر زن شوهرش را دوست نداشته باشد ، بچه را از شوهرش مي داند و مثل امانت با او برخورد مي كند و در تربيت فرزند اهتمام نمي ورزد ، لذا اين كودك از نظر تربيت و پرورش در فقر به سر مي برد و ممكن است در آينده احساس كمبود كند و لااوبالي بار آيد .
احساس نشاط و آرامش :اگر زن از لحاظ جنسي و غريزي تأمين نشود و مني از او خارج نگردد و ارضاء نشود ، در وجود خود آرامش نمي يابد و مانند كسي است كه وقت ادرار نيم ديگر ادرار خود را در مثانه نگاه دارد و يا مانند كسي كه وقت مدفوع دچار يبوست شود . وقتي ادرار و مدفوع راحت تخليه شد ، انسان احساس آرامش كامل و سبكي و نشاط مي نمايد ، به همين نسبت نيز هنگامي كه مني زن در وقت جماع خارج شود ، احساس نشاط و آرامش مي كند و اخلاق و رفتارش بهتر مي شود . اين بدان علت است كه شوهر او را از نظر جنسي تأمين كرده است ، لذا در پي تشكر بر مي آيد و هميشه دوست دارد كاري كند كه محبت او نزد شوهرش بيشتر شود .
موفقيت در زندگي :اين امر ثابت شده است كه زنان و مرداني كه در زندگي موفق بوده اند ، به روابط جنسي و زناشويي اهميت زيادي مي داده اند . در اين صورت زن و شوهر در تفاهم كامل به سر برده و براي يكديگر احترام قائلند و در مسائل مختلف ، خود تصميم گيرنده نهائي بوده و راه دخالت ديگران را در زندگي مي بندند و استقلال فكري خود را حفظ خواهند كرد . اين امر باعث مي شود زن و شوهر متقابلاً در نظر فاميل يكديگر از احترام بسزايي برخوردار باشند
ارتباط سايز آلت تناسلي مردان با رضايت جنسي زنان
خيلي از آقايون اشتباهاً تصور مي كنند كه فقط مردهايي كه آلت جنسي بزرگي دارند مي توانند همسرشان را به خوبي ارضاء كنند. تصور غلط آنها اين است كه خانمها فقط دنبال مردهايي هستند كه آلت جنسي بزرگي دارند و اهميتي براي بقيه مردها قائل نيستند.
اين مردها، با چنين تصوراتي، احساس حقارت مي كنند و اعتماد به نفسشان را از دست مي دهند و فكر مي كنند كه نمي توانند هيچ زني را از نظر جنسي ارضاء كنند.
اين عقايد و تصورات نادرست به احتمال زياد از ديدن عكس ها و فيلم هايي است كه اين مردها مي بينند كه همه نشان مي دهند كه مردهايي كه آلت جنسي بزرگي دارند بيشتر تحت توجه زنها هستند.
اما اين مسئله به هيچ وجه حقيقت ندارد.
مهم نيست كه آلت جنسي شما چه اندازه اي باشد، شما مي توانيد از نظر جنسي همسرتان را ارضاء كنيد. به تنها چيزي كه نياز داريد اين است كه طرف مقابل را خوب بشناسيد و بدانيد كه براي ارضاء كردن و لذت دادن به او چطور بايد از آلت جنسيتان استفاده كنيد.
بايد روي اعضاء و دستگاه تناسلي زن شناخت خوبي داشته باشيد و بدانيد كه كدام نقاط را بايد لمس كنيد. نقاطي در دستگاه تناسلي زن وجود دارد كه با لمس كردن آنها مي توانيد بيشترين لذت را به او بدهيد.
همسرتان خودش مي تواند اين نقاط را به شما نشان دهد و شما را در اين زمينه راهنمايي كند. با دانستن آن نقاط حساس، آنوقت مي دانيد كه از آلت جنسيتان روي چه نقاطي استفاده كنيد.
حين رابطه جنسي، بايد سعي كنيد عمل جنسي را با حركات يكنواخت دنبال نكنيد، بلكه آلت جنسيتان را روي نقاط مختلف دستگاه تناسلي او تماس دهيد. با اين كار خواهيد ديد كه وقتي آلت جنسيتان به بعضي نقاط بدنش برخورد مي كند، چطور از اوج لذت فرياد مي كشد.
همين نقاط است كه بايد بارها و بارها آلت تناسليتان را به آن تماس دهيد.
