2733
2734
دکترم سنوی داپلر برام نوشته و بیوفیزیکال و مشکوک به iugr...در صورتیکه تکونهای بچم خوبه و مشکلی نداره اما چون یه سنو قبلن سه هفته پیش دادم که مشکوک به iugrبود حالا گفته باید تکرار بشه...بیاید از شرایطتون بگید
سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
پارسال مهرماه دخترم باوزن۱۵۰۰درهفته۳۸بدنیاامد ده روز تو ان ای سی یو بود
پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دخترم سالم سالم سالم وبسیار باهوش هست
پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
میزارم تو علاقه مندی هام سوال داشتی بپرس میام جواب میدم
قبل رفتن فقط اینو بگم اصلااااااا استرس نداشته باش منم اینروزارو گزروندم توبخشی که دخترم بود نردیک۱۲۰-۳۰نفر با این شرایط بدنیااومدن خداروشکرهمشون سالم بودن من بااینکه غربالگری و چهاربعدی رفته بودم باز روزای اخردکترا میگفتن احتمالش هست که بچت مشکل ذهنی داشته باشه ولی شکرخداسالم بود به حرف دکتراهم اعتماد نکن الان دخترم ۸کیلوشده هزارماشالله سالم و سرحالم هست وبسیار تیزو باهوش
منم روزای اخربیوفیزیکال و داپلرو ان اس تی رفتم
2738
ممنونم رویای خیس جان...همیشه شما با مهربونی و سعه صدر جوابمو دادی...من سه هفته پیش ینی تو هفته 33 بچم وزنش 1800 بود.و فک کنم گفته بودم که دور شکمش دو هفته عقب بود و واسه همون مجدد دکترم برام سنو نوشته...ضمن اینکه الان دکترم میگه نی نیت وزنش حدوده 2800 هس...تکوناشم شکر خدا خوبه.اما چن روزه فقط الاف این سنو هستم و تست حرکت و سنو ها هم وقت نمیدن
حلما جان فت جدیدی که برای پول دراوردن دکترا دراوردن...محدودیت رشد داخل رحمی...به بچه هایی اطلاق میشه که تو رحم مادر به دلایلی رشدشون کند یا متوقف میشه و باید زودتر به دنیا بیان تا خدای نکرده زندگیشون در خطر نباشه...مشکلات ناشی از نارسایی جفت یا عدم تغذیه و خونرسانی از طریق بندناف و....منتها من فقط مشکوک به اون هستم و باید مجدد بدم سنو
علایمش تکون نخوردن جنین.کم بودن وزن جنین...که من هیچکدومو ندارم...فقط تفاوت سایز دور شکمش با دور سر که میگن طبیعیه و ژنتیک.من پسر اولمم کمر باریکه و ظریف
اهااا.... یعنی ممکنه منم اینجور باشم؟؟؟ کم تکون میخوره منم دو سه روز دیکه سونو دارم انشاالله ختم ب خیر بشه ساغر جون دابلر بده شاید زود بردنت برا زایمان
میشه برای سلامتی اقا مهدیار من یه صلوات بفرستید؟؟؟؟ (اللهم صلی علی مُحَمَّد و ال مُحَمَّد )
2706