2733
2739
عنوان

دو قلو دارا کمکم کنید چی کار کنممم

848 بازدید | 46 پست
سلام من به پسر ٤ ساله دارم حالا متوجه شدم دو قلو باردارم با دو ساک جدا ٦ هفته!!!!!! ما سر بچه دوم هم کلی تردید داشتیم حالا که فهمیدیم دو قلو شده شکه هستیم اصلا توانشو نداریم .کمک که هیچی به نظرتون راهی هست یکیشو بندازم یکیش بمونه؟؟؟؟
و خدایی که به شدت کافیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ببخشید بعضی ها چقد ....... هستن این چه حرفیه واقعا که متاسفم واستون .... اینجا نی نی سایته جایی که همه منتظر نی نی ان اونوقت شما تو همچین محیطی اینطوری تاپیک میزنی .......واقعا که
2738
من هیچ کمکی ندارم بچه اولم هنوز عاقل نیست فقط ظرفیت یه بچه دیگه رو دارم مانلی جون میدونم خیلیا ارزوی بچه دارن و شاید ناشکری باشه ولی منم یه گنجایشی دارم کسی همچین تجربه ای داشته؟؟؟
و خدایی که به شدت کافیست
خوبه که زحمت 2 تا شکم زاییدن یه بار بهت میده راحت. خدا زحمت 2 تا حاملکی زاییدن یه جا داده داری ناشکری میکنی اگه همین ناشکری باعث بشه یه بچه معلول به دنیا بیاری چی؟
امام صادق (ع): هرکس مومنی را برانجام دادن گناهی سرزنش کند ، نمی میرد تا ان که خود ان گناه را مرتکب شود
نه اصلا یه جانبه نمیریم خدا صلاح دونسته دوتا داده.خدا بهتر میدونه صلاح زندگیشو یا خودش؟
امام صادق (ع): هرکس مومنی را برانجام دادن گناهی سرزنش کند ، نمی میرد تا ان که خود ان گناه را مرتکب شود
ناشکری چیه خانوما ، هر کس یه شرایطی داره اینقدر راحت قضاوت نکنید. شاید ایشون واقعا شرایطش رو نداره.
رسید مژده که ایام غم نخواهد ماند  ...  چنان نماند چنین نیز هم نخواهد ماند
2706