2737
2734
من اصلاً قرآن نمیخونم و اهل قرآن و اینا نیستم اما امروز یکى گفت واسه نى نى خوبه و ارامش میگیره... چیکار کنم؟
زندگى میچخرخه درست مثل تاس 👌🏼 یه روز حکم میکنى 👍🏼 یه روز التماس 👎🏼
عالیه من خیلی قران میخوندم کتاب ریحانه بهشتی را بگیر توش نوشته هر ماهی چه سوره قرانی بخونی الان دخترم خیلی دختر خوب و اروم و ....شده نسبت به بچه خواهرم خیلی باهوشتر و اروم و ....هست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اکه هم خودت نمیخونی بزن تو کوشیت یا تلوزیون ک موقع اذان قران هست روشن کن صداشو میشنوه اره قران خیلی خوبه سوره والعصر هم کوتاهه هم صبر خودت و بجه ت رو زیاد میکنه
میشه برای سلامتی اقا مهدیار من یه صلوات بفرستید؟؟؟؟ (اللهم صلی علی مُحَمَّد و ال مُحَمَّد )
2738
اره ماندکار درست میکه تو دوران بارداری هر کاری انجام بدی و از انجام اون کار لذت ببری تاثیر داره رو بجه دیدن فیلم مورد علاقه و موسیقی مورد علاقه. خوردن غذایی ک بهش علاقه داری.هر فعالیتی ک حالتو خوب کنه رو بجه ت تاثیر مثبت داره
میشه برای سلامتی اقا مهدیار من یه صلوات بفرستید؟؟؟؟ (اللهم صلی علی مُحَمَّد و ال مُحَمَّد )
بنظرت بده؟؟!!!
وقتی فردی شما را می آزارد به این دلیل است که خودش در اعماق وجودش در رنج است…در واقع رنجی که او به شما می رساند زجرهای لبریز شده درونی خودش هستند ، چنین انسانی به تنبیه احتیاج ندارد بلکه فقط کمک میخواهد.
میناز جان اره میشه من همیشه فارسیشو میخونم عربی بخونی و نفهمی نمیشه ک
2706