آنوقت متوجه مي شويد كه چندين و چند ارگاسم در او ايجاد مي كنيد و همين باعث مي شود كه او باوجود كوچك بودن آلت جنسي شما، بيشتري لذت را از سكس با شما ببرد.
چگونه مرد جذابي باشيم
توجه او را به خود جلب كنيد
پرسش و پاسخ اين هفته در مورد طريقه جذب كردن همسرتان مي باشد، اگر شيوه زندگي شما خسته كننده شده است بد نيست كه نيم نگاهي به اين مقاله بيندازيد. طريقه بدست گرفتن امور و نشان دادن خود، از مطالب اين بخش مي باشند. چگونه مردي با شيوه زندگي ملال آور، ميتواند همسرش را به سمت خود جذب كند؟
تنها كاري كه مي توانيد انجام دهيد كه هم به نفع خودتان است و هم به عنوان راهي براي جلب توجه خانمها به شمار مي رود، اين است كه سعي كنيد فرد جذابي باشيد. يكي از آسانترين شيوه هايي كه مي توانيد از آن بهره ببريد، اين است كه "اهل عمل" باشيد. به اين معنا كه از هر موقعيتي كه بر سر راه شما قرار گرفت به بهترين نحو استفاده كنيد. اگر بر سر دوراهي گير كرديد، هر دو راه را امتحان كنيد. اگر در مورد مسافرت رفتن دودل هستيد، خوب، سفر كردن گزينه بهتري است. مي خواهيد براي صرف غذا به يك رستوران جديد برويد و يا در همان مكان هميشگي غذا ميل كنيد، خوب ما به شما ميگوييم كه يك چيز جديد را امتحان كنيد. با انجام چنين اموري زندگي شما رفته رفته سرشار از تجربه هاي جديد خواهد شد.... هوش و دانش شما نيز افزايش پيدا مي كند و باعث مي شود كه همسرتان نسبت به زندگي شما كنجكاوي بيشتري از خود نشان دهد. هر چقدر كه تجربيات شما بيشتر باشد، بالطبع مطالب سرگرم كننده تري داريد تا با همسرتان در ميان بگذاريد... و در نتيجه خيلي آسان تر مي توانيد با او ارتباط بر قرار كنيد. به عنوان مثال زماني كه او مي گويد " با ديدن اين منظره به ياد مكاني در اروپا افتادم" شما نيز مي توانيد، پاسخ دهيد "اوه، بله...مي دونم چي مي گي" زماني كه به شما مي گويد كه عاشق غذاهاي يوناني است مي توانيد او را به رستوراني ببريد كه روزي خودتان براي شكستن عادت روزانه به آنجا رفته بوديد. به خاطر داشته باشيد كه هيچ گاه از انجام چنين كارهايي پشيمان نخواهيد شد، بلكه پشيماني از آن كارهايي است كه تا به حال آنها را انجام نداده ايد. سعي كنيد طعم حقيقي زندگي را بچشيد. خودتان هم شگفت زده خواهيد شد كه همسرتان چقدر سريع متوجه اين موضوع مي شود. شما قبلا ذكر كرده بوديد كه يك مرد به منظور ايجاد جذابيت در روابط خود بايد از "حس رهبري" بالايي برخورد باشد. اهميت اين مطلب تا چه حد است؟ ساده است، خوب است بدانيد كه خانم ها از تصميم گرفتن متنفر هستند. همه ما خوب مي دانيم كه خانم ها خيلي سريع تصميم مي گيرند، اما به همان سرعت نيز نظرشان در مورد هر چيزي عوض مي شود، و اين امري است كه حقيقت دارد. خانم ها توانايي تصميم گرفتن را دارند، اما دوست ندارند چنين كاري را انجام دهند، به همين دليل هم هست كه هميشه جذب مردهاي با اراده و مصمم مي شوند. براي خانم ها مصمم بودن مردها جزء خصوصيات برجسته آنها به شمار مي رود. براي يك خانم هيچ كس مردانه تر از فردي نيست كه مي داند از زندگي خود چه مي خواهد، به اندازه كافي اعتماد به نفس دارد، و او را به مكاني مي برد كه هم سرگرم كننده است و هم مهيج.
آقايون با انجام چنين اموري ثبات و ايمني را براي خانمها فراهم مي آورند، و اين دقيقا چيزي است كه خانم ها هر لحظه آرزوي آنرا مي كنند. با برداشتن مسئوليت تصميمگيري از روي شانه هاي او شما مي توانيد آرامش و امنيت را برايش به ارمغان آوريد.

