2733
2734
عنوان

namzadam azam doore mikhad berr safar

8 بازدید | 13 پست
salam dustan e khob hamishe hazer man namzadam emrooz behem sobh goft ke mikhad ba dustash 20 rooz dige bere safar !!!ino begam namzadam ( alabate enghadr az dastesh asabani hastam ke alan nemikham begam namzadam ) rahe doore america zendegi mikone va man to iran :(((( bad emrooz malom shod ke ba dustash gharar gozashtan beran ski :////// - dusti ham in gharara ro gozasht ke 2 sal pish ham hamoon barnameye lasvegas o gozashte bud o hame raftanad!! ma unmoghe taze namzad budim !!vaghty behem goft kheili asabani shodam akh akhhhhh ayyyy lajam gerefet ke albate mitoonid hads bezanid ke che reactioni neshon dadam !!! kheili asabam khorde az sobh ta hala fekraye manfi dare ravanim mikone ! az ye taraf bande bayad beshinam iran monrtazer ke citizenship eagha biad o bad eghadam kone az yetaraf un tamame zendegi e khodesh o dare . emrooz vaghty eteraz kardam behem goft ke man hanooz mojaradam ke kheiliiiii behem barkhord engar chaghoo to ghalbam kardan vaghty behesh goftam ke cheghdar zesht harf zadi goft bekhoda manzooram un nabood ! man age bekham beram safar miram !! ke bishtar be man bar khord !! ba ham koli tohin kard o ghat kard bekhoda kheili asabam khorde
ای معجزه ی خاموش یک حادثه روشن شو .
چرا اینگلیش ؟ فارسی را پاس بداریم دو ساعت طول میکشه بخونیم ....
به اسمت قسم ! تو قلبم حرم داری دوستت دارم و میدونم دوستم داری 😔 ای که روشنی قلب منی !سرنوشتمو رقم میزنی با دعای مادرانه تو ؛من شدم حسینی و حسنی ای وای مادرم ای وای مادرم 😔نفسی لک الفداه بی بی بی حرم 😢 بی بی بی حرم😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خلاصه‌:‌ نامزدم که ازم دوره ( امریکا) داره می ره با دوست ها ش اسکی ( مسافزت ) کانادا - منم دارم اتیش می گیرم - عصبانی شدم بهش اعتراض کردم گفت من مجردم هنوز من باز شاکی تز شدم که من اینجا انگشتر یه روز دستم نکنم دنیا بهم می ریزه اونوقت الان بعد از ۲ سال نامزدی می گی مجردی ؟ که بعد بهم گفت به خدا بد گقتم منظورم این نبود!! حالا منظورش چی بود خدا می دونه !! اینم بگم که بهم گفت اگه بحواد بره مسافزت می زه و من نمی تونم تصمیم بگیرم که من بهش گفتم تو اگز فکر می کتی الان مجردی نامزدی ما هم دیگه معنایی نداره برای من مسافزت های مجردی بی معناست که باز گفت که تو جایگاهی نیستی که بحواهی برای من تصمیم بگیزی به جای اینکه من را تشویق کنی داری می گی نکن !! که من باز انیش گزفتم گفتم فکر می کنم ۲ تا قانون داری من تحمل مسافرت های مجردی زا ندارم !! به خدا خیلی خسته شدم !! من قبلا ازوپا ذندگی می کزدم یادمه یه بار حزقش را زدم که می خوام سقر برم انقدر نا امن شد که من دیگه حرفش را نردم حالا دوست مبارکش از کانادا زنگ زده برند اسکی ایشون هم امریکا هستند -- به خدا خیلی اتیش گزفتم خیلی ازش حرصم گزفته
2738
چون این دوستی که برنامه گداشته دقیقا ۲ سال پیش هم پسرونه برنامه ی لاس وگاس گذاشته بود و اگر قرار باشه هی بخواد برنامه مجردی بداره نمی شه که !