2733
2734
من باردار نشدم ولی سوألت رو بگو شاید بتونم کمک کنم عزیزم
خدایا چرا هدیه‌ای که بعداز ۹سال انتظار بهم دادی رو پس گرفتی؟خدایا یعنی منو لایق ندونستی؟خدایااا خستم،خیلی خستم..به منم نظری کن😔💔💔
من روز ٢٨ دورم هست و روز ١٤ iui کردم تقریباً ١٠-١١ روزه سینه هام درد میکنه و زیر دلم مثل درد پریوده اما هر چی بی بی میدارم منفی میشه صورتم گر می گیره اما دمای بدنم ٣٦/٣ درجه هست و بالا نمی ره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
سارا جان تبریک میگم عزیزم چه بدر خوب که نتیجه گرفتی. بار اول بود ای یو ای کردی؟ تعیین جنسیت هم داشت؟ تو بارداری مشکل داشتی که ای یو ای کردی؟
من آروزهایم را به دست های مهربان و قدرتمند پروردگارم میسپارم و میدانم که آروزهایم را به به بهترین شکل در بهترین زمان و بهترین مکان براورده میکند
ببخشید اشتباه تایپ کردم -چه قدر خوب- ببخشید که زیاد سوال کردم اخه منم این ماه میخوام ای یو ای کنم
من آروزهایم را به دست های مهربان و قدرتمند پروردگارم میسپارم و میدانم که آروزهایم را به به بهترین شکل در بهترین زمان و بهترین مکان براورده میکند
وای خدا رو صد هزار بار شکر عزیزم سالم بیاد بغلت خوشحالم که بار اول موق شدی منم دقیقا مشکل شوهرم کم تحرکی و تعدادشه چون واریکوسل گرید ١ داره خودممانلا سالم هستم و این نی نی دوممه سر اولی مشکلی تو بارداری نداشتن الان انگار ضعیف تر شده
ترو خدا واسه منم دعا کن ٦ ماهه منتظرم 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
2706