2410
2553
خداجونم مهربونیتو شکر. میگن هر قطره ی بارون که میاد پایین یک فرشته همراهشه و وقتی میخوان برگردن بالا به اسمون یک دعا رو میبرن باخودشون بالا. دعای هممون اینه که به اتش نشان های زیر اوار رحم کنی و نجاتشون بدی.

خدای من ، خدا جونم ، تو خدایی
هستی بزرگتر از هزار بار معجزه ای مثله شق القمر محمد(ص) و سردی اتش به ابراهیم خلیل الله...

الله باز معجزه ای کن .
این بار واقعا دل و چشممون محتاج این معجزه اس
اینبار درسته که اتش نشان ها پیامبرت نیستند اما قهرمان ها و فرشته های زمینی ما هستند.

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
خدایا تورا به آبروی فاطمه زهرا(س) همه ی مارو عاقبت بخیر بفرما http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1419405
عزیزم اتفاقا کارشون سخت تر شده اونا اب دارن ولی بارو سرما هم میاره بنده خداها تو سرما دارن گل و لا و تیر اهنای سردو جا به جا میکنن انشاالله زنده بیرون بیارن هم وطنامونو
پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
بارش بارون روندشون رو کندتر و سخت تر میکنه خدا کنه بارون قطع شه
من از تمام صبح هایم فقط همانی را به یاد دارم که تو در آغوش من لبخند میزدی وگرنه باقی طلوع ها همگی شب اند بی تو  حال و هوای بارداری شاید دوباره تکرار شود ولی فرشته ی من ، من با تو مادر شدم  ممنونم که تنهایی رو برام بی معنی کردی، ممنونم که روزگارمو پر کردی ،ممنونم که بالغم کردی ،بزرگم کردی، عاقلم کردی، عاشقم کردی
2714
سلام دوستان این خبرو کانال خبرگزاری مهر گذاشته. کسی میدونه صحت داره یا نه؟ 🚨فوری🚨 🔹دستگاه زنده‌یاب از زیر آوار پلاسکو شخص زنده یافت/ ۴ نفر زنده هستند | فارس
پیشانی ار ز داغ گناهی سیه شود / بهتر ز داغ مهر نماز از سر ریا / نام خدا نبردن از آن به که زیر لب / بهر فریب خلق بگوئی خدا خدا
وای روشنا راس میگیییییی؟
خاک بسرم.
الان متنمو درست میکنم.

هنگم بخدا
وکرنه نیتم خیره
خدایا تورا به آبروی فاطمه زهرا(س) همه ی مارو عاقبت بخیر بفرما http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1419405
2706