الگوي جنسي جديد ويژه آقايان
فكر مي كنم اشتباه نباشد اگر بگوييم كه تعداد كمي از ما در زمينه جنسي آموزش رسمي ديده ايم. واقعيت اين است كه موضوع س ك س چيزي است كه اكثريت مردم از آن آگاهي كافي ندارند. ميل جنسي معمولاً توسط افراد ناآگاه و آنها كه افكار بيمار دارند، سوء تعبير مي شود. اگر كمي به آن فكر كنيد، مي بينيد كه بيشتر آن چيزهايي كه ما درمورد س ك س ياد گرفته ايم، ز والدين، معلمين، دوستان و افراد فاميل است. و متاسفانه هنوز خيلي از ما آن مطالبي كه يادگرفته ايم را باور داريم.

اين افكار و فرضيه هاي غلط درمورد رفتارهاي جنسي به طور ويژه متوجه آقايون است. شايد مخرب ترين باور نادرست اين باشد كه انزال مردها بالاترين نمود قدرت و توانايي جنسي مردانه است. اما اين اصلاً حقيقت ندارد. در دنياي تمايلات جنسي، اين مسئله كاملاً ثابت شده است كه مردها، برخلاف زنها، وقتي انزال مي كنند، انرژي حياتي خود را از دست مي دهند.

براساس گفته هاي حكيمان چين قديم كه اطلاعات و آگاهي زيادي درمورد سيستم انرژي بدن انسان داشتند، مردها با هدر دادن انرژي جنسي خود، عمر خود را كوتاه مي كنند. گفته مي شود كه به خاطر همين الگوي رفتاري مخرب است كه عمر زنها بالاتر از مردها مي باشد. از اينها گذشته، اكثر مردهاي آموزش نديده با انزال هاي بيشمار در طول زندگي از نظر جنسي خود را تخليه ميكنند. چيني ها در گذشته مشاهده كرده بودند كه وقتي ذخيره انرژي حياتي يك مرد خالي شود، او احساس خواهد كرد كه قسمتي از وجود خود را از دست داده است. متخصصين مطالعات جنسي چين قديم، به مايع مني بعنوان مايع زندگي بخش و حافظ زندگي نگاه مي كردند.

يك قطره از مايع مني از نظر قدرت برابر با صد قطره خون بوده است. اگر اين صحيح باشد، هر بار كه يك مرد انزال مي كند، با از دست رفتن انرژي روبه رو مي شود كه مثل اين مي ماند كه خون اهداء كرده باشد. اگر اين اتفاق هر از چند گاهي بيفتد، مشكل بزرگي نيست اما طبق بررسي ها يك مرد امريكايي به طور متوسط 5000 بار در طول عمر خود انزال دارد و اين برابر با تقريباً 4 گالن مايع مني مي باشد. پيام اين اخبار كاملاً واضح است: رفتارهاي جنسي هوشمندانه موجب يك برنامه عاقلانه و فردي براي حفظ و ذخيره مايع مني مي شود.

