2726
عنوان

منم زایمان کردم بالاخره...

165 بازدید | 48 پست
سلام خانما یکشنبه 26 دیماه در حالیکه 38 هفته رو تموم کرده بودم به صورت طبیعی زایمان کردم.دخمل دومم بدنیا اومد. کلاسای آمادگی زایمان طبیعی برام مفید بودن. دم وبازدمای عمیق خیلی تو کاهش دردا کمکم کردن.(قابل توجه کسایی که میخان طبیعی زایمان کنن.)
خدایا مواظب دخترام(هونیا و هانا) و شوهر مهربانم و خودم باش.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مبارکه رونیا جون قدمش پرخیر و برکت باشه .خوشبختیشو ببینی انشاءالله . من هفته 36 هستم درد خفیف پریود دارم عادیه؟ ببخشید واژنمم یه کم درد میکنه.عادیه؟ قراره سز بشم ها ولی
 یه پسر دارم شاه نداره😍 صورتی داره ماه نداره😍از خوشگلی تا نداره😋شاه میاد با لشکرش👑پرنسس ها دوروبرش👸👸واسه دخمل کوچیکترش 👼آیا بدم🤔آیا ندم🤔                              
2728
ممنون عزیزان.انشالا اونایی که باردارن زایمان راحتی داشته باشن.واونایی که منتظرن به همین زودی بیان وخبر بارداریشونو بدن.
خدایا مواظب دخترام(هونیا و هانا) و شوهر مهربانم و خودم باش.
مبارک باشه گل دخترت خانمی اگه اطلاعات دیگه ای هم راجع به طبیعی داری میشه لطف کنی بگی ؟ و اینکه چجوریه کلا؟شرایطش؟دردا؟مدتش؟و.....

خدایا تورو بحق عزیزان درگاهت،کمک کن همه ی نی نی ها به موقع و صالح و سالم بیان بغل ماماناشون.آمین🙏

مبارک باشه قدم نو رسیده
ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
مرسی مامان طاها جون
 یه پسر دارم شاه نداره😍 صورتی داره ماه نداره😍از خوشگلی تا نداره😋شاه میاد با لشکرش👑پرنسس ها دوروبرش👸👸واسه دخمل کوچیکترش 👼آیا بدم🤔آیا ندم🤔                              
2706