2726
عنوان

مسمومیت بارداری

5991 بازدید | 40 پست
لطفا خانم های عزیزم هرکسی مشکل پره اکلامپسی.(مسمومیت بارداری)خودش یا اطرافیانش داشتن اینجا راجبش حرف بزنه ممنونم ازه همه کسانیی شرکت میکنند
خدایا شکرت
خب چ اطلاعاتی میخای. باید مداوم فشارخون چک بشه.رژیم‌غدایی کم نمک.دارچین زنجفیل اکیدا مصرف نشه.ورم دست و پا و صورت بررسی بشه.وزن کنترل بشه.از نظر وجود پروتیین در ادرار باید چک بشه...
حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم خیلی مواظب باشه بنظرم زیر نظر دکتر کلیه هم باید بری،
خدایا بخاطر دل رباب  نگاهم کن یا رباب به گلو بریده لب تشنه علی اصغرت امسال دامنم سبز کن یا نرجس خاتون از پسرت مهدی، بخواه من هم بازمادر بشم باردار بشم بچه ها سالم صالح به دنیا بیارم  یا ام البنین به جان قمرت واولادش  نظری به من کن یا امام حسن یا کریم اهل بیت  به جان نوهات نفیسه خاتون وبه عزتش و قدر منزلتش   برام معجزه کن   معجزه کن معجزه معجزه معجزه 
من راجع بهش فیلمنامه نوشتم. خب یکی از اقوام ما این مشکل رو داشت سر فرزند اولش پای مرگ رفت. سر فرزند دومش تکرار شد و دکتر خودش لوله اش رو بست. علایمش ورم ناگهانی تاری دید و فشار خون بالاست و دور از جون باعث سکته ی مغزی و نابینایی هم میشه.
گفت آن یار کز او گشت سر دار بلند جرمش این بود که اسرار هویدا می کرد
میخوام ببینم بارداری بعدی تکرار میشه چقد میتونم کنترلش کنم با رژیم چی بخورم چی نخورم کووم دکتر برم و خیلی کارا دیگ ک باید بکنم و هرکسی تجربشو داره لطف بزرگی میکنه در اختیارم بزاره
خدایا شکرت
باید کدو تو ماست بریزی،بخوزی تا فشارت بالا نر
خدایا بخاطر دل رباب  نگاهم کن یا رباب به گلو بریده لب تشنه علی اصغرت امسال دامنم سبز کن یا نرجس خاتون از پسرت مهدی، بخواه من هم بازمادر بشم باردار بشم بچه ها سالم صالح به دنیا بیارم  یا ام البنین به جان قمرت واولادش  نظری به من کن یا امام حسن یا کریم اهل بیت  به جان نوهات نفیسه خاتون وبه عزتش و قدر منزلتش   برام معجزه کن   معجزه کن معجزه معجزه معجزه 
الان چند ماهت؟-زن داداشم من داشتم خیلی بد بود خیلی اذیت شد اما الان پسرش سه سالش
فشار خونت کنترل کن استرس اصلا ممنوع
2706