2737
2734
عنوان

زایمان زود رس دوقلوها

15260 بازدید | 13 پست
سلام به همه مامان هایی که در این زمینه تجربه دارن.
من هفته 23 هستم و دوقلو دارم می خواستم ببینم کسی در مورد زایمان زودرس دوقلو ها چیزی می دونه؟منظورم جلوگیری از زایمان زود رس هست.
ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام من هم دوقلو باردارم هفته 30، زایمان زودرس بیشتر برای کسانی ست که عفونت دارن یا فشارشون بالاست یا زیاد کار میکنند یا وزن مادر بالاست... در کل اگر استراحت کافی داشته باشی با خورد و خوراک خوب انشاالله زایمان زودرس اتفاق نمی افته، اصلا نباید خودتو خسته کنی و خوراکت هم باید از بهترینها تامین بشه مثل گوشت گوسفند ماهی لبنیات شیره انگور و خرما و ارده و...
2731
2738
سلام دوستان.من دوقلو باردار بودم.ی دختر و ی پسر میرفتم پیش دکترقهیری که فوق العاده همه چی رو سرسری میگرفت و اصلا ب وضعیتم اهمیتی نمیداد.نه اسم سرکلاژ اورد نه حتی شیاف و امپول بهم داد.تا هفته ی ۲۱ از دل درد رفتم پیش رقایی که گفت باید سرکلاژ میشدی و برو پیش هرکی تاحالا رفتی و با اینکه میتونست همون موقع سرکلاژ کنه اما نکرد ودو روز با درد رفتم پیشش که آی وی آی جی دادو ماماهای بیمارستانشم گفتن همه چیزت خوبه و برو روز بعدش که عید قربان بود و روز تولدم دهانه رحمم باز شده و پسرم اومده بود پایین...که دکتر تا اومد بالا سرم گفت تو همونی که سرکلاژ نکرده بودی...حالا سقط کن و دوقلوهامو ازم گرفتن...چطور میتونه وجدانشو راضی کنه که دوتا بچه ی سالمو بخاطر عقده ای بودنش از بین ببره...داغی گذاشت رو دلم که تا عمر دارم نفزینشون میکنم تورو خدا تو انتخاب دکتراتون خیلی دقت کنید
الهی گاهی نگاهی
سلام دوستان.من دوقلو باردار بودم.ی دختر و ی پسر میرفتم پیش دکترقهیری که فوق العاده همه چی رو سرسری م ...

عزیزم متاسفم انشااله خدا بهتون صبر بده . ببخشید طول دهانه رحمت چند بود که باید سرکلاژ میکردی؟ منم انجام ندادم چند روزه خیلی درد دارم