بعضي از مردها اولين باري كه درمورد س ك س بدون انزال مي شنوند، وحشت مي كنند. از اين گذشته، اين كاملاً مخالف با آمادگي آنهاست. اين ترس به اين دليل است كه مجبور خواهند بود لذت جنسي خود را قرباني يك فايده سلامتي انتزاعي كنند. بسياري از اين مردها به سختي س ك س پويا بدون اوج ارضاء را قبول مي كنند. از نظر آنها س ك س كردن بدون انزال مثل كار كردن بدون مزد است. اما اين كاملاً خلاف واقعيت است. حفظ مايع مني و خارج نكردن آن به هيچ عنوان مترادف عدم تخليه لذت نيست. اين روش حتي لذت را چندين برابر خواهد كرد.

براي اينكه علت آن را بفهميم بايد اول فرق بين انزال مردان و ارگاسم را بدانيم چون اكثر مردها آنها را يكسان مي بينند. از اين گذشته، از اولين تجربه هاي جنسي آنها، انزال و ارگاسم هميشه در يك زمان اتفاق افتاده بوده است. براي خيلي از مردها، شنيدن اينكه مي توانند در زماني غير از زمان انزال، ارگاسم را تجربه كنند، غير قابل باور است. بااين وجود، واقعيت اين است كه انزال و ارگاسم دو پروسه فيزيكي كاملاً متفاوت هستند و براي مردها خيلي مفيد است كه بفهمند چطور بايد اين دو را از هم تشخيص دهند. موفقيت چيزي جز استفاده بموقع از انقباضات دروني قوي درست مثل انقباضات بيرون كردن آخرين قطره ادرار نيست.

حفظ و ذخيره كردن مايع مني فوايد بسيار زيادي دارد. براي افراد مبتدي، با حفظ بدني جوان، نيرومند، و سالم با سطح انرژي بسيار بالا، شفافيت ذهن، و بالا رفتن نيروي جنسي همراه خواهد بود. نگه داشتن مايع مني باعث رابطه هاي نسي طولاني تر كه لذت هر دو طرف را افزايش مي دهد نخواهد شد، بلكه با اين كار مرد از كاهش انرژي خود جلوگيري خواهد كرد. زوج ها اگر همراه هم براي به تاخير انداختن و جلوگيري از انزال مرد تلاش كنند تا زمانيكه بهترين و مطلوبترين زمان براي آن فرا برسد، باعث مي شود كه لذت جنسي هر دو طرف به اوج خود برسد. آن حس تشديد لذت و صميميت بين دو نفر بسيار فراتر از چيزي خواهد بود كه قبلاً تجربه كرده ايد.

مهم نيست كه انزال مردانه چقدر با لذت همراه باشد، چون بسيار كم دوام است و عمر آن فقط چند لحظه است. اين فقط يك آزادسازي موضعي در قسمت آلت مردانه و عضلات لگن است. اين آزادسازي يك پديده منفي است چون از طريق آن فقط انرژي از دست مي دهيد. ارگاسم پديده اي كاملاً متفاوت است. ارگاسم جوان كننده و بالابرنده انرژي است. روي كل جسم، ذهن و روح تاثير مي گذارد. برخلاف انزال، ارگاسم مي تواند بارها و بارها براي يك ساعت يا بيشتر تكرار شود بدون اينكه انرژي از شما از دست برود. وقتي مردي ياد بگيرد كه چطور از انزال خود جلوگيري كند، هوشياري بيشتر در عمل جنسي خواهد داشت و خواهد توانست ارگاسم را جايگزين انزال خود كند. وقتي فرد در اين كار مهارت پيدا كرد، عادت جنسي انزال در هر ارگاسم در نظر او ديوانگي محض خواهد بود.

