2737
2739
عنوان

نمیتونم راحت زندگی کنم

251 بازدید | 25 پست
نمیتونم شاد باشم و از لحظه هام لذت ببرم. همش ادمایی که مشکلات دارن جلو چشممن. یکی از دوستامم مریض شد و فوت کرد این حسم چند برابر شد. همش یاد اون میفتم نه ازدواج کرده بود نه چیزی. همش میکم زندگی چقدر بی ارزشه... اینا طبیعیه؟؟ خودم فک میکنم طبیعیه و هرانسانی از رو انسانیت باید به این مساعل فکر کنه. وقتی از فکر ک دن به این مساعل طفره میرم عداب وحدان میگیرم. چیکار کنم؟؟؟ برم روانپزشک؟؟ یعتی افسردگی دارم؟؟؟
قدر روزامونو بدونیم. حسرت گذشته رو نخوریم. زندگی همین حالاست......💖💖💖💖
یه بار یکی از اساتیدم بهم گفت ممکنه اضطراب وجودی داشته باشی. اما نرفتم دکتر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه من اصولاتوزندگی خودم پررنگ میکنم نکات مثبت و.به سختی قبول میکنم اون چیزی که میبینم توزندگی دیگران و.اصولاازظاهرقضاوت نمیکنم.نه همیشه ولی اکثراوقات این طورم
ستاره من همش ضعف ادمارو میبینم بخدا از فکر مردم و دورو بریام مریض شذم. میرم غذا بخورم بیرون همینجوری به ادمایی فک میکنم ک غذا ندارن بخورن. تا دلم میخاد یه حرکت بزرگ بزنم یاد کسایی میفتم ک مریضن و حتا یه زندگی راحت ندارن بعد من مثلا بفکر خارج رفتنم.
2738
تنها جایی ک میتونم حرف بزنم اینجاس. وقتی به یه مورد بی توجهی کنم تا مدتها عذاب وجدان دارم. وقک میکنم چوب اون بی توجهیم به یه مظلومو خاهم خورد. 😢😢
من اوج مشکلاتم ولی می بینم ازخیلی ازشماها قوی ترم وشادترم بزنیدخودتونو ب اون راه
ذهنیت ما تعیین میکنه روزمون چجوری بگذره👅 از پیله تنهاییت بیرون بیا😉 و از سختیهای پیش روت درس بگیر👌 همین سختیهاست که تو رو میسازه💓 پس امروز یه روز خوبه🐾 مگه اینکه با فکر دیروز خرابش کنی😜
خوب اگه دوست داری کمک کنی به کسایی که نیاز دارن این کارو بکن میتونی بری انجمنهای خیریه اونجا ببینی چه کاری ازت بر میاد. شاید اگه سرگرم ی کار انسان دوستانه بشی وجدانت اروم بشه و به ارامش برسی.
تینامن یکی بمیرمم مثل تونمیشم.😆مال من که ژنتیکیه کلایه باباداشتم ازخودم بدترازخودم تو50سالگی فوت شد.من متاسفانه توزندگی خودمم همین طورم بی نهایت حساس.همیشه ام مشکل دارم باهاش.اگه شوهرم آدم خوب وآروم وبااحساسی نبودالان ازدست من روانی شده بود.
2706