2733
2739
عنوان

خوراک مرغ رژیمی ناهار امروز من+عکس

253 بازدید | 23 پست
http://uupload.ir/view/4zlz_img_0566.jpg
یه دوش ابِ گرم!یه لباس راحتی! یه چای تازه دم!یه موسیقی ملایم ....به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه!!!!
اگه مث من سرما خوردین و چیزای سرخکرده براتون خوب نیست این غذای خوشمزه رو درست کنین البته من توی رژیم نصفه نیمه هم هستم😬
یه دوش ابِ گرم!یه لباس راحتی! یه چای تازه دم!یه موسیقی ملایم ....به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه!!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کف ظرف پیرکس رو چرب کردم کمی پیاز خلالی کردم و ریختم کفش بعدم دو تا تیکه فلفل دلمه ای کمی هویج و سیبزمینی های کوچولو مرغهایی که از دیشب توی پیاز و آبلیمو خوابونده بودم گذاشتم با کمی نمک و فلفل و زردچوبه و آب نارنج روی مرغ ها هم کمی زعفرون دمکرده و رب گوجه روشو فویل کشیدم و گذاشتم فر
عالی بودش اما عزیزم همچین رژیمی هم نبودا روغن میبینم واساده روی رب مرغت 😉 البته اگر اشتباه نکرده باشم اما درهرصورت عالی بود😍😍😍
به اسمت قسم ! تو قلبم حرم داری دوستت دارم و میدونم دوستم داری 😔 ای که روشنی قلب منی !سرنوشتمو رقم میزنی با دعای مادرانه تو ؛من شدم حسینی و حسنی ای وای مادرم ای وای مادرم 😔نفسی لک الفداه بی بی بی حرم 😢 بی بی بی حرم😢
مرغها رو حتتتما یه شب توی مواد بخوابونید وگرنه زیاد خوب نمیشه و اینکه من با رب کمتر و آب کمتر دوست دارم ولی شوهرم رب زیاد و آبدار دوس داره. من عاشق طعم سیبزمینی های کنارشم.خیلی نرم و خوشمزه ان
دستور عالی بود میدرستم 😉😉😉
به اسمت قسم ! تو قلبم حرم داری دوستت دارم و میدونم دوستم داری 😔 ای که روشنی قلب منی !سرنوشتمو رقم میزنی با دعای مادرانه تو ؛من شدم حسینی و حسنی ای وای مادرم ای وای مادرم 😔نفسی لک الفداه بی بی بی حرم 😢 بی بی بی حرم😢
2738
نه زهرا جان روغن فقط در حد چرب کردن پیرکس ریختم.این شاید مال چربی خود مرغه البته پوست مرغها هم قبلا کنده شده
2706