انزال مردانه آن اوج لذتي كه تصور مي كرديم نيست. اوج لذت فقط يك عادت بد است كه از قديم در روابط جنسي باقي مانده است. ما بعنوان يك مرد فقط در انزال بوده كه لذت جنسي را تجربه كرده ايم. به اين ترتيب، زماني خواهد رسيد كه اين قدرت جنسي آنقدر در ما پايين مي آيد كه ديگر به محرك هاي قبلي واكنش نمي دهد. احساس خواب آلودگي كه اكثر مردها پس از انزال تجربه مي كنند نشانه بسيار آشكاري از كاهش انرژي است. اما اين علائم در خيلي ازمردها حتي از اين هم فراتر مي رود. از دست رفتن ميل جنسي، آسيبپذيري، بدخلقي و افسردگي، بي تفاوتي، گوشه گيري از علائم بسيار متداول آن است. خيلي از مردها حتي پس از انزال از رختخواب بلند شده، لباس مي پوشند و شريك جنسيشان را ترك مي كنند. آيا تابه حال شنيده ايد كه زني اينكار را بكند؟

بااينكه اكثر مردها انزال را لازمه رابطه جنسي مي دانند، اما خيلي ها هم ياد گرفته اند كه چطور انزال خود را نگه دارند تا لذت جنسي خود را بالاتر ببرند. يادتان باشد، متوقف كردن آزادسازي آلت تناسلي را نبايد با متوقف كردن ارگاسم اشتباه بگيريد. مردهايي كه در اين زمينه آموزش ديده اند عملكرد واقعي ارگاسم را دانسته و مي دانند كه فراي لذت، ارگاسم وسيله اي است كه فرد را به سمت هوشياري بيشتر سوق مي دهد.

الان ديگر وقتش رسيده كه مردهاي ما بازنگري روي رفتارهاي جنسي خود داشته و از ديدگاهي نو به آن نگاه كنند. با كمي تغيير در هوشياري، هر مردي با آموزش هاي مناسب مي تواند به حفظ و نگه داشتن انرژي خود كمك كند. و اين راهي خواهد بود به سمت اعتماد به نفس، هوشياري و تكامل روحي بيشتر.

شاه كليد لذت بردن در روابط زناشويي
يكي از دوستان پيغام گذاشته بود كه از س.. با خانومش لذت نمي بره، چون در عرض يك دقيقه ارضاء ميشه و خانومش هم از اين بابت بسيار ناراحت و عصبانيه.رسيدن به اوج لذت جنسي(ارگاسم) مراتب و مراحلي داره كه با رعايت درست و با حوصله اونا ميشه بالاترين لذت رو از نزديكي جنسي برد، به طوري كه تا مدتها در ذهن دو طرف بعنوان يك خاطره خوشايند موندنيه.

قبل از اين كه در مورد مناطق حساس بدن خانوما و آقايون بگم بايد توجه داشت: اولا توي سكس بايد كم رويي و تعارف رو كنار بذاريم. از شريك جنسيمون بخوايم كه بهمون بگه چطور س.. كردن رو دوست داره. بيشتر دوست داره كدوم قسمت از بدنش بوسيده، ليسيده و مكيده بشه و خيلي چيزاي ديگه.

من از بوسيدن، ليسيدن و مكيدن بعنوان شاه كليد هاي يه س.. موفق و لذت بخش نام مي برم كه در بعضي مواقع ميتونه از رسيدن به اوج لذت جنسي خوشايند تر باشه؛ پس دو طرف يه رابطه جنسي توي اين زمينه از خودشون كم نزارن.

يه چيز مهم هم اين كه در يك رابطه جنسي موفق و لذت بخش مهم، مهم، و مهمترين نكته اي كه نبايد از اون قافل شد اينه كه هدف از انجام نزديكي و س.. بايد "رسوندن طرف مقابل به اوج لذت باشه". در اين موقع است كه طرف مقابل از با شما بودن لذت كافي رو مي بره و قبل از پايان سكس، به دنبال بهونه اي ديگه براي قرار بعدي ميگرده.

