2703
2553
عنوان

بیایدازخودمون شروع کنیم پلاسکو

31 بازدید | 40 پست
سلام بچه هامیدونم درغم این حادثه وسرنوشت نامعلوم اتش نشانای فداکارهستیم اماالان که همه جاپرشده ازعکسای یه عده که بی توجه به حادثه سلفی گرفتندوراه روبستندبیایدخودمون شروع کنیم بیایداینجابه هم قول بدیم هرجاهرحادثه ای دیدیم ازامروزسلفی گرفتن ممنوع اگه نمیتونیم کاری کنیم راهوبراامدادگرانبندیم بچه هابایدیه کاری بکنیم این فرهنگ مانیست نه من نه هیچ کدوم ازبچه های اینجاتوموقعیت مشابه خدایی نکرده همونمیبینیم ولی بیایدبه هم قول بدیم اگه موافقیدلایک کنید
خدایادوست دارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
فایده داره ماملت بااراده ای هستیم اگه بخوایم میتونیم بایدیادبدیم اگه دولت نمیتونه اموزش بده اگه صداوسیماکاری نمیکنه ماشروع کنیم اگه همسرم اگه برادرم این کاروکرددستشوبگیریم
خدایادوست دارم
2714
این قضیه باید ریشه ای حل بشه کلی زمان میبره تا مردم فرهنگشو پیدا کنن موقع حرف که میشه الحمدلله همه با کلاس و با فرهنگن نمیدونم اینا کی ان که اینجور موقعها پیداشون میشه بیایید از همین الان بچه هامونو تربیت کنیم بهشون محبت و کمک و همدردی رو یاد بدیم اگه جامعه همینجوری پیش بره متاسفانه هم نسلهای بچه های ما تبدیل به زامبیایی میشن که شیره همو میمکن
من موافقم باران.اما کیه که گوش کنه.ملت همیشه در صحنه شدن ملت همیشه با گوشی.دیگه کار ازین قولا گذشته
خداجونم ٧ماه منتظرم گذاشت تا فندقمم مثل خودم ته تغاريش بشه 😍😍😍😍                           اسفندى که باشى میشى ته تغارى خدااااااااااااا😍😍😍
ای بابا من یه بار میخواستم راه برای آمبولانس باز کنم، ترافیک هم بود، راهنما زدم که برم کنار نمی دونی ماشین پستی چیکار کرد که چرا داری میایی جلوی من، بیشعوری تو مردم ما ریشه دار تر از این حرفاس، خیلی طول میکشه تا درست بشیم البته اگر درست بشو باشیم
اصلا من همچین ادمایی رو درک نمیکنم.چند نفر دارن با مرگ دستوپنجه نرم میکنن اونوقت اونا واقعن هدفشون از فیلم گرفتن چیه
خداجونم ٧ماه منتظرم گذاشت تا فندقمم مثل خودم ته تغاريش بشه 😍😍😍😍                           اسفندى که باشى میشى ته تغارى خدااااااااااااا😍😍😍
2706