2737
2739
عنوان

اجازه سقط

162 بازدید | 13 پست
سلام من بخاطر مصرف داروی فیناستراید برای ریزش مو متوجه شدم که باردارم در صورتی که مصرف این دارو باعث ناهنجاری در جنین میشه. حالا چکار کنم تروخدا راهنمایی کنید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
درسته که این دارو باعث ناهنجاری در جنین میشه ولی حتما باید دست نگه داشت، چون ناهنجاری شدید خودش باعث سقط خودبخود در سه ماهه اول بارداری میشه؛
آرزوی من، آزادی زنان ایران و تساوی حقوق آنها با مردان است.من به رنجهایی که خواهرانم در این مملکت در اثر بی‌عدالتی مردان می‌برند، کاملاً واقف هستم و نیمی از هنرم را برای تجسم دردها و آلام آنها به کار می‌برم. آرزوی من ایجاد یک محیط مساعد برای فعالیتهای علمی، هنری و اجتماعی زنان است.(فروغ فرخزاد)
2738
سلام من نی نیم قراره اخرای خرداد بدنیا بیاد اما غربالگریاش هر دو مشکل داشت ائلی 1/86 دومی 1/53 هفته پیش آمنیوسنتز کردم دو هفته دیگه جواب میدن دارم از استرس میمیرم امروز رفتم تو هفته هجده روزی که جواب رو بدن هفته بیستم نمی دونم اگه مشکل داشت آیا اجازه سق میدن اخه شنیدم پزشک قانونی تا هفته نوزده اجازه میده بعدش نه دارم میمیرم از استرس کسی در این مورد تجربه یا اطلاعاتی داره ؟
مشکا اینجاست که این قرص روی دستگاه تناسلی جنین پسر تاثیر میزاره و من باید تا هفته ۱۶ صبر کنم اگر پسر بود و تو سونوگرافی نشون داد که جنسیت تشکیل نشده شاید اجازه سقط بدن.
سلام،من خودم مصرف نکردم ولی وقتی شوهرم این دارو رو مصرف می‌کرد من باردارشدم و مثه شما تا پایان بارداری نگران بودم ،من بارها به درپوش قرص دست زده بودم و همونم خطرناک بود ولی خوشبختانه دخترم سالم بدنیا اومد و فقط تا دو سالگی رفلاکس ادرار داشت که برطرف شد با دارو