دل تنها عضويست كه با نگـــــــــــــــاه لمس ميشود....!
ماه پيشوني پست ها : 4417عضویت:1388/2/29
1388/6/7 - 3:17 عصر
فقط سعي كنيد با نهايت حوصله همه مطالب رو بخونيد.
دل تنها عضويست كه با نگـــــــــــــــاه لمس ميشود....!
مامان سارا پست ها : 9477عضویت:1386/2/3
1388/6/7 - 6:48 عصر
سلام به همه

ممنون ماه پيشوني از مقاله ات
كمي از اونم را خوندم بايد پرينت بگيرم و سر فرصت بخونم
يادت باشد، هوايم را بي اجازه داشته باشي!
ماه پيشوني پست ها : 4417عضویت:1388/2/29
1388/6/7 - 11:10 عصر
عزيزم كپي كن روي برنامه ورد . سيوش كن بعد پرينت كن. اينجوري هم تو وقتت و هم تو هزينت صرفه جويي ميشه
دل تنها عضويست كه با نگـــــــــــــــاه لمس ميشود....!
مامان ياسي پست ها : 1997عضویت:1388/5/14
1388/6/8 - 7:56 صبح
ممنون ماه پيشوني . ميشه منبع مقاله ات رو بگي .
عسل پست ها : 70عضویت:1388/5/31
1388/6/8 - 12:11 عصر
سلام من از اول بحثتون رو مي خوندم خيلي جالب بود و مفيد مقاله ماه پيشوني جونم كه تكميلش كرد از همتون ممنونم
مامان سارا پست ها : 9477عضویت:1386/2/3
1388/6/8 - 12:14 عصر
اينجا امروز چه سوت و كوره!!!
يادت باشد، هوايم را بي اجازه داشته باشي!
ني ني ليلا پست ها : 192عضویت:1388/4/24
1388/6/8 - 12:15 عصر
سلام
خوبيد بچه ها
به به ماه پيشوني جون چه كرده
منم داشتم فكر ميكردم كه بايد پرينتش بگيرم بعد بخونم.
عسل پست ها : 70عضویت:1388/5/31
1388/6/8 - 12:24 عصر
بابا تا ما اومديم همه رفتن بياين بازم حرف بزنيد ما ياد بگيريم
ني ني ليلا پست ها : 192عضویت:1388/4/24
1388/6/8 - 12:28 عصر
هستيم عزيز
عسل پست ها : 70عضویت:1388/5/31
1388/6/8 - 12:38 عصر
پس چرا هيچي نميگين؟
من كه از تنهايي دق كردم
عسل پست ها : 70عضویت:1388/5/31
1388/6/8 - 12:42 عصر
من 1 سال و خورده اي كه عروسي كردم بچه هم ندارم يعني شوشو نمي خواد ميگه ما خودمون هنوز بچه ايم تابلو اگه بچه دار شيم ولي من فكر ميكنم دچار روزمرگي شديم بايد تو زندگيمون يه تنوع بديم البته پيشنهادهاي شما خيلي خوب بود فقط منتظرم فرصتش پيش بياد انجامشون بدم
مامان ياسي پست ها : 1997عضویت:1388/5/14
1388/6/8 - 12:45 عصر
ايشالا كه انجام مي دي و نتيجه اش خوب ميشه عسل جون
عسل پست ها : 70عضویت:1388/5/31
1388/6/8 - 12:47 عصر
ديدين نيستين ني ني ليلا جون
عسل پست ها : 70عضویت:1388/5/31
1388/6/8 - 12:48 عصر
ممنون ياسي جون
ني ني ليلا پست ها : 192عضویت:1388/4/24
1388/6/8 - 1:00 عصر
عزيزم شما هم شبيه مني
ولي بايد خودت تنوع رو ايجاد كني
يعني تا نخواي نميشه
صفحه 19 از 177 اول قبلی  14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24  بعدی آخر
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: